[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

Instagram post by @torturetohersoul RHYSAND 🌌

#kitapyorumu
5/5 ❤❤❤❤❤
Perry eğilip kollarını Aria'nın iki yanına dayadı, dudakları ağzından kulağına kadar öpücükler kondururken yumuşaktı. "Söylemeye çalıştığım," diye fısıldadı, "her şeyde seni gördüğüm. Seni anlatacak kadar değerli bir kelime yok çünkü sen benim için her şeysin."
FİNAL GİBİ FİNAL BE!
Arkadaşlar işte seri dediğiniz bu-dur!
Her bir kitabında sizi çılgına çevirir, ve son kitabındaysa öldürücü hamleyi yapar. Sizi şah-mat eder. Bu kitap öyleydi. Perry, Aria, Roar, Cinder, Talon, Soren ve diğerleri. Okudum ve okudukça daha fazlasını istedim. Asla veda etmek istemedim. İyisi ve kötüsüyle hiç bir karakteri bırakmak istemedim. Final kitabıyla alakalı konu yazmayacağım. Her bir cümlem spoiler olur. Sadece hislerimi yazmayı deneyeceğim. Onu da şöyle açıklayabilirim. Bundan yirmi sene sonra bile kitaplığımda olduğuna asla pişmanlık duymayacağım ve her baktığımda ufak bir tebessüm etmeden yanından geçemeyeceğim bir seri. Her yorumda alın ve alın diyorum.
Ne kadarınızın aklına almak yattı bilmiyorum ama umarım biraz düşüncelerinizi etkileyebilmişimdir.
Zira çok şey kaybediyorsunuz okumayarak.
Veda etmek istemeyerek veda ediyorum.
Çok güzeldin...
En içten tavsiyemdir.
Sevgiyle kalın. ❤
#book #bookstagram #instabook #kitap #kitapaşkı #kitapkurdu #like4like #likeforlike #happy #beauty #art #nature #sun #pegasusyayınları

24 Comments

Most Popular Instagram Hashtags