Instagram post by @azmodan666 Krzysztof Żymła

Pech chciał, że kobieta w ciąży (z trojaczkami) poszła do banku w dniu napadu. 
Dostała 3 kule w brzuch. 
Po przewiezieniu do szpitala lekarz mówi: - Ma pani niezwykłe szczęście, wszystkie dzieci przeżyją. Niestety nie możemy wyjąć pocisków, dzieci muszą się z nimi urodzić. 
Kobieta posłuchała lekarza i urodziła 2 dziewczynki i chłopca bez wyjmowania kul. 
Pewnego dnia, po 12 latach, jedna z dziewczynek przychodzi do mamy, trzymając coś w ręku: - Co się stało córeczko? - Mamo, robiłam siusiu i coś takiego mi wypadło. - To tylko kamień córciu. Wszyscy ludzie tak mają, ale już więcej to się nie stanie. 
Za chwilę do mamy przychodzi druga córka: - Mamo, zobacz, robiłam siku i coś takiego mi wypadło. - Nie martw się córeczko, każdy kiedyś tak ma, ale już więcej nie będzie wypadać. 
Nagle słychać krzyk z pokoju. 
Mama otwiera drzwi i widzi syna z penisem w ręku. - Co Jasiu, chciałeś zrobić siku i kamień wyleciał? - Nie mamo. Waliłem konia i psa zastrzeliłem!
.
.
.
.

#stek #steak #meat #yummy#food #foodlover #steaklover #meatlover#foodinspiration #foodstagram #eat #delicious #eathealthy #czystamicha #grill #instafood #foodpics #foodphotography #dinner #obiad #lovefood  #smacznego#homecooking #cheatmeal #meal #gotujemy #pyszne

23 Comments

Most Popular Instagram Hashtags