[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

persian_gulf_soldiers persian_gulf_soldiers

2443 posts   74784 followers   162 followings

PERSIAN GULF for EVER  هدف اصلی پیچ نشان دادن شعار ما میتوانیم در بعد دفاعیه. هدف از این کار هم تقویت روحیه خودباوری و تلاش برای پیشرفت کشوره.

📣تنها کانال رسمی سردار سلیمانی📣 📸تصاویر دیده نشده
📡اخباره سپاه قدس
🎥فیلم های حضور در سوریه ⤵️⤵️⤵️عضویت⤵️⤵️⤵️
http://telegram.me/joinchat/AAAAAD74qxnSVdr74stFJg

پهپاد سیمرغ
به سامانه اپتیکی زیر پرنده دقت کنید
کاملا شبیه نمونه امریکاییه

پهپاد سیمرغ
این پهپاد که اولین بار در نمایشگاه دستاورد های دفاعی با حضور فرمانده کل قوا رونمایی شد.
این پهپاد که مهندسی معکوس از پهپاد ار کیو170غنیمتی بوده و گویا کاربرد رزمی و شناسایی داره.
این اولین پهپاد ایران با طراحی بالپرنده است یعنی سکان عمودی نداره و کل بدنه مانند بال است این طراحی چند ویژگی خاص داره مثل سطح مقطع راداری پایین،مداومت پرواز بالا و پیچیده گی کنترل هواپیما یا دینامیک پرواز پیچیده که همین باعث میشه که ساختن چنین پرنده هایی سخت باشه و شرکت ها و کشور های معدودی توانایی طراحی چنین سیستم هایی را دارند. تصویر:ارکیو170 و سیمرغ
ادمین دوم امیر

ازمایش سامانه ضد موشکی امریکا برای هدف قرار دادن موشک بالستیک میانبرد شکست خورد.
موشک مورد استفاده برای رهگیری از خانواده موشک های استاندارد سه بوده که اگر از گونه بلاک دو ای باشه یک فاجعه برای ارتش امریکا محسوب میشه چون موشک بسیار گرون و پیچیده ایه.

اطلاعت بیشتری در مورد موشک ذوالفقار
این موشک که چند شب پیش برای حمله به داعش ازش استفاده شد و در برد حدود650 کیلومتری اهدافش رو دقیقا منهدم کرد.
این موشک که پارسال رونمایی شد حداکثر بردی معادل700تا750کیلومتر داره و دقتش زیر ده متره و از سرعت اون اطلاعاتی داده نشده ولی پیشبینی میشه که سرعتش بین4تا5ماخ باشه.
معمولا برای اینکه جایگاه یه سلاح رو مشخص کنیم اونو با سلاح های همتراز خودش مقایسه میکنیم که برای این موشکه برای این موشک بدین صورته:
موشک اسکندر ام با برد500کیلومتر و دقت کمتر از ده متر این موشک ساخت روسیه است.
موشک دی اف11 چینی این موشک که چند گونه داره در اخرین گونه بردی بین 700تا800کیلومتر داره و با دقت30متر
این دو موشک گویا تنها رقیب های موشک ذوالفقار هستند و نکته ایی که لازمه گفته بشه اینکه در کشور های شرقی موشک های بالستیک بصورت گسترده وارد دکترین دفاعی کشورها شدن و در کشور های غربی چنین وضعیتی وجود نداره و اونها بیشتر روی موشک های کروز مانور میدن؛حالا برگردیم به بحث اصلی. همونطور که مشاهده کردید موشک ذولفقار موشک های اسکندرام و موشک دی اف11 که موشک ذوالفقار در بعد برد250 کیلومتر بالا تر از اسکندر ام و دربعد دقت دو تا سه برابر از موشک دی اف11 بالا تره پس بدین صورت میتونیم بگیم توی برد700 کیلومتر برترین موشک بالستیک تاکتیکی همین موشک ذوالفقاره خودمونه.
ادمین دوم امیر

‌‌عملیات موشکی جدید ایران بر ضد داعش یک امتیاز تاکتیکی را برای ایران به نمایش گذاشت که همان هدف قراداد سریع یک هدف که محدودیت زمانی در مورد ان وجود دارد. مثلا فرض را بر این بگیرد در یکی از کشورهای همسایه، منابع اطلاعاتی میدانی اطلاع میدهند در فلان ساختمان و یا مرکز ، فلان فرد مهم سیاسی و یا نظامی دشمن و یا فرمانده یک گروه تروریستی و یا فلان تجهیزات نظامی پیچیده دشمن در منطقه ای قرار دارد. شما اگر واحد موشکی اماده واکنش سریع در اختیار داشته باشی میتوانی به سرعت دست به پرتاب موشک بزنی. از انجای که سرعت موشک های بالستیک بسیار بالا است و طی چند دقیق خود را به هدف میرساند ،میتوان هدف را به سرعت نابود کرد و از همان منبع اطلاعاتی میدانی در منطقه ، تائید نابود هدف را نیز بلافاصله گرفت. حتی ایالات متحده نیز چنین برنامه ای را برای ساخت یک موشک ماورای صوت کروز و یا تبدیل موشک های بالستیک قاره پیمای اتمی البته با کلاهک متعارف در این نقش بررسی کرده و برنامه های در این زمینه البته با برد بسیار زیاد و گهگاه برد بین قاره ای در حال توسعه دارند که هدف ان در جریان نبرد با تروریست نابودی فرماندهان تروریست در هر جای جهان با بیشترین سرعت ممکن است. تا پیش از این همواره به دلیل دقت کمتر موشک های بالستیک و سرعت کم موشک های کروز چنین امکانی برای ارتشها در سراسر جهان ممکن نبود . برای نمونه ارتش امریکا چندین بار تلاش در ترور صدام طی جنگ سال 2003 میلادی با موشک تاماهاوک کرد ولی این موشک مادون صوت سرعت کمی داشت و تا به منطقه رسید صدام از کاخ خود بیرون امده بود. امروزه به واسطه پیشرفته در هدایت موشک های بالستیک با کمک ژیرسکوپ حلقه لیزری و هدایت ماهواره ای این امکان برای موشک های بالستیک دست کم موشک های بالستیک کوتاه برد به وجود امده است و احتمالا در اینده نیز موشک های کروز ماورای صوت که بیش از 5 تا 6 ماخ سرعت دارند به وجود خواهد امد.
منبع کانال جنگاوران

فرود پهپاد صاعقه با چتر
#defenders_iran
#iran

پهپاد جدید که شبیه پهپاد شاهد 129
#ایران
#میلیتاری
#defenders_iran
#iran

سامانه طبس و موشک طائر 2
#ایران
#میلیتاری
#defenders_iran
#iran

شلیک موشک صیاد دو از سامانه تلاش
#ایران
#میلیتاری
#defenders_iran
#iran

لحظه نزدیک شدن موشک طائر دو به هدف

رزمایش ولایت 95
پهپاد صاعقه و فرود با چتر
#ایران
#میلیتاری
#defenders_iran

Most Popular Instagram Hashtags