[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

persian_gulf_soldiers persian_gulf_soldiers

2814 posts   76959 followers   115 followings

PERSIAN GULF for EVER  هدف اصلی کانال نشان دادن شعار ما میتوانیم در بعد دفاعیه هدف از این کار هم تقویت روحیه خودباوری و تلاش برای پیشرفت کشوره

https://t.me/joinchat/AAAAAENWCYtB7IlaebvTBg

فرمانده نیروی #انتظامی از ورود تجهیزات جدید به مجموعه پلیس کشور خبر داد و در عین حال خواستار حل مشکلات اعتباری ناجا از سوی دولت و #مجلس شد.

#سردار حسین اشتری در گفت‌وگو با ایسنا درباره اینکه آیا ناجا از تجهیزات و امکانات جدیدی استفاده خواهد کرد یا خیر؟ گفت: نیروی انتظامی هرسال تجهیزاتی را به داخل مجموعه وارد کرده و این جزو برنامه‌های ماست که برای امسال و خصوصا سال آینده تجهیرات جدیدی را وارد پلیس می‌کنیم تا بتوانیم از این تجهیزات برای انجام بهتر وظایف خود و خدمات به مردم استفاده کنیم.
#فرمانده ناجا با اشاره به #مشکلات اعتباری در ناجا افزود:‌ در هر صورت ما مشکلات اعتباری داریم که قبلا هم آن را به مسئولان مربوطه ارائه داده‌ایم و امیدواریم با همکاری دولت و مجلس اعتبارات لازم برای تهیه این #تجهیرات تأمین شود.
سردار اشتری درباره اینکه آیا این نیازمندی‌ها به مسئولان منتقل شده یا خیر نیز به ایسنا گفت: ما نیازمندی‌ها را مشخص و اعلام کرده‌ایم و اگر تامین شود حتما تجهیرات جدید را تهیه خواهیم کرد.

#military
#defenders_iran
#iran
#army
#پلیس
#ایران

خودرو زرهی جسور
این خودرو حاصل نصب زره بر روی شاسی کامیون بنز مایلر بود که تنها در یک نمونه ساخته شد و برنامه تولید این محصول کنسل شده است.

هشدار مکتوب کره شمالی به استرالیا

وزارت خارجه استرالیا: کره شمالی در نامه سرگشاده‌ای به پارلمان این کشور نسبت به همراهی با سیاست‌های آمریکا به کانبرا هشدار داده است

فرمانده نیروی دریایی ارتش در راس هیاتی به دعوت همتای ایتالیایی خود برای شرکت در سمپوزیوم قدرت‌های دریایی مدیترانه به ونیز سفر کرده است

#ایران
#ارتش
#defenders_iran
#military
#army

تک تیر انداز هویزه
این نوع از سلاح ها به عنوان تفنگ های تک تیرانداز ضد مواد یا آنتی متریال شناخته می شوند که هدف اصلی آنها، نفوذ به سنگرهای تقویت شده و یا بدنه زره پوش ها است. البته کاملا مشخص است که در صورت برخورد گلوله هایی در این اندازه به انسان چه اتفاقی رخ خواهد داد!
عکس بالایی تک تیر انداز صیاد و پاییتی هویزه
#defenders_iran
#military
#artesh
#army

شب دوستان خوش

.
💢جانباز و آزاده امیر سرتیپ خلبان کیومرث حیدریان.

هر آنکس که گفت این خلیج فارس نیست..دودمانش را بکوبم بهم.
❤️❤️❤️ #Persian_gulf
#Iran
#defenders_iran
#IRIAF
.... @boland_aseman_jaygah_man_ast

خط بازسازی و اورهال تانک چیفتین

تصویر دیگری از هویتزر خودکششی عاشورا

تانک چیفتین بازسازی شده

تانک چیفتین منهدم شده در انتظار بازسازی

دستگاه های سی ان سی مورد استفاده در خط بازسازی و اورهال شهید زرهرن

Most Popular Instagram Hashtags