ozdilekshiraz ozdilekshiraz

594 posts   2,706 followers   830 followings

ozdilekshiraz  شیراز - خیابان قصردشت - بالا تر از چهار راه عفیف آباد - نبش کوچه ۵۷ تلفن : 071-36290202 موبایل : 09177101368 حقیقت نیا @Ozdilekshiraz

تشک هیپنوز مدل مدیتیشین
محیط خوابی کاملا متفاوت و رویایی
@ozdilekshiraz
#خواب_آرام #خواب_راحت #تشک_هیپنوز #تشک_طبی_فنری #کالای_خواب_ازدیلک

چرا زنان در مقایسه با مردان به خواب بیشتری نیاز دارند؟
بر اساس نتایج پژوهشی که در مرکز مطالعات #خواب دانشگاه لافبورو در انگلستان انجام شد، زنان به دلیل اینکه مغز پیچیده‌تری دارند، لازم است به طور میانگین ۲۰ دقیقه بیشتر از مردان بخوابند. البته، این مقدار ممکن است در زنان مختلف، اندکی متغیر باشد. همچنین در این پژوهش مشخص شد که #کم_خوابی به سلامتی #زنان نسبت به #مردان آسیب بیشتری وارد می‌کند. پروفسور جیم هورن (Jim Horne)، مدیر مرکز تحقیقات خواب در دانشگاه لافبورو، می‌گوید:
دریافتیم که کم‌خوابی در زنان تا حد زیادی با سطوح بالای پریشانی روانی و شدت گرفتن احساسات خصومت، افسردگی و خشم در ارتباط است. در مقابل، این شدت احساسات در مردانی که به همان اندازه دچار کم‌خوابی بوده‌اند، مشاهده نشد.
پروفسور هورن معتقد است مردانی که به واسطه‌ شغل‌شان مجبورند تصمیمات زیادی بگیرند نیز به نسبت سایر هم‌جنس‌های خود به خواب بیشتری نیاز دارند، اما نه بیشتر از زنان.
@ozdilekshiraz
#خواب_آرام #خواب_شبانه #تشک_هیپنوز #بالش #کالای_خواب_ازدیلک

بهترین رنگ ها برای اتاق خواب چیست؟
#رنگ #اتاق_خواب و نور #چراغ_خواب تاثیر بسیار زیادی روی کیفیت #خواب دارد. هر رنگ احساس خاص خودش را دارد که می تواند واکنش های روانشناختی متفاوتی را ایجاد کند.
بر اساس پژوهش های انجام شده رنگ #آبی ، میزان #ضربان_قلب و #فشار_خون را پایین می آورد. ترکیب #سبز و #زرد نیز بر کیفیت خواب اثر خوبی دارد.
در استرالیا، محققان به بررسی اتاق خواب های 2000 #خانه و تاثیر رنگ آنها روی کیفیت خواب ساکنانش پرداخته و دریافتند افرادی که رنگ اتاق و تزئینات خانه شان زرد، آبی و یا سبز است، #خواب_شبانه بهتری دارند.
در اتاق خواب از رنگ ارغوانی و بنفش، زیاد استفاده نکنید زیرا تحریک کننده ذهن هستند و خلاقیت فرد را بیدار می کنند و ذهن به طور ناخودآگاه فعال باقی می ماند.
@ozdilekshiraz
#خواب_آرام #اتاق_خواب #تشک_هیپنوز #بالش #لحاف #پتو #کالای_خواب_ازدیلک

کاور 4 تکه ztrauQ
2 روبالشی-کاور لحاف-ملحفه تشک
پارچه صد در صد کتان
@ozdilekshiraz
#روتختی_سه_بعدی_ترک #روتختي_شيك #بالش #پتو_برجسته #کالای_خواب_ازدیلک

تشک مناسب نوزاد چگونه تشکی است؟
ابعاد #تشک_نوزاد باید طوری باشد که به خوبی در تخت جا بگیرد.
لبه‌های #تشک نباید بیش از ۴ سانتی‌متر از چارچوب تخت فاصله داشته باشد. فاصله بیش از ۲ انگشت بین تشک و کنار تخت ممکن است باعث گیر کردن پا و دست #نوزاد در آن شود.
به جنس پوشش تشک و هم چنین موادی که با آن تشک پرشده نیز باید توجه کرد. جنس رویه و پوشش تشک می‌تواند تعیین‌کننده میزان راحتی و احساس لطافت تشک باشد و هم‌چنین الیاف و موادی که با آن‌ها تشک پرشده است نیز در میزان راحتی #خواب تأثیر زیادی دارد. بهترین و البته گران‌ترین نوع تشک تشکی است که دارای پوشش‌های فیبردار باشد و هم‌چنین بهترین تشک‌هایی که انتخاب آن‌ها توصیه می‌شود انواعی است که با فوم، پنبه یا پشم با کیفیت و تراکم بالا پر شده باشد.
یک تشک جدید و نو برای تخت می‌تواند در راحتی خواب و سلامت #ستون_فقرات کودک تأثیر زیادی داشته باشد.
@ozdilekshiraz
#تشک_هیپنوز #تشک_طبی_فنری #کالای_خواب_ازدیلک

شما هم از آن دسته افراد هستید که پس از بیدار شدن در گردن خود احساس درد می‌کنید؟!
#گردن دردی که با بیدار شدن بروز می‌کند می‌تواند به سبب #خوابیدن در موقعیت غیرصحیح یا استفاده از #بالش نامناسب ایجاد شود.
وقتی با #گرفتگی_گردن از #خواب بیدار می‌شود، از حرکت دادن گردن خودداری نموده و آن را در حالتی قرار دهید که کمترین احساس درد را دارید.
دوش گرفتن با #آب_گرم می‌تواند راه‌حل بهتری باشد. هنگام دوش گرفتن طوری قرار بگیرید که آب گرم مستقیماً بر روی ناحیه دردناک گردن بریزد. همزمان با نفوذ گرما به پوست، گردن خود را به صورت دایره‌وار بچرخانید. ابتدا گردن خود را به پایین خم کرده و سپس به آرامی به سمت چپ و راست بگردانید. آب گرم باعث تسکین درد عضلات شده و به شما کمک می‌کند تا بدون درد، گردن خود را حرکت دهید.
فراموش نکنید بالش خود را تغییر دهید تا مجددا دچار #گردن_درد نشوید.

#تشک_هیپنوز #تشک_طبی #خواب_آرام #کالای_خواب_ازدیلک

پادری میکرو
رنگبندی کامل
ترمز لاتکس
قابل شستشو با ماشین
سایز 70*55
@ozdilekshiraz
#پادری_شیک #پادری_ترک #کالای_خواب_ازدیلک

کاور 3 تکه رانفورس
1 روبالشی-کاور لحاف- ملحفه تشک
پارچه صد در صد کتان
@ozdilekshiraz
#روتختی_کتان #روتختی_ترک #لحاف #بالش #پتو_برجسته #کالای_خواب_ازدیلک

امیدوارم امروز
دسته دسته خوشبختی
سبد سبد سلامتی
و نفس نفس
عطر و یاد خدا
در زندگیتون جاری باشه
و بهترین لحظات
و زیباترین ثانیه ها رو
پیش رو داشته باشید🌸🌹
@ozdilekshiraz

Most Popular Instagram Hashtags