[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

norbilife norbilife

491 posts   1228 followers   847 followings

Nataly S  🚑 Psychiatrist 📚 Books, 🏃🏽‍♀️fitness and 🌺flowers 📲 Founder of @magicstars100

https://www.facebook.com/magicstars100

Доброго ранку! (і навіть не важливо що вже майже обід).
Для мене понеділок все частіше стає чимось позитивно-неймовірним( так взагалі можна вживати ці слова?).
.

Принцеси 👸🏼і дракони🐉, навіть прекрасний принц🤴🏼 на білому коні🐎, безліч солодощів і прикрас, корони по всюду. Що ще потрібно для щастя?❤️
.

А як у Вас почався новий тиждень?🤔😍😋
.
.
.
#painting #drawing #drawingoftheday #drawingtime #crayola #bictropicolors2 #withdaughter #goodday #vsco #vscocam #princess #dragon #мегарозмальовка @bi.ua @crayola

Хочу зібрати колекцію в 100500 світанків та заходів.
А яке Ваше хоббі?
.
.
Адже небо кожного дня різне. Така кількість барв та відтінків. Як можна не звертати увагу на таку красу? Ми завжди поспішаємо. Кожну секунду. І багато чого сприймаємо як буденність. Але я поставила собі план. Хоча б два рази на день дивитись на небо. І повірте, воно того варте.
.
.
.
.
.
#sunset #sky #iphonepic #iphoneonly #vsco #vscocam #natgeo #natgeoua #walkingstreet #walkingtime #eveningsky #evening

Доброго ранку!
А як Ви готуєтесь до Нового року?
З адвент-календарем все значно простіше, особливо коли там по цукерці щодня!
.
.
#chocolate #adventcalendar #schogetten #waitingforthenewyear #withdaughter #flatlay_ua

Насправді вже вечір і цде щось схоже на дощ, але спогади про неймовірний день залишаються.
А чим ви займались сьогодні?
.
У нас тепло і затишно під пледом, і чергова серія про ППК😂
.
.
#vscocam #vsco #iphonepic #iphoneonly #winter #snow #trees #berry #macro

Доброго ранку.
Сьогодні знов потягнуло на роздуми.
.

Як ми відчуваєм повноту життя? Для більшості все зводиться до буденності, звичності, щоденної метушні, в погоні за невідомим щастям. Ми проживаєм життя навіть не звертаючи на нього увагу. Все відбувається загадто швидко. А приємні миттєвості стаються все рідше, або ми теж зводим іх до чогось звичного і не потрібного.
.

То коли саме почати насолоджуватись життям? А не жити в очікуванні що стане цікавіше колись, пізніше, напевне через рік, або коли здобуду щось бажане. Відчуття щастя і радості з часом теж перетворюється в рутину. І ми просто звикаєм, що саме так потрібно жити.
.
Але життя - це можливість насолоджуватись кожною його миттю безперервно. Спробуйте. Воно того варте. Адже життя одне.
.
.
#minds #vsco #vscocam #athome #goodday #vinnytsia #roses
#yellowrose #winter

Можна навіть нічого і не писати.
.
.
#winter #snow #snowing #iphoneonly #iphonepic #vscocam #vsco #goodmorning #macro

Продовжу історію #norbilife_work.
.
Останні декілька днів, у нас в лікарні всі сперечаються про одну подію.
В місцевому мас-медіа опубліковано статтю, про лікарню та викладено фото пацієнтів, умови перебування і, навіть, якісь частини інтерв'ю, які судячи по змісту "ніби сказаного пацієнтами" , але настільки грубо "вирвано" з контексту, що закрадається великий сумнів у будь-якій , а особливо філологічній освіті журналіста.
.
Отож, про що я?
Про будь-яку публікацію і надання будь-якої інформаціі про пацієнтів.
.
Забороняється без згоди пацієнта або без згоди її законного представника та лiкаря-психiатра, який надає психiатричну допомогу, публiчно демонструвати особу, яка страждає на психiчний розлад, фотографувати її чи робити кiнозйомку, вiдеозапис, звукозапис та прослуховувати спiвбесiди особи з медичними працiвниками чи iншими фахiвцями при наданнi їй психiатричної допомоги.
Забороняється вимагати вiдомостi про стан психiчного здоров'я особи та про надання їй психiатричної допомоги, за деяким винятком.
.
Допускається передача вiдомостей про стан психiчного здоров'я пацієнта та надання їй психiатричної допомоги без згоди особи або згоди представника для: органiзацiї надання психiатричної допомоги; або провадження дiзнання, попереднього слiдства або судового розгляду за письмовим запитом особи, яка проводить дiзнання, слiдчого, прокурора та суду.
.
Відомостi про стан психiчного здоров'я пацієнта та виду психiатричної допомоги можуть передаватися iншим особам лише в iнтересах самого пацієнта, для проведення обстеження та лiкування чи захисту її прав i законних iнтересiв, для здiйснення наукових дослiджень, публiкацiй в науковiй лiтературi, використання у навчальному процесi.
.
Документи, що мiстять вiдомостi про стан психiчного здоров'я пацієнта та надання їй психiатричної допомоги, повиннi зберiгатися з додержанням умов, що гарантують конфiденцiйнiсть цих вiдомостей.
.
То ж на Вашу думку, чи є доцільним виставляти фото пацієнтів чи розголошувати їх думки про хворобливі переживання, навіть при умові письмово підписаноі згоди та погодження з лікарем?

А Ви б здогадались, чиї це ноги?
.
Отныне, фасад дома на улице Архитектора Артынова украшают ноги, торчащие из стены.
По словам скульптора, это — ноги древнегреческого философа Диогена. Но они являются только частью скульптуры. По изначальному замыслу, автор хотел создать образ Диогена в бочке, но городские власти, по его словам, к этой идее отнеслась без энтузиазма.
«Поэтому его уже не будет. Руки остались в моей мастерской, а голову я выставил в художественном салоне», — пояснил Вячеслав Пастернак.
.
.
.
#vsco #vscocam #natgeo #natgeoua #vinnytsia #walkingtime #walkingstreet #cityviews

Хоч фото і взагалі не відповідає темі посту, але як на мене, інформація досить змістовна. Як і книга в цілому. Філософією особливо не цікавилась. Знаю основні крилаті вирази багатьох мислителів. Але почати вивчати іх, особливо ніколи бажання не виникало. А тут і книжка є і час вільний, і нарешті був поклик душі. Книга написана досить легко і на доступній мові.
Філософія-короткий курс. Видавництва @mifbooks .
Сократу часто приписывают высказывание: «Если не изучать жизнь, то не стóит и жить». Сократ был убежден: чтобы стать мудрым, человек должен понять себя. По его мнению, поступки человека — прямое следствие его знаний или невежества. Сократ верил, что люди должны заниматься саморазвитием, а не сосредоточиваться на накоплении материальных ценностей. Он пытался понять разницу между тем, что значит быть добрым и совершать добрые дела. Новый, уникальный подход Сократа к знаниям, совести и нравственности стал поворотным в античной философии.
.
.
.
#phylosophy #socrat #minds #vscocam #vsco #iphoneonly #iphonepic #философиякраткийкурс #геральдика #герб

Most Popular Instagram Hashtags