Instagram post by @hasanfindikestetik Hasan FINDIK

👍Yüzde bölgesinde alın, burun, çene ve elmacık kemikleri birbirleriyle uyum içerisinde ve çıkıntılı bir şekilde yer almaktadır. Elmacık kemiğinin bulunduğu yüz bölgesi doğuştan, yaşlanmaya bağlı olarak veya aşırı kilo verme neticesinde çökük görünebilir. Bu yorgun, bakımsız ve yaşlı görünüm doku enjeksiyonları ile düzeltileceği gibi sentetik yüz implantları ile de doğru oranlara getirilebilir. Böylelikle daha çekici, daha genç ve daha alımlı bir yüz elde edilmiş olur. Bu ameliyatlarda görünen bir iz söz konusu değildir.
⏰40-50 dakikalık bir operasyondur.
.
👍In the face, forehead, nose, chin, and cheekbones have harmony among each other. Cheekbone may appear depressed congenitally, due to aging, or due to a sudden decrease in weight. This tired, uncared and older look can be corrected by tissue injections or synthetic face implants. In this way, a more attractive and younger face is obtained. There are no visible scars in these operations.
⏰The operation lasts 40-50 minutes.
.
📱 : +90 (549) 525 85 10
📩 : hasanfindik@hasanfindik.com
🌐 : www.hasanfindik.com
🚘 : Bağdat cad. Kazım Özalp Sk. No:22/8 Kat:4 Kulan Apt. B blok Şaşkınbakkal-Suadiye-Kadıköy/İst.
.
#DrHasanFındık #estetik #plastikcerrahi #estetikcerrahi #plasticsurgery #çeneestetiği #çeneimplantı #chinsurgery #chinaesthetic #chinimplants

Most Popular Instagram Hashtags