Instagram post by @foodlikemedicine Food Like Medicine

Polenta me kërpudha porçini & parmigiano shoqëruar me fileto viçi me rozmarinë të freskët dhe fara pishe. Fileton e kam marinuar me kripë, piper, rigon, rozmarinë të freskët për 2 orë, më pas e kam tiganisur në vaj ulliri 4 min secila anë. Polentën së bashku me fileton e prerë dhe farat e pishës e kam pjekur në furrë të parangrohur 200C, për 7 min. Pjatë e shpejtë dhe shumë e shijshme🥰
———————————————————————————
#eatdelicious #eatinghealthyfun #foodmatters #homemadecookingthebest❤️ #healthyfood #yummy #inmykithchen #dailyfood #foodblogfeed #feedfeed #realfood #eatbetternotless #buzzfeed #buzzfood #instafood #thekitch #easyrecipes #blog #tasty #foodblogfeed #photooftheday #instapic #foodlover #FLM

Most Popular Instagram Hashtags