Instagram post by @gonavrajolli_ πŸ‘» Gvrajolli7

Po te flas nga shpirti ato fjale qe leht nuk thuhen , tkam me shum se drite , univers eshte pak te thuhet .
Ndaj ste kam veq moter , por gjithqka ne jete , prezenca jote ne kete bote eshte nje mrekulli e vertete .
Jom krenare qe tkom ty , qe mbon ma tlumturen nbot , me senet qe i bojm e shpesh tu qesh me lot .
Sot osht dit e veqant si per ty , edhe per mu , zemer u bofsh 100 vjeç , ishalla Zoti ti plotson kejt deshirat , qashtu qysh mki bo nonstop t'lumtur mu , ashtu qofsh gjith jeten
TE DON MOTRA SHUMΓ‹πŸ’–

46 Comments

 • 5w ago qameba8 qameba8

  β€οΈβ€οΈπŸ’‹πŸ’‹

 • 5w ago enverjuba12ho enverjuba12ho

  Shum bukur bravo 2ja

 • 5w ago agnesagashi45 agnesagashi45

  ❀❀❀❀❀

 • 5w ago agnesagashi45 agnesagashi45

  😍😍

 • 5w ago agnesagashi45 agnesagashi45

  πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯

 • 5w ago agnesagashi45 agnesagashi45

  πŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘ŒπŸ‘Œ

 • 5w ago leeonoraz leeonoraz

  β™₯β™₯

 • 5w ago romanc_dhe_dashuri romanc_dhe_dashuri

  β­β­πŸ’―πŸŽ‰πŸŽ‰

 • 5w ago nexhat165 nexhat165

  😍😍😍😍😍

 • 5w ago danielperez6692 danielperez6692

  😘😘😘😘

 • 5w ago fkras.1234 fkras.1234

  Po shkelqeni si dy ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

 • 5w ago arsimbytyqi1995 arsimbytyqi1995

  β€οΈπŸ’‹

 • 5w ago nazmi_sina nazmi_sina

  😍😍😍😍

 • 5w ago fatmir.lajqi.102 fatmir.lajqi.102

  .

 • 5w ago valon.nasufaj valon.nasufaj

  Seclia ma e bukur se tjetra uime loqka ishalla me 100 πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹β€οΈπŸ’

 • 5w ago klveimuja klveimuja

  Sa te mira jeniπŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯πŸ”₯😘😘😘

 • 5w ago dogal_yasam_06060 dogal_yasam_06060

  πŸ‘

 • 5w ago dritonbrez dritonbrez

  πŸ’ͺ😍

 • 5w ago demokratkicaj demokratkicaj

  Bukur shumm jeni dal.dyjat

 • 5w ago tahiri_germani tahiri_germani

  β€οΈβ€οΈπŸšΆβ€β™‚οΈπŸšΆβ€β™€οΈπŸƒβ€β™‚οΈπŸƒβ€β™€οΈπŸ’ƒπŸ§šβ€β™‚οΈπŸ•ΊπŸ§˜β€β™‚οΈπŸ§˜β€β™€οΈπŸ₯‚πŸ₯‚πŸ‡¦πŸ‡±πŸ‡¨πŸ‡­πŸŒ·πŸŒΉβ™₯️β™₯οΈπŸ™πŸ™πŸ™πŸŽ„πŸŽ„πŸŽ„

 • 5w ago _egzona_hasani_ _egzona_hasani_

  Shumm urimeee per loqkkenn 😍😍

 • 5w ago siamakhonda siamakhonda

  🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • 5w ago kamer.kastrati.75 kamer.kastrati.75

  urime urime

 • 5w ago bashirzaxo45450 bashirzaxo45450

  😍😍😍😍

 • 5w ago lagoadantas2016 lagoadantas2016

  lindas

 • 5w ago udhdhdhiliqqq12230 udhdhdhiliqqq12230

  Ac bmnklyg❀️❀️❀️❀️❀️❀️😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍❀️❀️❀️❀️❀️❀️😍😍😍😍😍

 • 4w ago arbenb1975 arbenb1975

  😍😍😍😍😍

 • 4w ago kamer.kastrati.75 kamer.kastrati.75

  urime urime

 • 4w ago remzi.gashi remzi.gashi

  🌟😍

 • 4w ago marwan_mm9 marwan_mm9

  😍😍😍😍😘😘😘😘😘🌷🌷🌷🌷🌷

 • 4w ago sajmir.98 sajmir.98

  ❀️❀️

 • 4w ago caliemero855 caliemero855

  πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ’–πŸ‘ŒπŸ‘πŸ‘

 • 4w ago caliemero855 caliemero855

  πŸ˜˜πŸ˜‹πŸ˜‹

 • 4w ago ardiianaa_._ ardiianaa_._

  πŸ’–πŸ’–

 • 3w ago hmwdyhmwdy7770 hmwdyhmwdy7770

  🌹🌹

 • 3w ago hmwdyhmwdy7770 hmwdyhmwdy7770

  πŸŒΉπŸ’–πŸ’–

 • 3w ago hmwdyhmwdy7770 hmwdyhmwdy7770

  πŸ’–

 • 3w ago ubllokuuuuuuuuuuuuujsjsj ubllokuuuuuuuuuuuuujsjsj

  πŸ’‹πŸ’‹πŸ’œπŸ˜šπŸ˜š

 • 2w ago arsim1411 arsim1411

  Nje yll i vertet πŸŒŸπŸŒŸπŸŒŸπŸ‘Œ

 • 2w ago temajgenc temajgenc

  πŸ‘πŸ‘

Most Popular Instagram Hashtags