Instagram post by @majjjhoul

.عکسها از استوری @alizakariaee2 برداشته شده.
به دلایل متعددحوصله پست جدی سیاسی گذاشتن ندارم ولی ساده لوحی بعضی از بچه ها آدمو دیوانه میکنه. این دو اتفاق اخیر فاجعه اس
(کلیپ مادر اون یارو اعدامیه و این کلیپ مثلا کتک زدن گشت ارشادیا) از چه نظر؟ از نظر کاری که با باورها و ذهنِ مردمِ همیشه آماده فریب و بازی داده شدن میکنه!
آخه فعال حزب اللهی مجازی عزیز!
کمی مغزتو به کار بنداز عزیزم!
مگه تو ماجرای قتل ندا آقا سلطان رو ندیدی و به یاد نداری؟
مگه فتنه ۸۸ و تصویر سازی هاشون رو به یاد نداری؟
مگه نمیبینی اون تاپ تن هرزه ها که مزدوری از همه وجناتش مشخصه،داره خودشو میکشه تا نه به حجاب و دوربین ما اسلحه ما و این چرندیات رو جا بندازه ولی بازم چیز دندون گیری گیرش نمیاد؛فکر نمیکنی با این دست ماجراها چه غوغا و پروپاگاندایی میتونه راه بندازه؟
مگه زمان اصلاحات و مطرح کردن به طور متوسط بیش از فکرکنم ده شبهه درروز درباره مسائل دینی و فرهنگی و اصل ولایت و ..رو به یاد نداری؟
یعنی هنوز روش کار این #لیبرال های منافق رو نفهمیدی که تو هم مثلا میخوای آزاده بازی دربیاری و این فیلم رونشر میدی ووامصیبتا سرمیدی؟
از کجا مطمئنی اون زن که اون دختر رو میزنه واقعا کیه و حتی اون دختر کیه؟
اصلا فرض کن اون زن واقعا یه مامور بیشعور و جانی نیروی انتظامیه و کاملا خودجوش اون حرکت نابجا رو روی اون دخترا اعمال میکنه(که اگه اینطور باشه باید کلا ازکار بی کار بشه به نظرم) ولی
باز هم تو چرا از اونور بوم میفتی؟
مگه چند تا مورد این شکلی اتفاق میفته؟!
وقتی فضا انقدر مسمومه و یه مشت خوک نشستن که از این لجن تغدیه کنن تو نباید این فرصتو براشون فراهم کنی
مگه وقتی اون روحانی بدبخت رو تو مترو توسط یه دیوونه آنرمال چاقو زدن بهش و شهیدش کردن، کسی از این جماعت صداش در اومد؟
مگه وقتی شهید امر به معروف میدیم کسی براشون توئیت و پست میزاره و خواستار پیگیری میشه؟
مگه وقتی محمدحسین حدادیان
رو اونجوری به مسلخ بردنش و کلا نیروی انتظامی رو بی اسلحه فرستادن جلوی یه مشت وحشی، این جنجال و خواستار پیگیری تو صفحه های این نامردای کثیف راه افتاد؟فکر نمیکنی این اتفاقات و کلیپ های سلسله وار و پشت سر هم از ناهنجاریهای اجتماعی برای زدن و بریدن نفس من و تو و در راس همه ما ولایت فقیه و رهبریه؟
فکر نمیکنی پشت سر هم دارن باورهای عامه مردموضربه فنی میکنن و موج وحشتناک بی اعتمادی به دین و نظامو تو فضای کشور جاری میکنن تا سربزنگاه ازش ماهی بگیرن..یجورایی شبیه همونکاری که یه بی وجدانی باهاش رای حروم به دست آورد.
فکر نمیکنی این سناریوها آشناس؟

8 Comments

 • 33w ago majjjhoul majjjhoul

  #1402#الهیاناعبدکالضعیف

 • 33w ago p.s.a.t p.s.a.t

  نننه! فکر نمیکنه! فقط داره نتگردی میکنه! بعد بجای اینکه با مغز و شعورش نگاه کنه،،گوشش رو میسپاره به عرعر ها و واق واق هایی که طبیعتا بلندتره ! ؛ همین! بدبختی اینجاست که فکر نمیکنه! چوبشو ما باید بخوریم

 • 33w ago aminukaka2 aminukaka2

  آي متنفرم از اين جماعت دم دمي مزاجِ زودباور. كه تا يه كليپ ميبينن فرت و فرت فروارد ميكنن بدون تحقيق،. واقعا يكم فقط يكم واقع بين باشي ميفهمي همه اش سناريو واسه زدنِ دين مردم و رهبري هست. كاش اين خران در لباس آدم،نه ولي،خر كه ذاتش عوض نميشه. خاك بر سرت روح آني. علي بركت الله. اعصابم خورد شد😖

 • 33w ago termehh__ termehh__

  دیگه مأمور گشت ارشاد با این همه وحشی بازی میخواست انگشت دستش شکسته نشه 😒😒😒

 • 33w ago maedeh_amp maedeh_amp

  من فیلمو کامل دیدم ، اگه شما بگید اون مامور گشت ارشاد هم جزئی از صحنه سازی بوده قابل باورتره تا اینکه بخوایم باور کنیم اون طرز رفتار وحشیانه مامور به خاطر شکستن انگشتش بوده، کاش این مامورا یکم با سواد میشدن که یکم از راه درست مردمو به رعایت قانون تشویق میکردن نه با زدن

 • 33w ago m.honarjoo m.honarjoo

  به نظرم دختره باید نسبت به قانون تمکین میکرد؛ هرچند طبق نظر خودش به قانون اعتراض هم داشته باشه، اما اون رفتار هم از کسی که ضابط و خط مقدم فرهنگ سازی یک جامعه است خیلی زننده بود؛ هرچند انگشتش شکسته شده و علیهش سناریو تهیه شده باشه. هیچ کدوم از این دو قابل دفاع نیستند؛ اما تنها این وسط حجاب از هر دو طرف مورد هجمه قرار گرفته.

 • 33w ago rezvan.yekiyedooneh rezvan.yekiyedooneh

  اون حکایتا و قیاسشون با هم خیلی خوب بود👌

 • 33w ago majjjhoul majjjhoul

  @maedeh_amp @m.honarjoo تمام حرف من این بود که این ماجرا یه سناریوی کثیف بوده. همین. حالا اون مامور یا خودش جزیی از بازی بوده یا ندانسته کار خبط و خطا و بیجایی کرده و همونطور که تو متن هم‌ذکر کردم باید از کار بیکار بشه کلا.

Most Popular Instagram Hashtags