[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

ozlemcercioglu ozlemcercioglu

1226 posts   14213 followers   1 followings

Özlem Çerçioğlu  T.C. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı

http://www.ozlemcercioglu.com/

Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak "Büyükşehir Sahada" uygulamamız kapsamında il genelinde farklı mahallelerde vatandaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini yerinde, ayaklarına giderek dinlemeye devam edeceğiz. Aydın'ı vatandaşlarımızla birlikte yönetiyoruz.

Büyükşehir bürokratlarımız aralıksız olarak mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Aydın il genelinde görev yapan kadın muhtarlarımıza nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederim.

Merkez ilçemiz Efeler Mimar Sinan Mahallesi'ndeki 31 bin metrekarelik arazi için yapılan halkoylamasının sonuçları belli oldu. 38 bin 961 vatandaşın oy kullandığı oylamada vatandaşlarımız arazinin yeşil alan, çocuk parkı ve spor alanı olarak kullanılmasını istedi.

Afrin'de Savaşmakta olan kahraman askerlerimizin ve vatan uğruna seve seve canını veren aziz şehitlerimizin anısını bir nebze olsun yaşatabilmek için Aydın Büyükşehir Belediye Meclisimizce, Efeler ilçemiz Mimar Sinan Mahallesi'ndeki Ali İhsan Paşa Bulvarı ile Mimar Sinan Bulvarı'nın kesiştiği noktada bulunan meydana "Zeytin Dalı Meydanı", Ali İhsan Paşa Bulvarı'nın bu meydandan sonraki batı tarafında bulunan kısmına da "Zeytin Dalı Bulvarı" adı verildi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü Nazilli Hizmet Binası açılışını gerçekleştirdik. Nazilli'ye yatırımlarımız aralıksız sürüyor. Şimdiye kadar 37 milyon lira yatırım yaptık. 2019'a kadar bunu 60-65 milyon liraya çıkaracağız.

CHP Söke Gençlik Kolları Başkanı İlkyaz Gölcük ile yönetim kurulu üyelerine ve Türkiye Yardımsevenler Derneği Aydın Şube Başkanı Kıvanç Cenkçi ile dernek yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Türkiye Dans Sporları Federasyonu Türkiye Salsa Şampiyonası Türkiye Şampiyonu Aydınlı Elfim Doğa Yıldız’ a nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Aydın Büyükşehir Belediyemiz tarafından verilen “Alevde cam işleme kursu” ile kursiyerlerimiz hayal güçlerini katarak adeta cama hayat verirken, aynı zamanda cam sanatının yaşatılmasına ve gelişmesine de katkı sağlıyor.

Şoförler Odası Başkanımıza ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu zamana kadar birlikte yoğun bir şekilde çalıştık, bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Şoför esnafımızın fikirleri bizim için çok önemli. Yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum.

Most Popular Instagram Hashtags