Instagram post by @yazanhafize Hasibe Yavuz Uyarel

Malum geldi yaz ayları gevşedi bizim başörtülü bacıların tesettür kavramları. 😏Bu da geçen yazdan bi #tbt olsun.⬇ Reklam karşılığı aldığı tiril tiril elbisesinin renginden kombin yaparak giydirdiği sevgilisiyle, kocişiyle -yada kukla diyelim biz onlara- sarmaş dolaş fotoğraflarını paylaşan instagramın fenomen kızları..!! Değil bakışlarıyla, hisleriyle dahi helaline halel gelmesinden haya eden islamın kızını geç olmadan anlasalar-dı keşke.. Soru: -Ne yani instagramda fotoğraf paylaşmak caiz değil mi?
Cevap: +Nefes adedimizi kaydeden meleklere "tesettürlüymüşüm gibi çek pampa!" demek caiz değil evet.
Anladık en yakışıklı, en zengin, en romantik, en cömert, en uslu, en kılıbık, en fotojenik kocayı sen kaptın. Hayrını gör. Ama nazar olur annem ele güne karşı cık cık cık. Git şu üstüne bi etek bi ferace filan al. Tayt giymişsin eteği unutmuşsun. Leyla! 😏
Pantolon caiz değil mi diye bir soru gelebilir tabi bu cümle üzerine. Biliyorsunuz ki doğru söyleyeni diyanetten kovuyorlar. Ve yine biliyorsunuz ki, bu zamanda herkes herşeyi bal gibi de biliyor. Özgür bir ülkede yaşıyor olmamız,herkesin hür bir iradeye sahip olması ,efendime söyleyeyim herkesin günahının-sevabının kendine ait olması da ayrıca hesap ve mizan gibi gerçekleri değiştirmiyor. Bunu da biliyorlar tabi. Evet. Tamam. Hayırlısı. Peki.

Most Popular Instagram Hashtags