Instagram post by @premiummoto.pl ⭕Michał Sztorc |PremiumMoto.pl

To będzie #trueStory, więc jest trochę do przeczytania. Ale nie tak dużo.

Kilka dni przed premierą EcoSporta Ford zaproponował mi, abym przy okazji pierwszych jazd testowych wrzucił zdjęcie na ich Instagrama. Pomyślałem: czemu nie, prestiże zawsze w cenie.

EcoSport – pierwsze skojarzenie – musi być młodzieżowo, lifestylowo, w miejskim klimacie. Wiem! Zrobię fotę pod muralem. A jak mural, to warszawska Praga. Na Pradze mam jeden ulubiony – z gęsią na Brzeskiej. Właściwie to jedyny, pod którym można postawić #samochód. Problem w tym, że za dnia wszyscy stawiają tam samochody. Cóż, spróbuję, może akurat będzie pusto.

W czwartek rano, kilka godzin przez terminem zwrotu EcoSport, zajeżdżam pod mural z gęsią. Samochodów nie ma. Sukces? Nie, bo cała ściana zastawiona jest kontenerami. Trwa jakaś budowa. Tego się nie spodziewałem. Ale. Na kamienicy po przeciwnej stronie widzę inne kolorowe #bohomazy. Pasują mi do czarno-pomarańczowego EcoSporta. Działam.

Pogoda się załamuje, zaczyna kropić. W pośpiechu ustawiam samochód pod ścianą, wyciągam aparat, rozstawiam statyw. Strzelam kilka fotek. Jest spoko. Po chwili patrzę jednak na zdjęcia w aparacie i widzę, że mural przedstawia jakiegoś ziomka palącego skręta i pałującego go policjanta. Myślę sobie: no nie, wrzucę to na Insta Forda i będą mieli kryzys jak Audi z Pomnikiem Powstania Warszawskiego. To nie przejdzie.

Na szczęście metr obok jest bardziej bezpieczny PR-owo fragment malowidła. Przestawiam samochód. Cykam zdjęcie. Siada. Publikuję. Gotowe. Udało się.

Jednak zdjęcie z gibonem nie może się przecież zmarnować. Prezentuję Wam je tutaj, w nieoficjalnej komunikacji. Tylko dla Waszych oczu. A zdjęcie właściwe znajdziecie na Insta @fordpolska.

#ford #EcoSport #fordpolska #historia
#mural #warszawa #praga #blogermotoryzacyjny

20 Comments

Most Popular Instagram Hashtags