Instagram post by @filmklub

Už o dva týždne sa do slovenských kín dostane Maze Runner:The Death Cure, tretia a záverečná epizóda
filmovej young adult série u nás známej pod názvom Labyrint. Štúdio síce propagačku k filmu odfláklo a aj napriek úspechu prvých dvoch filmov, okolo finále nie je absolútne žiaden rozruch. Aj tak sa to ale na poslednú chvíľku snažia aspoň trošku zachrániť novým plagátom, na ktorom môžme vidieť hlavných hrdinov tejto série dramaticky vyphotoshopovaných pred labyrintom.

O čom teda finále zvané Death Cure vlastne bude? No, budeme sledovať Thomasa a jeho skupinu uprchlíkov, ktorý sa vydajú na poslednú záchrannú misiu svojích priateľov. Aby sa im to však podarilo, musia sa vrátiť na miesto,kde sa ich cesta začala a teda prekonať staré aj nové skúšky v čoraz nebezpečnejších a
komplikovanejších labyrintoch. Tí, ktorým sa táto úloha podarí sa konečne dočkajú požadovaných odpovedí, na otázky, ktoré nedokážu rozlúštiť od doby, kedy sa prvýkrát prebrali v labyrinte.

O réžiu sa rovnako ako aj pri predošlích častiach postaral Wes Ball. Hlavné úlohy si zahrali herci ako Dylan O'Brien, Kaya Scodelario, Rosa Salazar, Thomas Brodie-Sangster, Patricia Clarkson, Aidan Gillen, Walton Goggins, Giancarlo Esposito a mnoho ďalších. Presná premiéra v slovenských kinách nastane 25.januára 2018.

#mazerunner #film #novinka #kino #dylanobrien #rosasalazar

Most Popular Instagram Hashtags