oyku.u oyku.u

35 posts   153094 followers   113 followings

Ö Y K Ü 🦇  You save everyone but who saves you 🔪 DM for advertising and cooperations💌 Contact-> korhanozgoren@hotmail.com

Birini gerçekten sevebilmen için sürekli onunla olmana gerek yok mesafeler asla engel olmamalı Sizi Seviyorum 💕❤️

uçaktan yeni indik ❤️

Dünyanın en güzel iki karesi 😻

İlk yorum yapan kişiye İmzalı kitap ayraç ve poster verilecek
Hepinizin Desteklerini bekliyoruz ve Sizi çok seviyoruz ❤️

Ölmek istemiyorum.
Binlerce kişi tarafından tanınan, sevilen biriyim. Yazmam gereken onlarca kitap, yaşamam gereken yüzlerce olay, tanımam gereken binlerce insan ve kurmam gereken on binlerce hayal varken olmaz. En azından şimdi, olmaz. Ölmek istemiyorum.
Kaybolmuş ruhumu bulmak, eski ben olmak istiyorum. Taşıdığım bu iki kişilikten yalnızca birine bürünmek, tamamen yalnızca biri olmak istiyorum. Biri ölsün, diğeri olarak yaşayayım istiyorum.
Sosyal paylaşım sitelerinde Siyahist olarak anılan Rüya mı yoksa Türkiye'nin en genç ve ünlü yazarı olarak anılan Ezgi Çora mı olacağım, bilmiyorum.
Gel.
Gel ve kurtar beni.
Sesini, yüzünü, kokunu hatırlamasam da gel artık. Seni istemediğimi haykırsam da sen gel ve kurtar beni. Çünkü biliyorsun, sen dışında kimse kurtaramaz artık beni.
Kurtarılmak için çırpındığım, kaybolmuş ruhumu bulabilmek için türlü türlü oyunlar oynadığımın, tanıştığım her yeni insanın beni dibe doğru çekişinin ve ölüme her an biraz daha yaklaşmamın hikâyesi bu.
Benim hikâyem. 🖤

Kapağında yer alacağım, @zeynep.sey'in yazmış olduğu Siyahın Buruk Tebessümü adlı kitap, çok yakında @ephesusyayinlari farklıyla raflarınızda olacak. Kitabın kapağını paylaştıktan sonra imza günleri hakkında bilgi vereceğim ve zaman zaman kitap için çekiliş de yapacağım. Destekleriniz için teşekkür ederim, sizi seviyorum ( kitabın kapağı tabiki de bu değil )

sometimes you just gotta be heartless

SİYAH'IN BURUK TEBESSÜMÜ KAPAK ÇEKİMLERİN'DEN BİR KARE ❤️ Bugün çok güzel geçti çok esrarengiz şeyler bekliyor sizi diyebilirim @zeynep.sey 💖

Ceketim için ; @maskbutik 💖

1 Nisan şakası görmek istemiyorum 1 Nisan diye bir şaka gününe gerek yok hayat zaten şaka gibi ama gülmüyoruz 🤧

U smile , I smile 😋

Wussup Hater$$$$ ☄️ ; @forfun.ist ( diğerini sildim çünkü kalitesi iğrençti tşk ❤️)

Favori tişörtüm ; @ekimbutik ❤️

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags