Instagram post by @biznestoastmasters Biznes Toastmasters

.
🎤"Silny brand lidera buduje organizację” to temat naszego spotkania, które odbędzie się w dniu 25.09.2018 o godz. 18.00.
Gościem specjalnym będzie Szymon Sikorski - Prezes Zarządu i strateg w Agencji PR Publicon, były Prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.
W każdej firmie motorem napędowym są jej liderzy – zazwyczaj założyciele lub dyrektorzy. Od jasności i atrakcyjności ich wizji biznesu oraz umiejętności jej komunikowania zależy to, jak dynamicznie firma się rozwija. To fundament organizacji, czyli najważniejszy element szybkiego i stabilnego wzrostu.
Szymon podpowie nam, w jaki sposób skutecznie zadbać o swój wizerunek i wpłynąć na to, co myślą i mówią ludzie, z którymi mamy kontakt. Dowiemy się również, jak świadomie zarządzać swoją osobistą marką i czym ona w ogóle jest. .
Serdcznie zapraszamy i przypominamy, ze na nasze spotkania wstęp jest bezpłatny. .
#publicspeaking #toastmasters #toastmastersinternational #biznestoastmasters #biznes #przedsiebiorczosc #lider #BiznesToastmasterWroclove #toastmasterswroclaw #wystapieniapubliczne #mówcy #klubmówców #umiejetnosciliderskie #informacjazwrotna #rozwojosobisty #wroclaw #wroclove #przemawianie #wystąpienia #komunikacja #wartosci #atmosfera #pasjonaci #mówca #mówcy #jestęmowcą #maratonprzemowien #feedback

2 Comments

  • 11w ago papasignal papasignal

    Genialne jest to zdjęcie

  • 11w ago lipka_dariusz lipka_dariusz

    Cytaty mają niesamowitą moc 🔥 Zapraszam również do siebie, gdzie znajdziesz cytaty o pozytywnych stanach świadomości, o rozwoju duchowym i osobistym i ogólnie o życiu. ✨

Most Popular Instagram Hashtags