[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

ormanamama ormanamama

455 posts   2603 followers   3779 followings

OrmanaMama.com  Sokak,orman ve barınaklarda da ki can dostlarımız için iyilik hareketi. #biravucvicdan 15 kg köpek mamasi 55 TL, 15 kg Kedi maması 64.90 TL

http://www.ormanamama.com/

Hiçbir öğretmen sabah evden çıktığında işe gidiyorum demez okula gidiyorum der. Bu önemli bir ayrımdır. Öğretmenlik özel bir meslektir.
Başta Baş Öğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler günü kutlu olsun.
#24kasımöğretmenlergünü #mustafakemalatatürk

Şebinkarahisar'da @edatopic Eda Menzilci isyanı..
Eviniz sıcakmı. Markete ekmek almaya gitmeye eriniyormusunuz.
Tokkukla sorununuz yok nasıl olsa, ozaman bakın buna şükredin halinize.
Evleride sokak ,orman ,çöplük yemekleride sokak marketleride sokak
Biz vermezsek yiyecek bir lokmaları yok.. İçtikleri su da dondu buz yalamak zorunda susuzluğunu gidermek için. (Not:suya bir damla yağ dök sirke damlat diye akıl vermeyiniz lütfen bu şehir de yağlar donuyor)
Eda için 1 kilo mama göndermek isterseniz www.ormanamama.com adresinde Kumbaralar bölümünde Eda Menzilci Kuru adına olan bölümden dünyanın her yerinden destek olabilirsiniz.
#biravucvicdan #ormanamama

@Regranned from @sinop_dikmen_canlarim - @ormanamama aracılığı ile bize hep mama gonderen NAZAN ÖZKÖK Hanım'a nasil tesekkur edecegimi bilemiyorum🙇Iyi ki varsınız💕Kesenize bereket Allah razı olsun🌺❤ 🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹
Kış aylarında tok uyusunlar diye sizlerde destek olmak isterseniz www.ormanamama.com sitesi kumbaralar bolumunde SINOP DIKMEN CANLARI olarak kayitliyiz#repost#regrann#ormanamama

@Regranned from @fundakucuk09 - Bu hafta sonu da ÜCRA çöplüklerdeki yüzlerce canımız doydu şükürler olsun . Mama gönderen herkese çok teşekkür ederiz. Beslemede beni yalnız bırakmayan Şükrü kardeşime ve yenigün gazetesi muhabiri Nihat Sözeri ye çok teşekkür ederim.
Bizlerden başka çareleri olmayan yüzlerce cana siz de can olmak isterseniz eğer 1 paket olsun mama gönderebilirsiniz. Mama desteği için:

www.ormanamama.com dan kumbaralar bölümünden funda haysever ı seçerek , direk mama gönderebilirsiniz. 0539 2354101

Ormanamama.com olarak bilgilendirmedir.!
Firma adımız olarak yaptığımız iş sadece ormanda ki çocuklar için görenler oluyor. Ormanamama sadece firma ismimizdir. Evet 5 yıldır ormanlarda besleme yapmaktayız. Ve bu ismi ordan esinlenerek açtık. Sitemizden kendi çocuklarınız için ve besleme yaptığınız çocuklar için de Kategorilerden mevcut olan ürünlerden alabilirsiniz.Fiyat politikamız hayvanseverlerin ekonomik durumunu ve herkesin bir çaba içinde olduğunu düşünerek minimize ederek hazırlıyoruz.
Haziran ayında kurulmamıza rağmen bir dünya yol kat etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.Üyelik gerektirmeden kolayca sipariş verebilir mail mesajları ile takip edebilirsiniz.Web sitemiz SSL ve 3D kredi kartı güvenlik sertifikalıdır.Yurt dışından Türkiye'de ki Besleme gruplarına destek olabilirsiniz.
Emeği geçen destek veren bütün dostlara teşekkür ederiz.

@Regranned from @bogazinkedisi - Uzun zamandır boş olan Fen Edebiyat Fakültesi konteyneri, dün akşam doldu. 1,5 - 2 gün yetiyor burada ki mama. Yarından sonra bu konteynere koyacak mamamız kalmadı. Lütfen mama desteği verin. Kendi istediğiniz yerdende, istediğiniz mamayı gönderebilirsiniz. Goody mama hariç. İletişim @bogazinkedisi - @shedrem DM veya 05375689594 ..
Kumbaralarımız @ormanamama ve @petbesinleritr İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Kedileri. 1 kg kuru mama veya 1 adet konserve ile de destek olabilirsiniz. #bogazinkedisi #bogaziciunikedi #kedimaması

@Regranned from @kay.haysev - bu postu soğuktan donan ellerimiz henüz ısınmadan yazıyoruz. Kayseri de kar bastırdı tam 10 tane yenidoğan yavrularımiz için yaş mama ihtiyacımız var.. yavrularımiz için kocaman bir barınak yaptık 3 kadın, hemde tamamen çevreden topladığımız malzemelerle... elimizdeki 4 paket 15 kg kuru mamayı iki günde bitirdik .. Kayseri de kış bastırdı bu yavruları belediye toplamamasi için ve insanlardan korumak için mama destegine ihtiyacımız var ormanmama.com dan Talas hayvanseverleri tıklayarak bize mama gönderir misiniz 🙏🙏🙏 @askpatinefestir @aysegultutanlar @e.g.s01 @dilosefecik @gezersema

Yozgat Sorgun
Anadolu'ya erken geldi kış..
Bölgeye kar yağması ile birlikte Acı Gerçekler ile minik bedenler yüzleşti. Günlerdir sosyal medya hesaplarında ona yardım istemişlerdi kulübe yardım istemişlerdi. Şu an için acil olarak mama desteklerine ihtiyaçları var. 2 foto var ulaşan. 2. Foto anne üzerine çıkan yavrular..
Herkes gönlünden yardım etmek isteyebilir.
www.ormanamama.com adresinde Kumbaralar bölümünde Yozgat Sorgun (Esma Arslan ) adı altında olan destek Kumbarasına 1 kilo bile mama destek olabilirsiniz.

@Regranned from @patilihayatt - Biz de artık @ormanamama ya kayıtlıyız. 😍https://ormanmama.com bağış grupları arasında "Ankara patili-hayat"olarak kayıtlıyız. Bütçenize uygun mama seçerek göndermek isterseniz bizleri de unutmayın.
https://ormanamama.com/tr/p/Patili-Hayat/265
🙏💟🐱🐾

Onlarda ki Sevgi ve merhamet keşke herkeste olsa..
#biravucvicdan #ormanamama

İnsanlara bakarken gözlerine bakın zira kalpleri ve ruhları bir tek oradan görülebilir...
#biravucvicdan #ormanamama

Most Popular Instagram Hashtags