Instagram post by @majjjhoul

. @delavari.mo
@shamaghdari
@akhavanfar.m
@armanmedia_ir .

این کار از همون قسمت اولش که اومد به شخصه ذوق زده شدم که بالاخره یکی یه جا و به این شکل به این موضوع پرداخت. و همچنان با دیدن قسمت دومش همون رضایت و خوشحالی رو دارم... با وجود همه کمی و کاستی ها و ناقص موندن بحث ها و بعضی از موضوعات.

قسمت دوم به نظرم یه شتابزدگی و عجله ای داشت و خیلی مختصر از گام های مطرح شده میگذشت. تو قسمت اول کمی باحوصله تر به تفاوتها و تمایزهای دو فرهنگ و دو عقیده پرداخته شده بود به نظرم.
ولی با این حال در کل از هر دو تا کار خوشم اومد و در کل تر فکر میکنم بهتره که برای قسمت های بعدی کمی بیشتر به شبهه ها و ظن های نادرستی که در مورد پوشش و #حجاب و #مذهب در بعضی فکرهای رشد نیافته ! وجود داره پاسخ بدید و از کارشناسان مصاحبه بگیرید.

چون همونطور که خودتون میدونید با اینکه کاملا بی طرفانه مستند رو ساختید ولی هستن کسانی که میان میگن خوشمون نیومد...کاملا جهت دار بود کارتون!
در نتیجه بهتره #حق و #حقیقت عریان و بی پرده و شفاف و کامل گفته بشه. و بهتره که بیشتر از فلسفه حجاب در #دین و اجتماعی بودن این امر گفته بشه و این رو جا بندازید که قضیه حجاب امر فردی و شخصی نیست. والا مفتگوها و بی حیا ها همیشه معترض و صم بکم عمی تشریف دارن و با هیچ مدرک و سند و آیه ای به راه نمیان.

و یا به عنوان مثال کاش وقتی دکتر صارمی اون حرف کاملا ماست مالیزاسیون فرمی ! رو درمورد تجاوز به زنها در غرب میگفت به عنوان یه نمونه کوچیک و دم دستی، جنبش #می_تو رو به ایشون و در #مستند ذکر میکردید و حرفشون رو بی جواب نمیذاشتید.
ما منتظر قسمت های بعدی هم هستیم...ان شاء الله.
خدا قوت.
#انقلاب_جنسیتی
#انقلاب_جنسی_۲
#انقلاب_جنسی
#حقوق_زنان
#حجاب_اختیاری
#حجاب_اجباری
.
#1399
#الهیاناعبدکالضعیف

6 Comments

 • 35w ago president_bakh president_bakh

  سلام خوبه دانلود کنیم؟

 • 35w ago p.s.a.t p.s.a.t

  ایول! طبق معمول،جمع و جور و مختصر لب مطلب را بیان کردی و من کمی ناقصا و بیشتر کاملا😀 با نظرت موافقم چون جونور جماعت راه راست که تو کتش نمیره هیچ! اون راه کجم دوست داره زیگ زاگ خرغلت بزنه! ؛ دیگه صریح تر و عریان تر و بی پرده تر و شفاف تر و بازهم صصصصصریح تر از آیه قرآن. نقدت به فیلم عالی بود✌ ؛

 • 35w ago majjjhoul majjjhoul

  @korsi12iran سلام. از نظر من که خوبه😊فقط اگه میخواید ببینید قسمت اولش رو هم ببینید.

 • 35w ago akhavanfar.m akhavanfar.m

  سلام. خیلی ممنونم بابت حسن توجهی که به فیلممون داشتید. 🌷

 • 35w ago lilaa.a72 lilaa.a72

  عالی بود 👌

 • 34w ago majjjhoul majjjhoul

  @akhavanfar.m ممنون از شما. خدا قوت.

Most Popular Instagram Hashtags