[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

orotherapy orotherapy

645 posts   1349 followers   584 followings

Oro Therapy Türkiye  Altın Mucizesi Made in Italy

https://youtu.be/wstkKPuVNjQ

Yıl bitirken enerjisi yüksek, güler yüzlü, kadına değer veren salonlar arasında Adana'dan Süleyman Ada ile tanıştırmak istedik sizleri.. Sevgili Altın Noktamız Süleyman Ada salonunda en iyi hizmet misyonunu sadece kaliteli servis ile sınırlandırmamış, müşterilerinin evlerine saçları bozulmadan ulaşması için özel vip araç tahsis etmiş.@fashionkuafor

Hollywood'un alametifarikalarında bu hafta efsane güzel ve seksi yıldız “Rita Hayworth” var.

Herkesin masum bir gizemin arkasında durduğu yıllarda o cesurca seksiliği ve kızıl saçlarıyla herkese meydan okudu. #RitaHayworth dişiliği, cesurca meydan okuması, yıllar geçse de onu İkon haline getiren Kızıl Saçları ile hala kadınları peşinden sürükleyen bir moda.
Post Modern bir Rita Hayworth olmak çok şimdiki zamanda çok kolay... Yapmanız gereken Orotherapy 34 serilerinden birini seçip, profesyonel bir kuaför tarafından uygulatmanız.

Kış geldi, kar kapıda!
Bugün bereleri, atkıları dolaptan indirme günü :D
Peki ya yüzünüze hangi tip bere daha çok yakışır? Ya saç renginize uygun bere rengi hangisidir?
Bununla da bitmiyor ki... "Beremi takıp çıkarım" demeyin saçınıza da berenize uygun şekli verin :D
Altın Nokta kuaförlerimizin fikirlerini almadan kar yağışına hazırlıklı sayılmazsınız...

Yeni haftaya en enerji dolu kuaförlerimizden Fatih Bozkurt'un sizler için hazırladığı mesajı ile başlıyoruz.@kuaforfatihbozkurt "İçinde 24K altın olan, saçı boyarken birde içindeki argan yağıyla saçlara değer katan, açık ara liderliğiyle dünya markalarını kıskandıran, her yıl birbirinden değerli ödülleri alan, modayı sadece İstanbul Moda'da degil dünya ile aynı anda kaliteli yaşayan ve yaşatan bir İtalya markası Orotherapy ile çalıştığımız doğrudur."

Neden bu kadar sevildiği konusunda onlarca sebep varken, ilk aklımıza gelen Sarı Saçları ve meşhur “Erkekler Sarışın Sever “ filminden sonra herkesin aklında eskimeyen bir Sarışın Kadın yarattı.

Şimdi post modern Marilyn olmak çok kolay! İhtiyacınız olan sadece doğru kuaför ve güvenli ürünler...
Bu sayede siz de var olamanın ışıltısını yayan bir sarışına dönüşebilirsiniz.

#FanolaTavsiye FiberFix Professional Bond Fixer'i renklerdirme ve açma işlemlerinde güvenle kullanabilirsiniz.

"Mutlu kadınlar için cesur olun" 2 günlük eğitimi tamamlarken Franco Marzano'nun hepimize mesajı var: Renklerle eğlenin o zaman iyi bir colorist olursunuz.

Franco Marzano, Fanola Teknik Mudurlerine günün ilk tüyosunu veriyor 😎 Hem cesaret hem sanat... I ❤ Fanola

Ben Franco Marzano #Fanola grup kreatif direktörüyüm. Sizin için buradayım. Haydi CESARET biraz!

Orotherapy & Fanola stilisti Franco Marzano bugün bizimle ✌🏻 Ekip olarak keyifli bir buluşma yaşıyoruz. Türkiye'de bizlerin yaptığı işleri ona gösterirken Franco Marzano da bize 2018 trendlerini açıklıyor. Her şey sizler için... 😊

Altın Adamlar Mart’ta yılın en ilham verici seyahatine çıkıyor. “Moda bir bütündür ve saçta başlar" mottosuyla yola çıkıyoruz.

Moda endüstrisinin en ilham verici markalarından Christian Dior'un Müzesine bizimle gelmek ister misin?@selahattinsirin @akinozkanhairsaloon @cin_erkan #altinadamlarkulubu #orotherapy #hairfashions

Zamanın eskitemediği lüksün tanımı ikon kadınlar! Yıllar geçse de modaları geçmiyor, ruhları eskimiyor.

Audrey Hepburn sadece oyunculuğu, zarifliği ve güzelliği ile değil saç modelleriyle de hala sık sık anılıyor.

50’li yıllarda kısa ve orta uzunlukta saç modelleriyle filmlerde yer alan oyuncu, 60’lı yılların ortasından itibaren firketeyle tutturulmuş modellerle dikkat çekti.

Topuz modeli, üzerinden 60 yıl geçmesine rağmen hala pek çok Hollywood starı tarafından taklit ediliyor.

İlham perisi olarak da moda literatüründe önemli bir yere sahip olan Audrey Hepburn giyimi ve makyajının yanı sıra kısacık kestirdiği kâkülleriyle minimal tarzını sürdüren bir ikondu. “Audrey Look” denilen bir stil akımı başlattı Mürsel Danışman & Ünsal Danışman bu stili post modern hale getirdiler. Orotherapy’de 14,34 ve 31 serileri ile Audrey Hepburn renginin tonlarını yapmanız için sizi bekliyor!@danismanmursel @unsaldanisman

#Breakfast #Tiffany #MyFairLady #AudreyHepburn #MonteCarloBaby #SecretPeople #hollywood #ikonkadinlar #orotherapy

Sanatını paylaşan, mesleğin inceliklerini öğreten tüm ustalarımıza saygıyla... Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Most Popular Instagram Hashtags