parvizparastouei parvizparastouei

1,476 posts   4,106,432 followers   260 followings

Parviz Parastouei 

گاهی
خراب کردن پل های پشت سر
چیز زیاد بدی هم نیست!
چون باعث می شود نتوانی به جایی
برگردی که از همان اول هم نباید
قدم می گذاشتی...! مارک_تواین

. یک مادر
سالخورده مبتلا به آلزایمر در یه لحظه کوتاه دخترش رو تشخیص میده، خیلی کوتاه! فقط در حد عاشقتم

مهربان باشیم، شاید فردا دیر باشد

به عشق همه مادران ❤️
و شادی روح مادرانی که در بین ما نیستند ♥️

.
لطفا ورق بزنید
امشب یهو همینجوری تو وانفسای
تحریم و بالا پایین شدن دلار و یورو
تو سختی هایی که اینروز ها مردم عزیز
درگیرش هستند ،تو ...هزار تودر توی دیگه ...
یاد پرسه زدن های با خسرو خوبان دور میدون ایوانکی سر فیلم شکار مجید جوانمرد عزیز با موسیقی متن درخشان زنده یاد بابک بیات نازنین و...بهروز وثوقی عزیز افتادم .
روح خسرو وبابک بیات شاد و یاد بهروز وثوقی بخیر
دل مردم نازنین شاد و ...دمشون گرم
که با سیلی هم نمیتونند صورتشون و سرخ نگهدارند .
بهترین هارو برای مردم عزیزو ایران همیشه جاویدان آرزو میکنم .
راستی یه چیزی رو یادم رفت بگم
البته بنده نه سلبریتی ام و نه میفهمم سلبریتی یعنی چی
الان تو پستی که آقا رضا کیانیان گذاشته بود خوندم
خوشبختانه سالی جون به عشق رضا کیانیان در برنامه زنده از سلبریتی ها پا پس کشیده وگرنه مونده بودیم این و کجای دلمون بذاریم !

.
لطفا ورق بزنید
قابل توجه اون کسانی که بیرحمانه با این حیوانات برخورد میکنند.
شاید باعث شود که در رفتار خود تجدید نظر کنند

.
لطفا ورق بزنید
تهیه بلیط کنسرت آنلاین از سایت
Www.artfansclub.com

.
رابرت دنیرو:
مردم عوض شدن،زمونه عوض شده،میدونی،این روزها وقتی با یه نفر دست میدی بعدش باید انگشتات رو هم بشماری و ببینی که هر۵ تا رو پس گرفتی یا نه...

.
ورق بزنید
سلام برهمه ی شما عزیزان
امروز ،سال روزِ زلزله ی فاجعه بار کرمانشاه است.
زلزله ای که هفتاد هزار نفر رو بی خانمان کرد ، در میان آن همه اندوه تنها چیزی که ارزش یاد آوری دارد،حماسه ی باهم بودنِ مردم با محبت ایران است.
بخش قابل توجهی از این خسارت های میلیاردی توسط مردم ، خَیرین و خِیریه های مردم نهاد جبران شد .
خیریه مردمی مهرآفرین هم در این مدت با واریز کمک های مردمی توانست هزارو صد کانکس ، هفتصد کولر ، یک مدرسه و یک مرکز خدمات اجتماعی دائمی در کرمانشاه احداث کند و بیش از دویست زن و کودک بد سرپرست رو تحت پوشش قرار بدهد .

اگر دوست دارید در ادامه ی راه، این خیریه ی مردم نهاد راهمراهی کنید می توانید کمک هایتان رابه شماره حساب خیریه واریز کنید .
۶۱۰۴۳۳۷۶۸۶۸۹۴۹۹۷
اگر هم دوست دارید کمک هایتان را مستقیم به کارت این دو خانواده ای که در ویدیو هستن بریزید می توانید با شماره تلفن خیریه مهرآفرین تماس بگیرید و شماره کارت این خانواده ها رو دریافت کنید .
۰۲۱۳۵۲۶۰ داخلی ۴۰۵
روح همه درگذشتگان در زلزله کرمانشاه شاد و یادشان گرامی باد.
@shahinsamadpoor

.
گاهي
يك حرفايي در عين سادگي آغشته به عقلند، حتي عشقند.

