Instagram post by @tehran_milieu

آگهی تبلیغاتی
این آگهی را از رادیو شنیدم.
پدر پسری پیشنهاد می کرد که ، یک بسته تخمه آفتابگردان .... با خودت ببر . پسر قبول کرده و به خواستگاری دختری می رود . پدر دختر (بدون حضور خود دختر ) بسته را می پذیرد و به پسر اعلام می کند که تو با آوردن این هدیه به دامادی پذیرفته شدی !!!!!
نکته : واقعا چکار می کنیم !؟ تعویض یک دختر با تمام هویت اش با یک بسته تخمه آفتابگردان ....!!!!! من دخترم را حتی با کلمه پرنسس ( که این روزها باب شده) هم صدا نمی کنم که مبادا هویت اش را محدود کرده باشم و او را در یک نگرش تنگ و بسته اسیر کنم . بعد شما می خواهید یک دختر را بدون حضور خودش با صحبت هایی که بین پدر پسر ، پسر و پدر دختر رد و بدل می شود ( آن هم با گویش کلاه مخملی ها که زن را ضعیفه خطاب می کردند) خواستگاری کنید و او را با یک بسته تخمه آفتابگردان معاوضه کنید ؟؟؟؟؟؟؟ وای وای وای در سناریوهایی که می نویسیم دقت کنیم که چه مطلبی را ، در چه قرنی ، و به چه افرادی ارائه می دهیم .
افراد مرتبط : سناریست ، شرکت تبلیغاتی مرتبط ، کارخانه مربوطه ، رادیو پخش کننده و فردی که تحت تاثیر این آگهی این بسته را خریداری می کند.
در مورد تخمه آفتابگردان ، کافیست از فواید آن و ریز مغذی های موجود در آن بگویید ، فکر کنم خریدار بیشتری را جذب کند. ( فواید آن را از اینترنت سرچ کنید بسیار مفید است) .
#من_تغییر۹۶ #شهر_سبز۹۶ #شهر_پاک۹۶ #فرزندمن_فرزندتو_فرزندایران #زمین_آینده۹۶ #ایران #تهران #شهر_تهران #آگهی #تبلیغات #رادیو #مردم #نگرش #تفکر #تغذیه
#self_report_ #blind_matching #local_positive_change #congruence_ #iran #tehran #tehrantoday #tehrancity #tehranpics #tehranpic #tehraninsta #tehrangram #tehrangraphy #tehrandailylife #everydaytehran

6 Comments

Likes

No Likes Yet

Most Popular Instagram Hashtags