Instagram post by @salamatzibaee سلامت و زیبایی،معرفی پزشکان

#salamatzibaee#سلامت_زیبایی#سلامت#زیبایی#پزشکی#آرایشی#پوست#مو#کراتینه#برند#بهترین_برند_کراتینه#موی_لخت

۱_کراتینه مو ریسِرچ (درمان برزیلی) Keratin Research

در این محصول روغن آرگان و روغن نارگیل به کار رفته و استفاده از آن بسیار راحت است. این محصول می تواند موها را صاف، نرم، ضخیم و تقویت کند و در چشم به هم زدنی موهای آسیب دیده را درمان کند. استفاده از این محصول، موها را انعطاف پذیر و نرم می کند و درخشش فوق العاده ای به آن می دهد.

۲_ کراتینه مو با گُلد لِیبِل Gold Label

این محصول مخصوص موهای بلند و فر بوده و از فرمول قوی تری برای نتیجه بهتر استفاده می کند. روغن هایی مانند روغن آرگان، روغن جوجوبا و روغن آووکادو از ترکیبات این محصول بوده و ترکیب آن ها می تواند به سرعت رطوبت از دست رفته موها را به آن بازگرداند. البته تنها مشکل این محصول این است که در هنگام مصرف بوی تندی دارد.
۳_ شامپوی کراتینه مو گلوبال محافظت از رنگ مو Global Keratin Color Protection

این شامپوی تقویتی و آبرسان از محصولی به نام جووِکسین استفاده کرده است که تاثیر سریعی دارد و به سرعت رطوبت از دست رفته موها را تامین می کند. در این محصول هیچ گونه سدیم کلرید و سولفاتی که برای موها مضر باشد به کار نرفته و پس از استفاده از آن فرد می تواند از موهای نرم و لطیف خود لذت ببرد. همچنین این شامپوی بوی بسیار خوبی دارد.

۴_ موروکَن کراتین برزیلی Moroccan Keratin Brazilian Keratin
محصولات کراتینه مو موروکَن انواع مختلفی دارند و صافی، نرمی و درخشندگی موها را تضمین می کنند. این محصولات کراتینه مو شامل شامپوی قبل از کراتینه کردن، شامپوی پس از انجام کار و نرم کننده هم می شوند که مخصوص کراتینه کردن موها طراحی شده اند.

۵_ نونات نات کراتینه مو برزیلی Nunaat Naat Brazilian Keratin

این محصول به گونه ای طراحی شده است که نیازی به شستشو ندارد و به سرعت می تواند وز موها را از بین ببرد. با کمک این محصول تا چند روز نیازی به استفاده از سشوار و اتو مو برای صاف کردن موها نیست و علاوه بر صاف شدن موها، آسیب های احتمالی آن نیز از بین می رود. این محصول برای هر کسی قابل استفاده است و در آن فرمالدهاید و سدیم کلرید به کار نرفته که همین امر سلامت موها را تضمین می کند.

7 Comments

Likes

No Likes Yet

Most Popular Instagram Hashtags