Instagram post by @murvetkarakoseoglu Mürvet Karaköseoğlu

Dün bir haber okudum, etkisinde çok kaldım; kalbim sıkıştı.. Haber :

Erzurumda 14 yıldır yeğenine tecavüz eden dayı, yapılan DNA testi neticesinde tecavüz ettiği yeğeninin aynı zamanda babası çıktı. Yani bu, şu demek oluyor : Pis sapık kız kardeşine tecavüz edip hamile bırakıyor, doğan kız çocuğu ise statü olarak bu sapığın aynı anda hem kızı hem de yeğeni olmuş oluyor. Bu pislik hızını alamayıp kızına / yeğenine de tecavüz ediyor.
#dünyanereyegidiyor #dünyanınsonu #kıyamet
Daha sonra aşağıdaki bu yazı elime geçti. İkisini bir arada sizlere de göndereyim, dedim...
Rüyadayım;
Kıyametin kopacağını öğrenince şehrin sokaklarına koştum, insanları durdurmaya çalışıyorum. Kıyamet geliyor, kopacak, çok yaklaştı. Durun, geri dönün, diye bağırıyorum. Bağırmaktan, onu bunu çekiştirmekten çok yoruldum. Kimsecikler beni dinlemiyor, herkes yolunda, kalbim zorlanıyor, başaramıyorum.... Bir taşın üzerine çıktım, yanımda bir adam belirdi.. Dedi, yeniden yeniye geçilecek... Aniden bu sahneden koptum, sahnenin gerisine çıktım ve üç boyutlu dev bir sinemadan bakar gibi kıyametin kopuşunu izledim. Yanıp kömür gibi kapkara oldu her yer. Kapkara yağmurlar yağdı uzun süre ve sonra da her şey geri çekildi. Tam bir ölü gezegen gibiydi yeryüzü. Geri döndüm. Kömür gibi toprak yüzeyinde yapayalnız yürüyordum. Ağlıyordum. Ne olurdu dinleselerdi. Beni dinlemediler diyordum. Ben kimim ki? Ama böyle gördüm işte!
Uyandım. Düşündüm uzun uzun. Nereye gidiyoruz?
#live #dream #instagood #instagram #instamood #instapic #photooftheday #photography #photographer #photo #followforfollow #followforfollowback #follow #followme #follow4followback #followback #likeforlike

Most Popular Instagram Hashtags