خانم جواني در اتوبوس نشسته بود . در ايستگاه بعدي خانمي مسن با ترش رويي و سروصدا وارد اتوبوس شد و كنار او نشست و خود را به همراه كيفهايش با فشار و زور بر روي صندلي نشاند . شخصي كه در طرف ديگر خانم جوان نشسته بود از اين موضوع ناراحت شد و از او پرسيد كه چرا حرفي نميزند و چيزي نميگويد .
خانم جوان با لبخندي پاسخ داد : لزومي ندارد براي موضوعات ناچيز خشمگين شد و بحث كرد ، سفر ما با يكديگر بسيار كوتاه است. من در ايستگاه بعدي پياده ميشوم . اين جواب ارزش اين را دارد كه با حروف طلايي نوشته شود . لزومي ندارد براي موضوعات ناچيز بحث كرد ، سفر ما با يكديگر بسيار كوتاه است اگر تك تك ما اين موضوع را درك ميكرديم كه وقت ما بسيار كم است ، آنوقت متوجه ميشديم كه پرخاشگري ، بحث و جدلهاي بي نتيجه ، نبخشيدن ديگران ، ناراضي بودن و عيب جويي كردن تلف كردن وقت و انرژي است . آيا كسي قلب شما را شكسته است ؟
آرام باشيد ، سفر بسيار كوتاه است.

آيا كسي خشم شما را برانگيخته است ؟
آرام باشيد ، ببخشيد ؛ سفر بسيار كوتاه است .

آيا كسي به شما خيانت كرده ، زور گويي كرده ، شما را فريب داده يا تحقيرتان كرده است ؟ آرام باشيد ، ببخشيد ؛ سفر بسيار كوتاه است . هرمشكلي كه ديگران برايمان ايجاد ميكنند ، بخاطر داشته باشيم كه *سفر ما با يكديگر بسيار كوتاه است هيچكس طول اين سفر را نميداند . هيچكس نميداند ايستگاه او چه زماني خواهد بود . سفر ما با يكديگر بسيار كوتاه است . بياييد دوستان و خانواده را دوست بداريم ، با احترام و مهربان باشيم و يكديگر را ببخشيم . بياييد زندگيهايمان را با قدرداني و خوشبختي پر كنيم .
ما حتی نمی‌دانیم فردا چه خواهد شد
نهايتا اينكه سفر ما با يكديگر بسيار كوتاه است.

.
مزایای چرت و پرت گفتن..! شما چی فکر می کنید؟! فکر می کنید من آن ها را به خاطر چرند گفتنشان ملامت می کنم؟
ابدا!
اتفاقا من دوست دارم مردم چرت و پرت بگویند. تنها امتیاز انسان بر سایر موجودات همین است. با همین چرت و پرت گفتن است که آدم به حقیقت می رسد. من انسان ام چون چرند می گویم. تا امروز حتی یک حقیقت، کشف نشده که قبلش صدها یا شاید هزار بار چرت و پرت محض نگفته باشند، و اتفاقا این خیلی هم قابل تحسین است. منتها، ببینید، مشکل ما روس ها این است که حتی چرت و پرت را هم نمی توانیم به شیوه ی خودمان بگوییم. هرچرند و پرندی که دلت می خواهد بگو، اما به راه و رسم خودت، آن وقت من حاضرم پایت را هم ببوسم. چون مزخرف گفتن به شیوه ی خود، هزار بار بهتر از منطقی حرف زدن به شیوه دیگران است. در مورد اول، تو یک انسانی؛ در مورد دوم، فقط یک طوطی مقلد! حقیقت جایی فرار نمی کند، اما زندگی را خیلی راحت می شود تخته کرد. نمونه هایش هم فراوان است. مثلا همین خودمان را در نظر بگیرید. ما در دنیای امروز کجای کاریم؟ تا آن جا که به علم و تکامل و اندیشه و اختراعات و آرمان ها و اهداف و خواست ها و لیبرالیسم و شعور و تجربه و غیره و غیره مربوط می شود، همه مان بدون استثنا هنوز در کلاس اول ابتدایی درجا می زنیم. اتکا کردن به فکر دیگران به دهنمان مزه کرده، بهش عادت کرده ایم.

جنایت_و_مکافات
فئودور_داستایفسکی

.
آقای داوود نژاد عزیز
در گذشت مادر بزرگوارتان(بانو احترام السادات حبیبیان) را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض میکنم
ایشان نه تنها مادر مهربان و بزرگوار شما بود ،بلکه بازی های بیادماندنی در آثار شما داشت.
روحش شاد و یادش گرامی .

.
لطفا ورق بزنید
بدون شرح...

Most Popular Instagram Hashtags