Instagram post by @galinabaziv Галина Базив

Дякую, любі майстрині, за високу оцінку ) Світшотик вийшов вдалий, дуже гарно сидить на його господиньці, тільки та гілка, яку я вишивала за 5хв до віддачі, вийшла крива. Але то справа поправима ))) Тепер про реглан : даю свій універсальний "рецепт" :
1) по пілочці і спині, по реглані знизу, закр.10 петель, а далі на потрібну висоту роблю убавки 5-вушк.декером по 2п через 4 р.Спинка на 8 рядів вища. 2) рукав : 5вушк.дек. по 2п. через ⚠️ 6 рядів. на потрібну к-сть рядів.
Все дуже просто ) Такий реглан має більш вільну посадку. Та й, крім того, я роблю на 4-6 рядів рукав по реглані довшим, а ці лишні ряди я припосаджую під час зішивання, це виходить та сама регланна виточка на рукаві, але, через те, що різні убавки, я не боюсь що вони не співпадуть 🐾🐾🐾
ВИШИВКА 🌻🌷🥀 : якщо у вас схемка для вишивки хрестиком, то і вишивайте хрестиком. Не бійтеся ламати стереотип, що по трикотажі треба вишивати вишивкою "петля в петлю".Для вишивки по петлях має бути спеціальна схема, тому що петелька має прямокутну форму, і якщо брати схемку для вишивки хрестиком, а вишивати по петлям, вона буде деформована в ширину.Тому, або ви вишиваєте хрестиком, або ви перемальовуєте схемку, розтягуючи її вертикально, а тоді вже вишиваєте по петлям.
#вяжутьнетількибабусі #вязанняукраїна #вязатьмодно #свитшот #woolhat #wool #woolcraft #knittwear #knitting #knitwear #knittingmachine#strikke #вязанийджемпер #світшотильвів #yarnlove #вязанийсветр #моднакофта

Most Popular Instagram Hashtags