Instagram post by @olimpeya_mua Olimpia

Mój ulubiony produkt pielęgnacyjny do twarzy to maseczki! Lubię w każdej postaci maski : w płachcie, w tubce, żelowe, glinki...... Jest to mój codzienny rytuał w pielęgnacji twarzy i naprawdę polecam wam również wprowadzić do swojej pielęgnacji twarzy. Bardzo to poprawia stan skóry, wiem że każdy ma inną cerę ale to bez znaczenia bo produkty maseczek też są w szerokiej gamie dostępne do każdego typu cery. Ja osobiście bardzo lubię maseczki w płachcie ale nie ograniczam się do używania tylko takich , na zdjęciu widzicie maseczki marki @lbiotica są to żelowe algowe peel-off maski nowość już dostępna na rynku. Nawilżająca,Rozświetlająca, Energetyzujaca.💙💙 Oczywiście już je używałam i mogę odnieść się do nich i opisać w jaki sposób ich używać. A więc jest to proszek który musi być połączony z wodą powstaje konsytecja lekko żelowa, którą nakładamy na twarz w miarę szybko ponieważ szybko przechodzi w konsystencję stałą. Tak ona zastyga na twarzy i powstaje "guma" a więc coś zupełnie innego niż dotychczas używałam. Miałam do czynienia z takimi maseczkami tylko w salonach kosmetycznych. Bardzo łatwo usuwa się z twarzy i pozostawia ja miękką i gładką. Ja wczoraj używałam maseczki nawilżającej (na insta story pokazałam) jest ona z miętą na początku zapach mięty podrażniajł mi oczy ale po chwili przestało i dawało uczucie chłodu na twarzy. Bardzo fajnie nawilżyła odświeżła mi twarz bez uczucia ściągnięcia.
Idealna maseczka na lato. I tak na koniec mogę śmiało wam polecić te maseczki algowe peel-off fajnie je wprowadzić do swojej pielęgnacji twarzy.
__________________________________
#maseczkadotwarzy #maseczkanawilżająca #maseczkapeeloff #maseczkazglinką #maseczkaglinkowa #maseczkabezsplukiwania #maseczkaprzyokazji #maseczka #mask #lbiotica #rozświetlenietwarzy #nawilzenie #masks #maskoff #Masky #maskotka #maskparty #maskcollection #maskcollector #masksheets #masksheetmurah #maskfest #maskshot #masku #maskselfie #maskday #maskreview #maskcatdoll

Most Popular Instagram Hashtags