Instagram post by @viktorbronyuk_official Viktorbronyuk_official

Я не є затятим прихильником морського відпочинку. Знаю, що добре відпочити можна будь-де: хоч у горах, хоч у найближчому лісі у рідному місті.

Проте, як батько двох дітей, я, в першу чергу, маю думати, що краще для них. З дружиною ми переконалися: якщо Єва і Данилко хоча б 10 днів влітку проводять на морі, взимку дійсно менше хворіють. Тож, накопичивши грошей, кілька років тому ми вирішили придбати житло в Болгарії.

Витрати вийшли набагато менші, ніж якби ми купували дім у нас в Одесі чи у ще не анексованому Криму. Власне, Болгарія тим нас і скорила, що є дуже красивою країною з більш розвиненою інфраструктурою, але де насправді вдається значно заощадити в порівнянні з відпочинком на українських курортах, де, на жаль, досі бажання якомога більше здерти з туристів головніше за покращення якостей послуг.

Гарне море, близький нам клімат, до якого організму не потрібно адаптуватися протягом тривалого часу, цікаві місцеві традиції і гостинні люди - ось головні плюси Болгарії, які  ще більше подвоюються, коли знайомишся з місцевою кухнею.

А який відпочинок вам до вподоби? Вже запланували, де проведете відпустки?

#viktorbronyuk_official #вікторбронюк #тик #тік #семья #дети
#сын #дочь #отпуск #пляж #отдых

Most Popular Instagram Hashtags