parfum_shopbm parfum_shopbm

575 posts   5,791 followers   1,397 followings

Parfüm_shopppp  ⭐️Melis&Burak⭐️ %100 İthal 1.Kalite Tester Parfüm👌 Kargo alıcıya ait👌 Değişim güvencesi👌 CHECKFRESH sistmi ile kontrol sağlanır👌 Batch kodlu ürünlr👌

#pradacandy #pradacandyperfume
Baştan çıkarıcı cazibeye bürünmüş bir zevk. Uç notaları yeni fikirler için başlangıç olarak alan koku, sınırları zorlamak, tamamen yeni, sıra dışı, iyimser konseptler yaratmak için tutkuyla yola çıktı. Beyaz misk ile zenginleştirilmiş koku, aselbent ve karamel uyumuyla birleşiyor. Misklerin ipeksi ve pudramsı kokusu kokuya entellektüel ve zarif bir karakter kazandırıyor. Laos asalbenti ise bağımlılık yaratıyor. Vanilya kokularını anımsatan koku, sıcak ve tatlı notalardan oluşuyor..

#daisymarcjacobs
Daisy’i tarif etmem gerekirse; bolca çiçeksi,temiz ve taze bir koku. Hafifçe hissedilen tatlı meyve kokularının yanında pudra kokusu ile de masum,sade ve ferah. Üst notalarında bulunan pembe greyfurt ve çilek bu parfüme can katmış,hareketlilik ve enerji vermiş, yasemin kokusu ise parfümü adeta vintage,romantik bir kokuya dönüştürmüş. Alt notalarında bulunan vanilya parfümü ısıtmış ve sıcaklık katmış böylece teniniz ısındıkça buram buram sıcacık vanilya kokusu daha da hissediliyor. Benim ilgimi çeken ise beyaz odun.. Beyaz odun o kadar hafif hissediliyor ki bunu ancak şu şekilde tarif edebilirim,yağmurda ıslanmış çiçeklerin ve toprağın kokusu gibi hüzünlü..

Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden
#armanisi 👍

Sizden gelenler💕🙏

Güzel günlerde kullanılsın💕🙏

Most Popular Instagram Hashtags