Instagram post by @siuzanna_oksumoron OKSUMORON

6 ФІЛЬМІВ,ЩО ЗМІНЯТЬ ВАШІ ПОГЛЯДИ🤔😲
1. Таємниця 7 сестер (What Happened to Monday, 2017)

Фільм-антиутопія, який розповідає про майбутнє, де гостро постала проблема перенаселення планети. Як результат — суворо заборонено народжувати більше однієї дитини. Всі люди повинні носити ідентифікаційні браслети, аби можна було контролювати ситуацію у кожній родині.

2. Ніколи не відпускай мене (Never Let Me Go, 2010)

Сюжет розгортається у школі-пансіонаті, де діти вчаться, живуть та ростуть. В них виникають перші запитання, закоханості, прагнення і мрії. Яким не судилось здійснитись, адже виявляється що вони — прототипи. Людські копії, яких “вирощують” для пересадки здорових органів.

3. Ідеальні незнайомці (Perfetti sconosciuti, 2016)

Компанія друзів як завжди збирається вдома на вечерю. Деякі з них знають одне одного багато років, деякі перебувають у стосунках, а хтось уникає відносин із невідомих усім причин.Сильний сюжет доповнюється закінченням, якого не може передбачити ніхто.

4. Вік Адалін (The Age of Adaline, 2015)

Одна із головних мрій людства — вічна молодість. Безсмертя, краса та життєві сили. Головна героїня, із невідомих їй причин, отримала таку силу після автомобільної катастрофи.Після цієї історії усвідомлюєш, що повнота життя вимірюється зовсім не роками.

5. Надновий Заповіт (Le Tout Nouveau Testament, 2015)

Для тих, хто не вірить у Бога: він живий, має квартиру в Брюсселі, дружину та дітей. У цій комедії — донька постає проти татуся та відсилаю всім людям повідомлення, де вказана їх дата смерті.Інколи найкращий спосіб наново поглянути на цей світ — це добряче з нього посміятись.

6. Частоти (Frequencies, 2013)
Уявіть: ще у початковій школі ви складаєте тест, який визначає все ваше подальше життя. Ти станеш успішним бізнесменом чи невдахою — і вже нічого не можна буде змінити.Сюжет фільму все ж нагадує реальність, адже нам часто намагаються нав’язати своє бачення і деякі люди миряться з ним, приймаю чи долю невдахи, чи лідера😲🤗
Я на них норм була зависла😲гарного перегляду🖤зберігай, щоб не загубити😉
.
#verkhovynalife #ukraine_blog #insta_crew_ukraine #visualukraine #karpaty #ukrainetravel #oksumoron #oksumoronstyle #travelblogger #instakarpat

Most Popular Instagram Hashtags