Instagram post by @paula_jagodzinska Paula Jagodzińska

Ostatnie dni przed wyjazdem były bardzo intensywne. Nie chciałam pozostawić Was bez jesiennych inspiracji i wpisów na blogu dlatego staraliśmy się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Jasne, że mogłabym rzucić wszystko i nie przejmować się niczym, ale wiecie co... ja to uwielbiam! W każdy wpis który dla Was przygotowuje wkładam mnóstwo serca i mam nadzieje ze to widać 🙌🏻 Ale wiecie, że dzięki temu, że wszystko udało nam się zaplanować to po raz pierwszy od 3 lat nie wzięłam ze sobą na wyjazd laptopa? 🙊🤪 zresztą nie miałabym gdzie go zabrać 🤪🤷🏼‍♀️
*
No dobrze, ale do rzeczy. Dziś na blogu jesienny zestaw i mój nowy łup! Marynarka, która za każdym razem jak ją założę wzbudza zainteresowanie ☺️ Jest idealna! Do tego modułowa biżuteria @touspolska, którą możemy tworzyć sami na wiele sposobów. Btw. Aktualnie w sklepach TOUS obowiązuje promocja i do zakupów o wartości od 549 zł otrzymujemy srebrną zawieszkę HOLD, która jest głównym elementem modułowej biżuterii.
*
Cały zestaw możecie zobaczyć na blogu —> www.beauty-fashion-shopping.pl (link w opisie profilu) 💕 Jestem ciekawa czy podoba Wam się takie połączenie „męskiej” marynarki i ciężkich butów!

80 Comments

Most Popular Instagram Hashtags