Instagram post by @khai_kaf406 Кафедра 406

Вітаємо студентів Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського "ХАІ", Федченко Даниіла Ігоровича (гр. 414) та Синьковського Антона Івановича (гр. 434), які посіли призові місця у 2-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з Нарисної геометріії та Геометричного моделювання на ПЕОМ.

Студент Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського "ХАІ" Федченко Даниіл Ігорович (гр. 414)
під керівництвом старшого викладача кафедри Нарисної геометрії та Комп'ютерного моделювання (406) Погорєловой Зінаїди Олексіївни посів 3 місце у 2-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з Нарисної геометріії та Геометричного моделювання на ПЕОМ, секція "Нарисна геометрія". Студент Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського "ХАІ" Синьковський Антон Іванович (гр. 434) під керівництвом старшого викладача кафедри Нарисної геометрії та Комп'ютерного моделювання (406) Перехрест Наталії Вікторівни посів 2 місце у 2-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади з Нарисної геометріії та Геометричного моделювання на ПЕОМ, секція "Геометричне моделювання на ПЕОМ". Вітаємо призерів та бажаємо подальших успіхів та наукових досягнень!
Дякуємо викладачам, які підготували цих студентів!!! Спасибі велике за Ваш труд!

#хаи #кафедра406 #кафедраначертательнойгеометрии #кафедракомпьютерногомоделирования #кафедраначертательнойгеометриикомпьютерногомоделирования #к406 #черчение #олимпиада #всеукраинскаяолимпиада #олимпиада2019 #олимпиадакомпьютерноемоделирование #олимпиаданачертательнаягеометрия #кафедра406_олимпиада

Most Popular Instagram Hashtags