officialshajarian officialshajarian

49 posts   216,888 followers   2 followings

MohammadReza Shajarian  اکانت رسمی محمد رضا شجریان www.facebook.com/officialshajarian

پیام تبریک نوروزی محمدرضا شجریان
مشاهده تمام فیلم در
Telegram.me/mohammadrezashajarian

باطلاع دوستداران و علاقمندان مهربانم ميرسانم
امروز ششم اسفندماه ١٣٩٤ پزشك معالجم موردي را در ام آر آي اخيرم مشاهده كرد كه قاطعانه ازمن خواست سفرم را لغو كرده تا براي ٦ تا ٨ هفته زير نظر ايشان بمعالجه و درمان مورد ديده شده بپردازيم من هم با اكراه مجبور بپذيرفتن آن شدم .
لذا با همه تمهيدات و برنامه ريزيهائي كه براي كنسرت دوازدهم فروردين ماه ٩٥ شهر ايروان ارمنستان انجام داده بوديم و همچنان با استقبال گرمتان روبرو هستيم ، با پوزش خواهي از شما دوستداران عزيزم يادآور شوم بخاطر وضع پيش آمدۀ نابهنگام ، در تاريخ مقرر از ديدار با شما مهربانانم محروم خواهم بود . اميد است پوزش مرا بپذيريد تا در آينده اي هرچه نزديكتر توفيق خدمت گزاري هميشگي نصيبم گردد و از شرمندگيتان برون آيم . ديگر اطلاعات و تصميمات بعدي در اين مورد نيز از طريق سايت رسمي ام بآگاهيتان خواهد رسيد .
خدمتگزارتان محمدرضا شجريان

آلبوم‌های"قاصدک" و "هست شب" محمدرضا شجریان و پرویز مشکاتیان و همایون شجریان منتشر می‌شود.

آلبوم‌هاي "قاصدک" و "هست شب" با آواز محمدرضا شجریان، آهنگسازی و نوازندگی سنتور پرویز مشکاتیان و نوازندگی تمبک همایون شجریان ، به صورت خريد آنلاین براي علاقمندان در خارج از کشور منتشر می‌شود
این آلبوم‌ها شامل قطعات تکنوازی سنتور، دونوازی سنتور و تمبك، ساز و آواز و تصنیف‌هایی با اشعار سعدی، عطار، مولانا، اخوان ثالث، باباطاهر، نیما یوشیج و حافظ است كه حاصل دو اجرای متفاوت از هر آلبوم مربوط به کنسرت سال 1374 در شهرهای پاریس و گوتنبرگ است.
اجرای پاریس این آثار در سالهای گذشته بصورت غير رسمي و با کیفيت صوتي نسبتا پایین پخش شده بود كه اكنون با كيفيت صوتي مناسب ارائه شده و همزمان اجرای گوتنبرگ هر دو آلبوم نیز كه تا بحال شنیده نشده است، در دسترس هنردوستان می‌گیرد . علاقمندان خارج از کشور و همچنین عزیزانی که کارت اعتباری خارجی دارند می‌توانند برای تهیه هرکدام از اجراهای این دو آلبوم بصورت كامل يا تك تراك، با هر واحد پولی، به سایت
www.mohammadrezashajarian.com
مراجعه نمایند.
قابل ذکر است که این آلبومها به مدت ده روز، با شرایط ویژه در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

#شجریان #قاصدک #مشکاتیان #shajarian #ghasedak #meshkatian

نوروز امسال محمدرضا شجریان به همراه گروه شهناز در سالن اپرای ایروان کنسرت برگزار میکند.
فروش بلیت به زودی در وبسایت
Mohammadrezashajarian.com

