Instagram post by @denjekrasny trb

#recenzenapokračování a #theordinary #buffetcopperpeptides: tohle byla jedna z věcí, kterou jste mi v komentářích opakovaně doporučovali a vychvalovali. tak jsem si řekla, že už je na čase, a před měsícem jsem si modrou lahvičku pořídila i já. šla jsem na to pomalu a opatrně, hlavně proto, že se to nemá rádo s aha a céčkem a bha a s nízkým pH... s tím vším se mám ale ráda já, takže zas jako se toho nerada vzdávám i jen na jediný den. ale jednou týdně, proč ne. takže jsem modrý buffet používala jednou týdně. tož přišlo mi trošku podezřelé, že mi nejpozději do 24 hodin od použití vždycky vyrašily jeden až dva pupínky. ale já si toho nejdřív nevšimla a pak jsem se odvážila a použila modrý zázrak asi třikrát za sebou. a řeknu vám teda, takhle hnusnou pleť jsem už dlouho neměla. výsledkem bylo asi sedm pupínků, asi tak stovka ucpaných pórů a celkově pleť jak struhadlo. už to asi týden léčím stridexem bha a bravura aha a laa céčkem a už to vypadá zase fajn. a sbírám odvahu znovu na tyto peptidy. (ono ostatně se není čemu divit, protože je to vlastně čistý glycerin + ty peptidy. a glycerin ve velké koncentraci mi dobře nedělá... ale zkusím pod to dát třeba olej nebo hyaluron a hodně vody a uvidí se.) (a nebo to možná byla jen shoda okolností, to prostě potřebuji zkusit znovu.) #pokračovánípříště #péčeopleť #pleťovésérum #peptidy

17 Comments

 • 4w ago andy_dvorska andy_dvorska

  jak jsem už říkala mám ráda ten první buffet, po tomhle modrém jsem měla pocit,že mne vysušuje @denjekrasny už jsem si ho po druhé nevzala

 • 4w ago takuzjsemtutaky takuzjsemtutaky

  Dojmy ostatních mě zajímají, já ho používám skoro rok téměř denne, ale vlastně furt nevím. Nezlobí mě, ničím mi nevadí, někde jsem četla, že výsledky po cca 4 týdnech denního používání. Jako pleť mám ok, ale jestli je to Buffetem, nevím. Mám ještě jeden v záloze a až ho dodělám, nejspis presedlam jinam, pak si třeba nějaké změny všimnu.

 • 4w ago petrasafr petrasafr

  Mně klasický Buffet vůbec nevyhovoval, tak tenhle jsem nezkoušela. Ale NIOD Copper Amino Isolate mám moc ráda.

 • 4w ago luci_fum luci_fum

  A ja si rikam, po cem se mi objevuji pupinky... 🤦🏻‍♀️ Ja na ne nejsem vubec zvykla! V puberte jsem nemela snad zadny a ted uz vubec nic. No a jak tak premyslim, tak od ty doby, co buffet pouziju tak 3x do tydne, se mi zacaly semtam objevovat pupinky nebo se ucpou pory... 😳🤭 Hm, tak uz asi vim! 🙏🏻 Diky 😉😁

 • 4w ago medunkab medunkab

  Tak nejak mimo tema - mas moc krasny lak na nehtech

 • 4w ago denjekrasny denjekrasny

  @medunkab jé děkuji. illamasqua.

 • 4w ago denjekrasny denjekrasny

  @takuzjsemtutaky tak to se bojím, že 4 týdny to asi nedám.

 • 4w ago denjekrasny denjekrasny

  @petrasafr ten si asi pořídím jako další.

 • 4w ago denjekrasny denjekrasny

  @luci_fum a třeba to je jen náhoda...

 • 4w ago luci_fum luci_fum

  @denjekrasny Vysadim a uvidim... 😊

 • 4w ago takuzjsemtutaky takuzjsemtutaky

  @denjekrasny Chápu, mně teda neucpava určitě, navazovala jsem jim právě na Cais.

 • 4w ago sonia.belakova sonia.belakova

  @denjekrasny CAIS mám už druhý krát a spokojnosť 😉

 • 4w ago takuzjsemtutaky takuzjsemtutaky

  @takuzjsemtutaky Jakože póry mi neucpava, ale zároveň nevím, jestli se udála nějaká změna. Takže dodělám nakoupené a budu vyhlížet jiný zázrak.

 • 4w ago magratam magratam

  Právě, že se to blbě kombinuje a s kdečím nesnese. Já výsledky nevidím ani pozitivní ani negativní, ale taky to nepoužívám denně. Jo a po dermaroleru to nechutně pálí.

 • 4w ago denjekrasny denjekrasny

  @magratam jsem to zkusila jen pod dermaroller. a to nepálilo. no uvidíme, s čím se mi to podaří zkombinovat. zatím jsem viděla jen ta negativa.

 • 4w ago magratam magratam

  @denjekrasny no já ti nevím, ale aplikuju hned po “rolbě” a to začně do minuty pálet a zčervenám jak🍅. Druhý den už to nic takového nedělá. Póry jsou furt stejné, ale žádný benefit nevidím. Občas se mi to z ksichtu oddrolí,... no už to nepotřebuju.

 • 4w ago denjekrasny denjekrasny

  @magratam jsem teda s tímto rolovala asi jen jednou. dala jsem buffet a myslím, že jsem chvilku počkala a pak teprve dala hyaluron a oleje. a neštípalo. ale jako extra pozitivní účinky to nemělo, to úplně souhlasím.

Most Popular Instagram Hashtags