Instagram post by @zaczytana_anna Anna Pruska

Ostatnio czytam książki o miłości, jedna po drugiej. Mam wyraźny przesyt kryminałami i sensacją. Czy to z tęsknoty za odchodzącym latem? "Miłość jest warta każdej ceny. Każdej"
#książka#Tillie Cole#Tysiąc pocałunków #czytamwieczorowąporą#polecamboczytamcodziennie#bibliotekamojemiejscenaziemi#zawszepodrodzeniemijamwchodzę #mojapracamojapasja📖📖📖📖📖👍👍👍👍

2 Comments

  • 70w ago dominiqe83 dominiqe83

    Świetna powieść! Łezki wyciska

  • 69w ago zaczytana_anna zaczytana_anna

    ”Tysiąc pocałunków” Tillie Cole to historia wielkiej i niesamowitej miłości Poppy i Rune. Miłości szczęśliwej i …nieszczęśliwej.
    Poppy jako kilkuletnia dziewczynka dostaje od swojej umierającej babci słoik wypełniony tysiącem pustych serduszek. Ma je zapełnić pocałunkami ukochanego chłopaka. Jest nim Rune, przyjaciel na zawsze. Dziewczyna i chłopak są nierozłączni do piętnastego roku życia. Szaleńczo zakochani. Niemal każdą chwilę spędzają razem. Pewnego dnia rodzice Rune ze względu na pracę jego ojca przeprowadzają się do Norwegii. Siłą rzeczy ci młodzi ludzie zostają rozłączeni. Przez jakiś czas wprawdzie kontaktują się telefonicznie i przez internet. W pewnym momencie Poppy przestaje odbierać telefony od Rune, nie odpisuje na jego e-maile ani SMS-y. Chłopak czuje się oszukany i zdradzony. Nie wie, że dziewczyna zrywając z nim kontakt chce go chronić przed cierpieniem.
    Po niemal dwóch latach rozłąki znów schodzą się ich drogi życia. Życia usłanego wprawdzie różami, ale pełnego ostrych kolców. Poopy i Rune kochają miłością o jakiej marzy każdy nastolatek. Dziewczyna wciąż zapełnia słój serduszkami zapisanymi pocałunkami swojego ukochanego. „Pocałunek osiemset dziewiętnaście był pocałunkiem, który wszystko zmienił. Pocałunkiem, który udowodnił, że długowłosy, ponury chłopak z Norwegii oraz ekscentryczna dziewczyna z Deep South mogli znaleźć miłość dorównującą najlepszym.” Miłość jaka łączy Poppy i Rune w „Tysiącach pocałunków” jest zbyt wyidealizowana. Zbyt słodka. Wydaje się być nieprawdziwa. A jednak każdy młody czy starszy człowiek marzy o tak wielkiej i oddanej miłości. Pięknej, bezinteresownej. Na życie i śmierć. „Ta przypowieść nie jest tylko dla wierzących. Każdy z nas ma kogoś, kto niesie go w trudnych chwilach przez wydarzenia, od których nie sposób się uwolnić. Bez względu na to, czy chodzi o Boga, o ukochaną osobę lub o Stwórcę i człowieka razem, kiedy czujemy, że nie możemy iść dalej zawsze jest ktoś, kto nam pomaga... kto nas niesie.” „Tysiąc pocałunków” to młodzieżowe love story. Porusza i wzrusza. GORĄCO POLECAM ZWŁASZCZA NASTOLATKOM!

Most Popular Instagram Hashtags