Instagram post by @biznestoastmasters Biznes Toastmasters

🎤 .
Igor Bogush Podczas dzisiejszego wieczoru będzie Mistrzem Gorących Pytań. Poprowadzi konkurs Gorących Pytań, w którym zada specjalnie przygotowane pytania i wyznaczy osoby do udzielenia odpowiedzi, a na koniec wręczy nagrodę za najlepszą odpowiedź. Klubowa legenda głosi, że gdy ktoś z Gości wygra konkurs Gorących Pytań, zostaje niezwłocznie członkiem klubu.

Igor jest właścicielem biura nieruchomości Atlant Estates, gdzie na co dzień spotyka się z ludźmi, by pomóc im podjąć jedną z najważniejszych decyzji w życiu - tę o zakupie mieszkania. Nieruchomości kupowane na cele mieszkalne, zarówno jak na cele inwestycyjne są skomplikowanym "produktem" i wymagją profesjonalnego spojrzenia. A to bez wątpienia zapewnia Igor 👍💪 W Toastmasters ćwiczy umiejętności niezbędne do publicznych wystąpień. W swoich mowach inspiruje słuchaczy do ciągłego rozwoju i samodoskonalenia.
Skupia się głównie na gramatycznej poprawności mowy, modulacji głosu, by nie zanudzać publiczności oraz na planowaniu struktury mowy, tak aby miała logiczne zakończenie.
W naszym klubie pełni bardzo ważną funkcję Sierżanta. .
#publicspeaking #toastmasters #toastmastersinternational #biznestoastmasters #biznes #przedsiebiorczosc #lider #BiznesToastmasterWroclove #toastmasterswroclaw #wystapieniapubliczne #mówcy #klubmówców #umiejetnosciliderskie #informacjazwrotna #rozwojosobisty #wroclaw #wroclove #przemawianie #wystąpienia #komunikacja #wartosci #atmosfera #pasjonaci #mówca #mówcy #jestęmowcą #maratonprzemowien #feedback

2 Comments

Most Popular Instagram Hashtags