Instagram post by @bahcemarket Bahçe Market

Flamingo Çiçeği, Anthurium andraeanum. Yarı ve tam gölge yerleri seven bir iç mekan bitkisidir. Şubat ve Aralık ayları arasında her hafta çiçekli bitkiler için gübre kullanılmalıdır. Tuzlu toprağa karşı hassastır. Sıcağı ve nemli havayı sever. Bitki ilkbahar başında daha geniş saksıya alınmalıdır. Sık sık sulama gerekir. Yağmur suyu mümkünse tercih edilmelidir.
Bitki fiyatı: 40-60 cm, 34,90₺'dir. Bitki fiyatı: 65 cm, 54,90₺'dir. Dekoratif akıllı saksı fiyatı: 177,00₺'dir.
#anthurium #flamingo #çiçeği #bahçeyedairherşey #istanbul #alibeyköy #bahçemarket #rengarenkçiçekler #içmekan #dışmekan #bitkiler #aradığınız #herseyburada #çiçek #bitki #kokuluçiçekler #mevsimlikçiçek #salonbitkisi #dekoratifsaksı #bitkibesini #toprakçeşitleri #bahçeniz #renklenecek #colorfulgarden #greengarden #happygarden #flowergarden #garden #treegarden #istanbulagacvepeyzaj

6 Comments

 • 43w ago baburkamile baburkamile

  Yasemin çiçeğiyle ilgili bilgi verirseniz sevinirim 🙏

 • 43w ago sb811 sb811

  Benim de var fakat yeni yaprak çıkarıyor ve büyük yaprak.Acaba diğer yaprakları kesmeli miyim çiçek çıkarması için?

 • 43w ago bircicekdelisi bircicekdelisi

  Bu çiçeğe bayılıyorum

 • 43w ago bahcemarket bahcemarket

  @baburkamile Merhaba, tarafınıza DM “mesaj” yoluyla paylaşmış olduğumuz bilgi bakabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sevdiklerinizle mutlu bir hafta sonu geçirmenizi dileriz.

 • 43w ago bahcemarket bahcemarket

  @sb811 Merhaba, bilgi@agac.istanbul.adresiyle iletişime geçebilirsiniz yada Alibeyköy Bahçe Market tel: 0212 600 00 00 iletişime geçerek müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sevdiklerinizle mutlu bir hafta sonu geçirmenizi dileriz.

 • 43w ago bahcemarket bahcemarket

  @bircicekdelisi Merhaba, İlginize teşekkür eder, sevdiklerinizle mutlu bir hafta sonu geçirmenizi dileriz.

Most Popular Instagram Hashtags