Instagram post by @eylulevrimben 👑 ēýlūl ēvřīm 👑

Çok şükür ki bu hayatta adam satmışlığımız yoktur ,ama''Neylersin ki '' Adam sanmışlığımız çoktur... Çok şükür ki bu hayatta adam satmışlığımız yoktur ,ama''Neylersin ki '' Adam sanmışlığımız çoktur... #bursa Çok şükür ki bu hayatta adam satmışlığımız yoktur ,ama''Neylersin ki '' Adam sanmışlığımız çoktur... #bursam
#eylülevrim Çok şükür ki bu hayatta adam satmışlığımız yoktur ,ama''Neylersin ki '' Adam sanmışlığımız çoktur... #çekirge
#kukurtlu Çok şükür ki bu hayatta adam satmışlığımız yoktur ,ama''Neylersin ki '' Adam sanmışlığımız çoktur...
GENESIS

Bir göl kenarındayım şimdi. Ortalıkta çıt çıkmıyor.
Sağ yanımda o duruyor, sol yanıma Narcissus… Eğilmiş, sudaki aksine bakıyordu. Kendini seyrediyordu ve bundan çok memnundu. Seslenmek istedim, vazgeçtim. Biliyordum çünkü, seslensem de cevap vermeyecek. Beni umursamayacak. Şu an kendine aşık olmakla meşgul. Onu rahat bıraktım.

Ağır ağır kapanmaya başladı göz kapaklarım. Göl kenarında gördüğüm en büyük ağaca yaslanıp, derin bir uykuya daldım. Bilmem kaçıncı boyutunda rüyamın, Babil’i gördüm. Yanmış yıkılmış, dumanları tüterken... Bir kuş havalandı alevlerin içinden, kanatlarını deli gibi çırparak… Yükseldi, yükseldi, yükseldi... Çıkmıştı birkaç kanat hamlesiyle atmosferin dışına. Süzülüp göklerden, gelip beni almasını istedim. Onun gözüyle görmeliydim aşağıda kalan dünyayı. İki elimi ağzıma götürerek seslendim son sesimle…Sonra bir de baktım ki, çok yükseklerdeyim. Havada asılı kalıp, olanları görebilmek istedim bu kez. Göz göze geldik bir an. Sonra ağladı kuş. Bir damla yaş damladı Babil’den yükselen alevlerin üstüne. Küle döndü alevler.
Gökyüzüne kapkara dumanlar yükseldi birden. Yanık kokusu genzimi yaktı. —“Yıkıldı koca Babil yıkıldı!” diye bağırdı. Sesi oldukça gürdü. “Yıkıldı. Kendini yücelttiği, uçucu ve geçici yaşama değer verdiği ölçüde acı çekecek artık! “Ben Babil’im! Tahtımda bir kraliçeyim! Hiç yas görmeyeceğim!” diyordu. İşte bunun içindir; bir anda gördüğü bütün yıkımlar! Ölüm! Yas! Kıtlık! Vay başına koca Babil’in, vay başına en güçlü kentin!
Yangını bir anda gönderdik. Kentlerin kraliçesi bir anda yok oldu. Bir daha izi bile kalmayacak! Bizi ağ
#bursatravestileri #bursatravesti #bursaescort

Likes

No Likes Yet

Most Popular Instagram Hashtags