[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

ozgunbastas ozgunbastas

878 posts   777 followers   748 followings

Özgün Baştaş  You're wrong if you think that joy of life comes principally from the joy of human relationships.It's in everything, in anything we can experience.

#analoguemirrorselfie , Knidos yolu.

Bi pıt günbatımı izlemeye sürmez miyiz?
#turkeyinmyfilm

Şipşak güzellik mümkündü. #gunesligeziler

Gülümseyin minik buğdaylar, çekiyoruz.

Kuzey Ormanlarının koca bir çöle dönüş zaferinin videosunu izledim. İçim kupkuru oldu, susuz nefessiz kaldık. Doğa 0 - İnsanlık 1, şimdilik. Hiç sanmıyorum ki yanımıza kâr kalsın bu şehirleşme adına yapılan katliamlar, doğa öcünü mutlala alacaktır, misli misli. Öc almak için de değil yine biz nefes alalım diye yapacaktır, denge olsun diye. Öyle beter ettiler ki içine, doğa bu şehrin kapısını çaldığında sığınacak toprak kalmadı şehirde.

Happy birthday Golden Gatie!

"Oysa ben dünyada yaşayanların hepsiyle kardeş olmak isterdim, ama kimse, bunu istemiyor. kimse iyi olarak doğan birinin, iyi yürekli yaşamasına yardım etmek istemediği gibi, iyi yürekli doğma şansını elde edemeyen birinin, iyi olmasına da yardımcı olmuyor." Panait

Kemal Dayım. #istanbulinmyfilm

Reklamlarda annelerin işten döndüğünde babaların hazırladığı sofralara oturduğunu da göreceğimiz günlere. Hatalarla, başarılarla bugünlere gelmemizin sebebi anneler büyük iş başarmış kadınlar, ve kalan tüm kadınlar zorluklarla yaşıyorlar. Ablamın en büyük emeği engelli araçları ve bebek arabaları için yapılan eğimli yollara park edenleri uyarmak. Bugün siz de buna destek olun, park eden araç görürseniz bir not yazarak sileceklerini kaldırın.

Moral improvement. #sfinmyfilm

Rakımız bol olsun.

Life from where i stand. #kocaeling

Most Popular Instagram Hashtags