Instagram post by @estemiss EsteMiss

BURSA'DA İLK ve TEK İĞNESİZ MEZOTERAPİ (Saf Oksijen + Mezoterapi)

Seyo TDA, derinin alt tabakalarına iğne yardımı olmadan anti aging aktif bileşenleri yüklenerek uygulanan dünyanın ilk dermotolojik estetik uygulama yöntemidir. Geleneksel kozmetik uygulamalar Stratum Corneama’ya nüfus edemezken Seyo TDA derin cilt katmanlarına aktif maddeler taşır.

Bu sistem bir aplikatör ve TDA uygulama kartuşlarından oluşur. Aplikatör ile maddeler deriye uygulanır. TDA kartuşu içerisinde özel bariyer aşma maddeleri yüksek oksijen ile aktif edilir. Bu aktif edilen maddeler solüsyonu deriyi geçebilecek şekilde uygular. Böylece cilt içeriden yenilenir ve cilt doğal görünümüne kavuşur. Saf oksijen ile cildin altına depolanmış bileşenler cildi besler.
· 0224 244 91 31 #seyo #seyotda #antiaging #skinrejuvenation #ciltgençleştirme #beauty #beautyblog #beautyblogger #makeup #makeupmafia #makeupbyme #makeupaddict #makeupartist #makeupoftheday #anastasiabeverlyhills #morphegirl #hudabeauty #wakeupandmakeup #makeupartistsworldwide #dressyourface #lookamillion #nasılyapılır #estemiss

Most Popular Instagram Hashtags