olenkakotyk olenkakotyk

636 posts   3,682 followers   739 followings

Olenka Kotyk  Photographer TopOne. OhMyLook! ✉ kotyk.olenka@gmail.com 📞 +380639840288

Сказав би мені хтось колись, що я почну любити лівий берег - посміялась би) довелось пожити на воскресенці і з того часу я його майже ненавиділа)
Але зараз там так круто! На набережній доріжки, ресторанчики, кава, чисто стрізь, собачки гуляють) і такий вид на правий берег) якщо не відходити далеко від води - взагалі кайф)

Те відчуття, коли сильно любиш місто, в якому живеш❤
На нивках воно не завжди буває😂😂 #kyiv #kyivlove #kyivlover #kiev #kievgram #kievtoday

Так багато фото з @monirisee подобаються! Запостила їх в сторіз і то ще не всі😂 тут лишу парочку, знаю, вам більше все одно лінь дивитись)

А відмітьте будь ласка своїх дуже талановитих або гарних/з незвичною зовнішністю друзів? Буду дуже вдячна❤
Шукаю людей для фотосесій для себе)

Вот таких як класних @monirisee на цьому фото🖤😍

Waiting for..)

Як завжди все пообрізалось, але і ладно, мені все одно дуже ця серія близька🖤
@julia.karnysh ❤❤❤

Після зйомки з Юльою я собі написала в телефоні нотатку, яку хочу запостити до цих фото. Зараз одразу кину ще одну серію фото з нею, бо вона неймовірна❤
@julia.karnysh
Люди вражають🙈
Дякую камері хоча б за те, що через неї дізнаєшся про неймовірних людей. Людей, що роблять щось дійсно корисне і цінне. Щось важливе і цікаве. В чому є великий сенс і цінність) добрих, таких свідомих і не пустих людей)
Це капец надихає🖤 як такими можна бути?)

На фоні новенького Сан-Франциско і гарного заходу сонця)
Вже другий раз їду додому і випадково в своєму мікрорайоні знаходжу банер зі своїм фото) вже й забула, що ми їх знімали)
@patrice.kuul.official

Не просто вещи🖤

So beautiful @tania_vytsup 😍❤ Вже другий тиждень зайнятий афігенними зйомками, взагалі нема ні часу ні бажання вести інстаграм😂

#portraitmood #smile #girlportrait #boat #lake #river #sunrise #morning #white #photogtaphy #photographerkiev #photographerukraine #portraitisreligion #shooting #girlpower #girlie

Dreams

Most Popular Instagram Hashtags