#shajarian

در پی نامگذاری برخی سایتها، شبکه های اجتماعی و کانالهای اینترنتی تلفن همراه به نام شخص محمدرضا شجریان و همایون شجریان و یا اظهار رسمی بودن این سایتها به اطلاع عزیزان و طرفداران می رساند هیچ یک از این صفحات در ارتباط مستقیم با شخص محمدرضا و همایون شجریان نبوده زیر نظر آنها اداره نمی شود. در صورتی که صفحه و یا کانال رسمی افتتاح گردد در سایر رسانه های اجتماعی مربوطه مطرح خواهد شد و در صورت عدم اعلام هیچ گونه ارتباطی با این اشخاص یا شرکت دل آواز نخواهند داشت.
صفحات رسمی آنها صرفا عبارتند از:
محمدرضا شجریان
https://www.mohmmadrezashajarian.com
https://www.instagram.com/officialshajarian/
https://www.facebook.com/officialshajarian
https://www.telegram.me/mohammadrezashajarian
همایون شجریان
https://www.homayounshajarian.com
https://www.instagram.com/homayounshajarian/
شرکت دل آواز
https://www.delawaz.com
https://www.telegram.me/delawazco/
https://www.instagram.com/delawazco/
در پی سواستفاده و نشر اکاذیب و کلاهبرداری برخی از نام ایشان لازم به ذکر است هرگونه اطلاعیه و یا درخواست از مردم عزیز که از جانب محمدرضا و همایون شجریان و شرکت دل آواز از طریق سایتها و کانالهای دیگر مطرح شود نامعتبر می باشد.
از اداره کنندگان رسانه های فوق تقاضا می شود حتما ذکر نمایند که رسانه آنها تحت نظارت مستقیم ایشان نمیباشد و حتما از کلمه "هواداران" و یا "fans" استفاده نمایند

یلداتان پر از عشق
تاریخ عکس: ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۴

#شجریان #محمدرضا_شجریان
#shajarian #mohammadreza_shajarian

حمایت از موسیقی.

پشتیبانی محمدرضا شجریان از کمپین حمایت از موسیقی
برای مشاهده نسخه کامل این ویدیو به کانال رسمی آپارات یا YouTube با شناسه "officialshajarian" مراجعه نمایید.

#شجریان #محمدرضا_شجریان
#shajarian #Mohammadreza_Shajarian

تصویر مربوط به کنسرت شب گذشته چهارم مهر ماه محمدرضا شجریان و تعدادی از اعضای گروه شهناز است که در شهر قونیه برگزار شد.
گفتنی است سالن این کنسرت ظرفیت ۵۵۰ نفری دارد ولی به دلیل استقبال بسیار زیاد علاقمندان مسئولین سالن ۸۰۰ نفر پذیرش دادند و همچنین بیرون از محل سالن نمایشگرهایی نصب شد تا جمعیتی بالغ بر ۱۰۰۰ نفر به تماشای این اجرا در فضای باز خارج از سالن بنشینند.

#شجریان #محمدرضا_شجریان

#Shajarian #MohammadReza_Shajarian

در برابر آنهمه توجهات و دلسوزیهای مهربانان پاکدل با عیادت از من و فرستادن تاج گلها و پیغامها و دعاها واژه ها ناتوانند که پیام دلم را بازگو کنند. به ویژه تیمهای پزشکی و پرستاری و مدیران محترم بیمارستان کسری و دکتر عباسی عزیز و همکاران گرامیشان که سلامتی را به من بازگرداندند همیشه سپاسگزار این همه مهرورزیهای صمیمانه شان خواهم بود.
شهریور ۹۴
محمدرضا شجریان

#شجریان #محمدرضا_شجریان
#shajarian
#mohammadreza_shajarian

سپاس می گویم مهرورزیهای همه دوستان و دوستدارانی که هفتاد و پنج سالگی ام را به شکل های گوناگون تبریک گفتند و مرا همچنان وامدار محبتهای همیشگیشان کردند.
اول مهر ۱۳۹۴
محمدرضا شجریان

#شجریان #محمدرضا_شجریان
#shajarian #MohammadReza_Shajarian

جلسه هماهنگی گروه برای کنسرت ۴ مهر ماه قونیه

#شجریان #محمدرضا_شجریان
#shajarian #MohammadReza_Shajarian

Most Popular Instagram Hashtags