Instagram post by @jooni.1995 SムBム:|

#ما_همه_با_همیم .
.
همه چیز مشخصه...ما همه قطعا قبل از اینکه اهل هرکجای ایران باشیم و با هر قومیت و جناح و تفکر و نظر اولین چیزی که واسمون مهمه حفظ کشورمون ایرانه!
ما همه #ایرانی هستیم! و قطعا ایرانی قدرتمند داریم و همیشه و هرلحظه آماده دفاع از زادگاه و اصالتمون هستیم!
.
پس چرا دچار فراموشی میشیم؟چرا سعی میکنیم به هم ضربه بزنیم؟از بالاترین قدرتا گرفته تا مردم عادی!
فا/حشه خواندن زنان ایران و بی غیرت بشمار آوردن مردان ایران به چه قیمتی؟اینکه فکر و نظرا باهم متفاوته؟
وقتی ایرانی انقدر با فرهنگ و اصالته که در برابر انتخاب #اکثریت سکوت! میکنه پس چرا وقتی که همه به هم نیاز داریم اون #اکثریت رو خارج از خودمون میدونیم؟مگه نه اینکه ما همه یک #کشوریم؟
.
اشتباه برداشت نکنید! مخالف انتقاد و شنیدن صدای مخالف نیسم! همممممه ی مردم عزیز ایران در این کشور حق دارن و باااااید نظرشون رو بیان کنن...
اما...
چرا در بین این بیان نظرات عفت کلام رو زیرپا میذاریم؟با همه هم هستم نه فقط یه عده خاص!
این رسم ایران و اسلامه؟دروغ بستن و تهمت و توهین و بکار بردن الفاظ زشت؟
همه مثل هم نیسن پس چون ینفر مثل ما فکر نمیکنه لایق شنیدن این چیزاست؟حالا گناه و عذاب حاصل از این گفتارها به کنار...!
کاش همه ی ما قبل از اینکه حرفی بزنیم و صفت و رفتاری رو به اشخاصی نسبت بدیم که از صحتش و از باطن واقعی اون فرد مطلع نیستیم این کلام امام صادق(ع) رو به یاد بیاریم و در گوشه ای از ذهنمون احتمال بدیم که شاید هم #حق با ما نباشه! شاید هم ما #اشتباه میکنیم!
#امام_صادق(ع): هرکس شخصی را به سبب کاری یا گناهی قضاوت کند از دنیا نرود تا زمانی که خود به آن کار و یا گناه #دچار شود و اگر کسی مطلبی علیه مومنی عنوان کند، بدین منظور که ننگی بر او وارد سازد یا آنکه به جوانمردی و شرافتش لطمه زند، تا از چشم دیگران بیفتد و اعتبارش نزد مردم تباه گردد، خداوند او را از حمایت و سرپرستی خود خارج میسازد و تحت سرپرستی شیطانش میگذارد.
و...همین!
.
#ما_همه_ایرانی_هستیم
#عفت_کلام_را_از_یاد_نبریم
#فقط_دوستی_میماند_شعار_نباشد_عمل_کنیم
#محمدجوادظریف
#تهران
#تروریست
#دفاع_از_ایران_افتخار_ماست
#تسلیت
#wearetogether #iraniangirl #tehran #terrorist #wewillprotectiran @jzarif_ir
#07/06/2017
#۹۶/۰۳/۱۷

11 Comments

 • 58w ago eli.kh.1988 eli.kh.1988

  لااااایک...جونم جواد جون

 • 58w ago jahanbakhsh_varamini jahanbakhsh_varamini

  میدونی من به یه سری افراد خانواده هم گفتم...گفتم روحانی و ظریف هم نمیخوان مملکت رو ب باد فنا بدن ... چون اگه بخواد مملکت تسلیم امریکا بشه و امنیت نباشه امنیت خود دولت مردا اول همه تهدید میشه...فقط راه و روش فرق داره.... اما واقعا سخنرانی های روحانی زمان انتخابات حتی اگه ب حق بود ک حالا کار نداریم من چطور فکر میکنم....باعث شد غربی ها سواستفاده کنن....بگن اینا خودشون دو دسته ان...اینا خودشون میخوان با ما راه بیان...پیامی ک ما مردم میگیریم...با پیامی ک سیاسیون جهان میگیرن. فرق داره

