Instagram post by @helena_borys_coach Helena Borys Coach & Trener

🎤 Mam przyjemność prowadzić dzisiejsze spotkanie o 18.00 w Krzywym Kominie we Wrocławiu 😁💪👍
.
"Jej misją oraz pasją jest rozwój siebie i innych. Wspiera w odkrywaniu osobistej definicji szczęścia poprzez zrozumienie, co jest dla nas najważniejsze. Jest najlepszym dowodem na to, że coaching działa. Po 11 latach pracy w korporacji postawiła na wewnętrzny głos i wielką potrzebę rozwijania swojej pasji i spełnia się zawodowo jako coach i trener.
Inspiruje do zmiany jako Helena Borys Coach & Trener Rozwoju Osobistego ☯️🕊 .
W Toastmasters jest od dwóch lat z małą przerwą. Gdy przyszła na pierwsze spotkanie, została wyciągnięta do konkursu gorących pytań, wygrała go ku swojemu zaskoczeniu i tak właśnie została członkiem klubu. Podczas spotkań przełamuje swój lęk przed publicznym występowaniem oraz szlifuje warsztat mówcy, aby być coraz bardziej skutecznym trenerem i liderem.
W zarządzie klubu biznesowego jako Wiceprezes ds. Public Relations odpowiada za PR oraz komunikację.

Dziś wystąpi w roli Toastmastera Wieczoru, czyli gospodarza spotkania. Poprowadzi całość spotkania, poinformuje co będzie działo i na czym polega Toastmasters. Będzie również zapraszać do wypowiadania się w temacie wieczoru oraz nadawać spotkaniu odpowiedni klimat." - oby 😜 .
#publicspeaking #toastmasters #toastmastersinternational #biznestoastmasters #biznes #przedsiebiorczosc #lider #BiznesToastmasterWroclove #toastmasterswroclaw #wystapieniapubliczne #mówcy #klubmówców #umiejetnosciliderskie #informacjazwrotna #rozwojosobisty #wroclaw #wroclove #przemawianie #wystąpienia #komunikacja #wartosci #atmosfera #pasjonaci #mówca #mówcy #jestęmowcą #coach #trener #feedback

9 Comments

Most Popular Instagram Hashtags