Instagram post by @rachristina Кристина Разумовская

Мій звичайний стан 24/7)) Нєа, не сидіти в крутих кафешках, а задротити в телефоні 😄 Спочатку мої друзі це не розуміли і завжди просили, цитую: «Ти можеш залишити свій телефон і спокійно посидіти?». Не можу😅 Той просить пісню зі сторіс, той безкоштовний піар, а третій взагалі хоче познайомитись 🤦‍♀️
.
Мене часто питали «В чому толк твого блогу? Шо це тобі дає?»так от, я готова написати плюси, які я виділила для себе.
🌟 Самодисципліна. Інколи все так лінь, навіть з ліжка вилізти, але ти розумієш, шо люди чекають нових постів і це дає тобі добрячий «пинок под зад». Багато блогерів кажуть, що вони нічо нікому не зобов‘язані. Ні, зобов‘язані, після того як ви на цих підписниках заробляти почали :)
🌟 Нові знайомства. Я за грудень місяць відкрила стільки нових, цікавих людей, які в житті ще більш надихаючі, ніж в інстаграмі.
🌟Співпраця з крутими брендами. Для цього, звичайно, потрібно мати більш-менш нормальну кількість підписників, але починаючим блогерам дістануться скраби від хілларі😜
🌟 Чітке формулювання своїх думок. Блог без дописів - це вже зараз не блог. І треба дуже добре постаратись, щоб свою думку правильно(а головне грамотно) донести до людей. 🌟 Відповідальність. За всі рекомендації, поради і за все те, що ти робиш. .
А ще люди кажуть, шо я мотивую. І це саме головне ❤️
.
Які плюси можете виділити ви в створенні блогу?📝

15 Comments

Most Popular Instagram Hashtags