Instagram post by @parcalisokak Parçalı Sokak 🇹🇷

Ünal Aysal: "Galatasaray'ı devraldığımızda borç alacak farkı 328 milyon dolar, bırakırken ise 358 milyon dolardı. Yani 3.5 yıl süresince biz kulübe 30 milyon dolar borç üretmişiz sadece."
_____
Ünal Aysal: 328 Milyon Dolar borç var Aysal batırdı diyorlar. Bu borcu Adnan Polat yaptı ben ödedim. Galatasaray batmışsa batıran benden öncekilerdir. Borç ödeyip kulüp batırılır mı ? Ben borç ödedim.
_____
Ünal Aysal: "Galatasaray battı diyorlarsa, benden öncekiler batırmıştır. Ki ben Galatasaray battı sözlerine asla katılmam. Galatasaray batmış falan değildir."
_____
Ünal Aysal: Ben Adnan Polat'tan başkanlığı aldım. Stadın locaları 3 sezonluğuna satılmış ve para harcanmıştı kasa bomboştu. Biz buradan çıktık. Anlam veremiyorlar batırdı diyorlar.
____
#Galatasaray #Cimbom #ParcaliKun #İgersgs #Muslera #Mariano #Maicon #Linnes #Belhanda #Sneijder #Feghouli #Drogba #Gomis #BafetimbiGomis #ultrAslan #SariKirmizi #AvrupaFatihi #senisevmeyenölsün #Juventus #senşampiyonolacaksın #Aslanlar #Hedef21 #Asamoah #HerkesRutbesiniBilecek #Lider #CareTerim #Terim #İmparator #FatihTerim

11 Comments

Likes

No Likes Yet

Most Popular Instagram Hashtags