ojelerfora ojelerfora

40 posts   82438 followers   612 followings

Selma Çiçekdal 

https://youtu.be/KcjTHRStMeI

Yorumlarımı merak ettiğiniz #MACWaterwight fondöten ; sizin fondötenden beklentiniz nedir bilmiyorum ama ben açıkçası popüler olduğu için aldım , #letsbehonest.
Ancak havaalanında bulabildim rengimi (NC25)
Aklıma ilk gelen, benim arkadaşlarımda yeni birşey görünce sorduğum ilk soru - fiyatına değiyor mu?
Bunun en güzel cevabı "doğru kullanırsan, evet"
Burdan da 👉🏻 stippling/duo fibre fırçayla kullanmak gerektiğini anlıyoruz. Çünkü bu kadar ince,su gibi fondötenleri parmakla mükemmel oturmak adeta sanat ve profesyonellik ister -ki proların da touch up yapmak veya zorundalık gibi sebepler dışında parmaklarla dalacağını düşünmüyorum. Hele makyaj süngeriyle yedirmeye kalkarsanız, kendinize değil süngere almış olursunuz fondöteni sonra da o sevgili pembe yumurtacığa sorarsınız beğendin mi? diye hahah 🥚 Arkasında sünger,parmak veya uygun bi fırçayla uygulayın diyor ama ben stippling fırçayla çok bastırmadan doğal bitiş sağlayıp fırça izi bırakmazsınız diyorum (2-3 farklı marka süngerle denedim çünkü -pls don't.)Ziyan da etmezsiniz hem o çift kıllı fırçayla sürmeye ikna olursanız.
Şöyle üzerinden geçecek olursak da;
Islak bitiş, orta kapatıcılık, 30 faktör güneş koruma, kızarıklık kapatmaz tek başına,yaza uygun, cildi çok yağlı olanlar kendini biliyor zaten ekstra ürünlerle destek gerekir illa ki, karma (benim gibi) cilt tipleri T bölgesini sabitler. Kupkuru ciltler eminim altına nemlendirici veya nemlendirme özelliği olan bi baz kullanmak ister kabuklanmamak için (fondöten bu sonuçta ne marka olursa olsun fazla beklenti yüklememek lazım) Son olarak da evet yok gibi ve canlı duruyor, ilk mac fondötenim face&body olur sanıyordum ama -ah bu da tatmin etti yeterince. Bu arada şişeyi düşürdüm ve kırılmadı 😂 bu da bi artı puan olarak kaydedildi gözümde. Sivilcelenme de yapmadı nnneyse ki 😅 yapsaydı ağlardım.

Need some fresh air 🌬

Karma cilt nemlendiricilerim , ikisinden de memnunum; sivilce,tıkanıklık yapmıyorlar ciltte ,sabah kalktığımda T bölgemin yağlılığı da normale göre az oluyor ama bittiklerinde başka kremlere geçebilirim söz veremiyorum ÇÜNKÜ MERAK EDİYORUM. Tıpkı "işte bu" dediğim fondöteni bulamadığım gibi nemlendiricide de "daha iyisi olabilir" diye aranmaktan bıkmayacağım galiba. Siz ne tavsiye edersiniz?

How to avoid negative shit 101

Sizin indirim alışverişinden kaptıklarınıza like atarken ben de mevsim geçişlerinde arkadaş tavsiyesiyle kullandığım burun spreyimi paylaşayım benim gibi sık sık burnu tıkanan , alerjik , polenlerden çekenler varsa eczanesine danışsın hem doğal hem 39₺ di yanlış hatırlamıyorsam #sterimarnasalspray #sterimarallergies 🤗

Say it again?

Lililililimoni 💛🍋

Hey 👋🏻
Profilimdeki linke tıklayıp tek yapmanız gereken ad soyad mail adresi vererek @thebodyshop ile Cruelty Free International 'ın başlattığı #foreveragainstanimaltesting kampanyasına imza atmak , ben imzaladım aileme ve arkadaşlarıma da imzalattım. Amaç TÜM DÜNYADA yasaklatmak ve kalan 4 milyon imza için birlik olmak.


Elimizi attığımız markalar,evimizde bulunan bilerek ya da bilmeyerek aldığımız ürünler için hem içimiz rahat olacak hem de yılda 500,000 'den fazla hayvanı kurtarmış olacağız böylece.
Avrupa Birliği'nde bu kampanya sayesinde hayvanlar üzerinde deney yapılmış ürünlerin satış ve ithalatı yasaklanmıştı. Şimdi gereken toplam 8 milyon imza ile dünyada buna bir dur demek.


Şahsen cruelty free olmayan markalar kullandığımızın farkındayım,piyasada oldukları sürece evinde 8 tane kedi besleyenler bile kullanıyor , bilinçli kullanıcı olmamak bir sebep olabilir ama asıl sebep kimin alıp sattığı değil olayın temeli bunu yasaklayan bir "yasa" olmaması bu sorunu ortadan kaldırırsak kafamıza çiçekten başka birşey takmayız🌸

OPI - Tiramisu For Two
İncili pantolon için fotoğrafa tık


•💓💅🏻💓
www.danielwellington.com sitesinden %15 indirim kodunuz : ojelerfora
#classicpetitbondi #danielwellington

Me dreaming about pizza 🍕 #WloveU #dresstoimpress

When Monday gives you lemons make strawberry lemonade 🍓🍋🍹

Fotojenik olduğu kadar fotoğraf çekmeyi de seven arkadaşlar nasip olsun herkese 📸: @chunlibeauty 🌸

-it just blooms #nitenite

Nemlendiricisini fırça ya da süngerle uygulayan var mı aranızda? Ben bu aralar öyle denemeye başladım sanki fazlalığı parmaklarım tarafından emilmeyince daha doygun oluyor gibi cilt 🙈 (Bioderma Sebium Mat Control aldım dün yağsız nemlendiriciler kullanicekmişim dr öyle didi 🤷🏼‍♀️) Fotoğrafta gördükleriniz ; [Travel size] Bobbi Brown - Instant Long Lasting Make Up Remover + Hydrating Eye Cream
Dermalogica - Precleanse deep cleansing oil
Çiçeği koyduğum şişeyse geri dönüşüme uğrattığım bitmiş Valentino Rock'n Rose Couture White parfüm şişesi 🤗 ne kadar çevre dostu ve crafty bi kız 🙋🏼 #artispalmbrush #diamondsponge

Most Popular Instagram Hashtags