Instagram post by @zaczytana_anna Anna Pruska

1 Comments

 • 62w ago zaczytana_anna zaczytana_anna

  „Ósmy cud świata” Magdaleny Witkiewicz to współczesna powieść obyczajowa.
  Anna jest kobietą po studiach. Ma dobrą pracę, własne mieszkanie, kilka przyjaciółek.Do szczęścia brakuje jej ukochanego, tego jedynego na całe życie. Ma wprawdzie zawsze kogoś z kim może niezobowiązująco spędzić wieczór czy weekend. Jednak zdaje sobie sprawę, że czas nieubłaganie pędzi. Zegar biologiczny tyka. Coraz mniej czasu na zostanie matką. Koleżanki dawno zamężne rodzą dzieci jedno po drugim.
  Zdesperowana myśli nawet o zajściu w ciążę z przypadkowym mężczyzną.
  Tymczasem wyjeżdża na urlop do Wietnamu. Już na lotnisku niezwykle przystojny mężczyzn pomaga jej przy bagażu. Oboje wówczas nie mają pojęcia, że ich losy w Wietnamie się przetną, drogi się skrzyżują. Czy ich ścieżki życia połączą się w tą jedną? Warto przeczytać.
  „Ósmy cud świata” to współczesna bajka o Kopciuszku. Tak jak z każdej bajki wypływa morał, tak i z tej historii czytelnik wyłowi kilka mądrości wydawałoby się jak najbardziej oczywistych. "By z kimś być, trzeba umieć się z nim również nudzić." Tak jak „Ósmy cud świata” pisało się szybko według Magdaleny Witkiewicz, tak czytelnikowi szybko, lekko i przyjemnie się czyta. POLECAM!

Most Popular Instagram Hashtags