pacarada pacarada

291 posts   806 followers   635 followings

Mentor Paçarada  Founder of Trigonom sh.p.k., Frakton n.p.sh. and ex-owner of Telegrafi sh.p.k. and Bërthama sh.p.k.

http://pacarada.com/

Sharing our experience in just 5 minutes on @dokutech for Hypertalks by #amaze2017 #termokiss #trigonom #games

E kem nxanë një rreze dielli bashkë me #Gegë / foto çasti nga Albana

Ne zyre tu ja festu ditlindjen shefit qe se nxani fotografia e u desht me shtu me photoshop :D

Lindi një Gegë — që sot me 7 Mars 2017 në ora 15:27 na ka bo prind mu dhe Albanan. Mirë se na vjen Gegë, kena shumë aventura me bo bashkë! Te dojn prindat Mentor + Albana 😍

Kalorësi i Detit

Tu fol për gaming industry në White Tree Lab / 📸 @whitetreehostel / @trigonom_al @frakton

Haluci sot i ka bo 5 vjet prej paraqitjes së parë në Facebook!

Si sot na kujtohet data 10 maj 2011 kur Haluci nisi aventurën e tij për zbritjen nga qielli i shtatë drejt tokës, duke i argëtu mbi 50 mijë të rinj në Facebook e mbi 100 mijë në Android e iOS, duke u luajtë shumë edhe në Rusi, për çudi!!! Na ju urojmë ditëlindjen e 5të Halucit, ku tash në Qeshor kem vendos me e regjistru në çerdhe!

Luaj me Halucin: hyperurl.co/haluci

Hello. Welcome on board! #helloapp #trigonom #primusup #zombiesoup #H042016

👑

Hello — quhet aplikacioni experimental qe e kem lansu sot per android, qe eshte idea me e thjeshte e mundshme per me komuniku me nje person tjeter ne menyre krejt anonime. Nje ide qe u prit teper mire, me mijera downloads veq sot! Se shpejti appi vjen dhe per iOS.

Trigonoming...

Most Popular Instagram Hashtags