 • 58w ago jooni.1995 jooni.1995

  @jahanbakhsh_varamini تا تیکه اول صحبتت که خوب منم موافقم هرکی بیاد اول باید اولویتش حفظ ایران باشه اما تیکه دوم چیزیه دقیقا اختلافمون سر همینه! اگر مرگ بر آمریکا و دفاع حق ماست رو آقایون دیگه دارن داخل کشور و محیط امن خودشون به زبون میارن ظریف و روحانی جلوی روی خوده خارجیها میگن! و الان شما چطور میتونید درباره سخنرانیهای روحانی همچین چیزاییو بگین؟اونا همش حقیقت بود! غیر از اینه که صدا و سیما در اختیار مخالفای روحانیه و مدام درحال تخریبه؟غیر از اینه که تمام این چهارسال و در زمان حساس انتخابات همه دست به دست هم دادن برای تخریب دولت؟ما از باقی نامزدها برنامه ای برای اینده شنیدیم اصلا؟همش داشتن میگفتن تو اینکارو کردی تو اونکارو کردی! هیچکس به خودش و به مردم و به اینده کشور نپرداخت! از الفاظی استفاده شد که در شان و مقام هیچکدوم از نامزدها که نبود هیچ در شان و مقام صدا و سیما و مردم ایران هم نبود! ولی خیلیا متاسفانه این مدل حرف زدن رو به پای شجاعت در بیان گذاشتن و گفتن افرین! ما با خودمون شاید بتونیم اینطور حرف بزنیم با خودمون شاید بتونیم بگیم قدرتای اول جهان رو از بین میبریم ولی با دنیا که نمیتونیم! این روشای تندخویانه شاید به درد مردم خودمون بخوره و خودمون حال کنیم ولی با دنیا نمیشه! چون ما حتی اگر حق هم باشیم و روشمون درست باشه هشتادمیلیونیم ولی دنیا میلیاردیه!

 • 58w ago jooni.1995 jooni.1995

  @jahanbakhsh_varamini و حالا غیر از اون من اصلا قصدم از این پست زدن این حرفا و پیش کشیدن دوباره بحثای انتخاباتی نبود! منظورم فقط این بود که چه موافقیم و چه مخالف باید اخلاق رو نگه داریم و با نسبت دادن صفتهای زشت به هموطنانمون از خودمون که دفاع نکردیم هیچ! تازه راه رو برای دشمنان هم باز گذاشتیم... همین!

 • 58w ago jahanbakhsh_varamini jahanbakhsh_varamini

  نه عزیزم اشتباه اینه که صدا و سیما در اختیار مخالفین دولته.... کلا صدا و سیما از دولت دوم احمدی فازش عوض شده و شروع کرده ب نقد وضع و دولت موجود....چون تا قبل از اون میگفتن صدا و سیما هیچی از عیب ها نمیگه میخواد گل و بلبل نشون بده...بخاطر همین خط مشی صدا و سیما عوض شد....با دولت دوازدهم میشه سه تا دولت ک صدا و سیما اینطوری برخورد میکنه.... بعدشم هر دولتی سر کار باشه شعار دفاع از حق و مرگ بر امریکا رو توی روی اونا میگه ویژه این دولت نیست فقط.چون خط مشی جمهوری اسلامی اینه....بعدشم این تفسیر غلطیه که اینا از داخل کشور و در امنیت میگن.... رییس جمهور و وزرا صدای ملتن... انتخاب میشن ک صدای مردم و خافظ منافع مردم باشن. اونجا هم جنگ نیست ک گفتن تو روی خودشون دل و جرئت بیشتری بخواد....همه رؤسای جمهور گفتن از این ب بعدم میگن. و کلا تبلیغات انتخاباتی چیزی نبود ک بگیم یکی برنامه داد یکی نداد..... هر دو طرف داشتن همدیگرو تخریب میکردن... اگه بخوای بگی فلان طرف اینطور نبوده تک تک سخنرانی های هر دو طرف برای اثباتش هست....تمام کاندیدا ها نقص ها رو گفتن و همدیگه هم تخریب کردن....که صرف اقای روحانی هم نیست این وضع....بازم سه تا دولته ک این اتفاق میوفته. ک بگید ب ایشون هجمه وارد شده....خودشون برای دولت احمدی هم گفتن....اگه حرفای ایشون در مورد دولت احمدی راسته.... فساد زنگنه و قرارداد گازی کرسنت هم راسته....

 • 58w ago jahanbakhsh_varamini jahanbakhsh_varamini

  اره بحث های انتخاباتی رو باز نکنیم.... صفت های بد‌هم درسته نباید نسبت داد...ولی خب مردم نه صرف این مورد تو بحث های فوتبالی هم بی اخلاق و بی ادبن. کار خیلی زشتی هم هست.....اون طرفی ها از یه کلمه حرف ما هم برداشت سیاسی خودشون رو دارن..... ب اونی ک با فحش دادن حال میکنه نمیتونی بفهمونی حرف این مدلی نزنه.

 • 56w ago koreanfacemasks_ir koreanfacemasks_ir

  چه دوست داشتنی 😉😉

 • 56w ago jooni.1995 jooni.1995

  @koreanfacemasks_ir 😍😍😍

 • 55w ago fa.sh.shf fa.sh.shf

  سلام فالو کنید لطفا ممنون

 • 47w ago korean.learn korean.learn

  Very interesting!!!

 • 47w ago jooni.1995 jooni.1995

  @korean.learn 😉❤

Most Popular Instagram Hashtags