oluwinka oluwinka

878 posts   1,315 followers   1,948 followings

Olga  Fitness trainer,Massage therapist! Medecine,BSA, LSPA, RSU

Pulkstenis nozvana 5:30 un tu paskaties pa logu un saproti, cik labi tagad ieritināties atpakaļ sedziņā pagriezties uz otriem sāniem un saldi aizmigt!!! Bet ir viens bet, tu pārvari kārtējo šķērsli, tu rūdi savu raksturu, tu izaicini sevi, lai cik grūti tev tas neliktos, bet tas ir tāds sīkums, jo sajūtas kādas izjūti pēc tam, kad esi izbaudījis rīta dzestrumu un izkustējies ir vienkàrši fantastiskas.
Jaukā būtne kuru izkustinu no rītiem saka, ka pēc tam ir kāds mirklis, ka labprāt pagulētu, bet tomēr tā enerģija pavisam savādāka, pilnvērtīgāka un galvenais pozitīvāka!
Novēlu Tev izaicināt sevi, jo tas viss ir tikai priekš tevis.
Iemīli sevi un citi Tevi cienīs🤗😸🙌

Manas pašas mīļākās māsiņas! Cik dažādas tai pašā laikā vienādas mēs esam!
Kà bērnībā mūs divas vecākās dēvēja -чёрная варона и белая варонa
Paldies par tik fanatstisku vakaru Jums
Man bija dubult svētki 😘😘😘

😘😘😘katram no Jums par skaistākajiem novēlējumiem šodien man 🎂🍾🎂

Nekas nespēj apturēt cilvēku darīt tās lietas, kas viņam patiesi patīk un ir pie sirds, arī karstums nav šķērslis, lai izkustētos! Kapēc mēs meklējam kādus attaisnojumus, lai tikai neizkāptu no komforta, bet kas var būt labāks par sevis izaicināšanu. Pievienojies arī tu🙌🙌💪

Pēdējā laikā man bieži uzdod jautājumu!
Masieru tagad tik daudz, nebaidies no konkurentiem?
Hmm pirmajā mirklī aizdomājos un sapratu, ka nē un man patīk un jo vairàk viņu ir, jo lielāka motivàcija uzņemt jaunas zināšanas pilnveidoties un attīstīties. Es viņus neuzskatu par konkurentiem, bet kolēģiem no kuriem arī es varu mācîties. Paldies jebkuram, kas dalās ar savām zināšanām, ja reizēm ir tāda nepieciešamība.
Es no visas sirds mīlu darbu ko daru#medecine#massage#happy#helthy

Tad kad esi izvirzījis jaunu mērķi un pagriezies tajā virzienā, lai īstenotu! Dodies tur un nebaidies no tā, ka kāds mēģinās apturēt, ignorē un atceries Tu sev esi pirmajā vietā!!!
Es esmu ar jaunu ilgtermiņa un vienu no manas dzīves sapņu piepildījuma mērķi, es zinu ka viegli nebūs, bet tieši tas ir tas, kas man patīk. Jo viss kas nāk viegli ātri ir garlaicīgs, nenovērtēts un apnicīgs.
Es vedu savu mērķu plānu dienasgrāmatu, kurā cenšos visu noràdīt ar termiņu ierobežojumiem, hmmm tici vai nē, bet tas strādā un pat ļoti!
Ja Tev ir savi mērķi saraksti tos un kad rokas nolaižās paskaties plānā un padomā, vai smagi ieguldītais iepriekšējais darbs ir tā vērts, lai vienkārši nolaistu rokas?
Tu esi spējīgs un spēcīgs, tādēļ dari💪💪💪

Nekas nenāk viegli, šodien 7 km mierīgā skrējienā pulsa robežā 150-160, iemēģināju, kā reaģē mugura, hmm pagaidām labi, tikai gūža un kājas biceps joprojām grib mani piebremzèt, bet nu izskatās, ka tomēr jāsāk lēnām atgriezties ierindā, savādāk bez sporta sajūtas man nemaz nepatīk.
Tad nu uz vienu galu noskrēju un atpakaļ tādu pašu attālumu devos kājām!
Katrs mēs paši zinam, kas sagādā mums baudu, prieku, piepildījumu un enerģijas lādiņu. Man sports, to esmu sapratusi un saprotu ar katru reizi ar vien vairāk🙈😄💥

Lauku vakara burvība, uzlādējies, uzņem spēkus, atgūsti enerģiju. Šogad vasara mūs lutina un mums tas jāizmanto. Izbruc no pilsētas darba dienas vakaros, brīvdienas, lai viekārši noskatītos saulrietu kādà lauku teritorijà, paņem veselīgu tēju un izbaudi. Pameditē, esi ar sevi, savu būtību. Jo arī divatā esot var paklusēt un ieklausīties sevī un savā dvēselē, ķermenī ko tas saka!
Skaistas, enerģijas pilnas tev šīs brīvdienas😇🤗😉

28000 iedzīvotàju koris, skudriņas pārkauliem skrēja, vienoti, skaisti, emocionāli! Paldies #pratavetra par tik skaistu koncertu#skardabunguture#brainstorm

Pirms diviem gadiem mēs ar meitiņu piedalijāmies @dr_stilsgrimsfoto darinātā trakā projektā#un pavisam drīz tiks veidots kas jauns un nezināms💁,neparasts un viennozīmīgi skaists#🌞😁❤️

Kad Rīgā + 29 un nav miera, bet tādēļ blakus ir treneris, kurš uzmundrina un grūtàkā brīdī iedod pendeli, lai saņemies! Arī man ir grūti, arī es esmu tikai cilvēks, bet man patīk iziet no komforta zonas, lai izbaudītu to pēcgaršas sajūtu.
Pamēģini, ja neesi to mēģinājis, vienmēt ir uzsàkt kaut ko grūti, bet kad ieej azartā apstāties grūti.
Paldies manam trenerim @imesmer par pacietību un saprati kad pažēlot un kad pateikt, euuu davai saņemies vēl tikai pēdējais aplis!!!!
Atrodi sev treneri un kaut reizi nedēļā izbaudi to kaifu, kad Tevi kāds padzenā😄🙌💥

Most Popular Instagram Hashtags