norbilife norbilife

568 posts   1,323 followers   756 followings

Natalia Savka  🚑 Psychiatrist 📚 Books, 🏃🏽‍♀️fitness and 🌺flowers 📲 Founder of @magicstars100

Які у Вас відносини з балетом? Чи подобається він, як вид мистецтва?
Одного чудового ранку, ми з донечкою вирішили поглибити свої знання прекрасного, і розпочали з вивчення творів та постановок Ігоря Стравінського. Вони просто неймовірні. Особливо вразила постановка "Жар-птиця". Донечка була під враженням декілька днів, повторювала рухи, ми довго обговорювали ідею і суть твору. І для вже 6-річної дитини, це досить серйозний досвід. Потім були спроби з "Петрушкою" , але вже не такі вдалі. І ще декілька творів, але ж сама ідея балету, така прекрасна. Без слів, лише витончені рухи танцорів.
Ще згадався фільм "Стравінський та Коко Шанель", хто дивився? Для мене, він -уособлення моди і краси, і зради одночасно. Але ж це всього лише історія, та ще й зі згадок інших, і як все відбувалось насправді, ніхто в наш час точно не знає. Хіба що винайдуть машину часу, і можна буде все перевірити самотужки.
Також останнім часом, подивилась фільм "Матильда" та "Червоний горобець", і здається вони абсолютно не пов'язані. Лиш трошки по лініі танців, але саме тут розкривається непроста доля великих талантів, і неправильний вибір. Але це теж, не достовірно.
Запитань більше ніж відповідей.
А чим ви займаєтесь у вільний вечір п'ятниці? Відвідуєте театр? Як часто?
.
.
.
#theatre #theatrelife #theatrelove #ballet #ballerina #stravinsky #goodevening #vsco #vscoua #vinnytsia #ukraine #norbilifemotivation #norbilifeminds #iphoneonly

З днем Вишиванки!
І насолоджуйтесь моментами єдності і незалежності, адже український дух незламний! А у мотивах сорочок схована мудрість поколінь.
.
.
.
#magicstars100 #stitches #beads #vintage #ukraine #вишиванкаручноїроботи #вишиванкабісером #flowers #roses

Прекрасного настрою і цікавих пригод. Адже класика, актуальна завжди. А що може бути цікавіше невгамовної Аліси ? І знаєте, як чудово, знов відкривати для себе історію та ділитись нею з допитливим маленьким читачем? Ше й за шматочком кисленького пирога.
.
.
.
#алісавзадзеркаллі #льюїскеролл #гапчинська #bookstagram #bookblogger #readinglist #readingtime #vsco #vscoua #iphoneonly #flatlay_ua #ua_iphoneography #tarte #tart #berriestart #candy #raspberries #withdaughter #norbilifelibrary

Вечірня прохолода надихає на роздуми.
Що цікавого сталось у Вас сьогодні? Чи був цей день особливим?
Адже кожний день - особливий. Можливо за сьогодні, Ви дізнались щось нове. Чи навчились чомусь. Чи започаткували нову звичку. Зготували нову страву. Намалювали прекрасну картину. Створили щось неповторне. Провели час з користю. Все це частинки нашого життя. Яке з часом перетвориться лиш у спогади. Варто лиш насолоджуватись сьогоденням. І мріяти про прекрасне майбутнє.
.
.
.
#vsco #vscoua #vscocam #vinnytsia #ukraine #citylife #city_explore #citywalk #cityview #walking #walkingstreet #springtime #iphoneonly #ua_iphoneography #norbilifeminds

Смачне і прохолодне доповнення чудового дня.
Усі привітали своїх мам?
Мене зранку чекав приємний сюрприз. Заздалегідь залишений в потаємноиу місці. Отримуєш вказівки по телефонному дзвінку і знаходиш щось гарне і таке миле.
Зі святом, мама @alla_nika !
Найголовніше, здоров'я усіх нас і щастя!
.
.
.
.
#vsco #vscocam #vscoua #gelato #icecream #snickers #unicorn #iphoneonly #iphonephotography #ua_iphoneography #unicornspoon

Бувають такі моменти в житті, які ти прямо таки й відчуваєш, що змінять тебе. А бувають події, на які ти навіть не звертаєш уваги. І вже пізніше, аналізуючи, розумієш, який саме вибір чи момент, призвів до змін. І іноді, буває так, що вибору і бути не могло. Що події склались лише для того, щоб сталось так, як є.
Як саме ви робите вибір? Навіть найменьший? Що хочете не вечерю? Що одягнете у ресторан? З ким підете на прогулянку?
Можна довго думати і вагатись. Раніше у мене так і було. Я дуже довго не могла ні з чим визначитись. І дуже часто відчувала, що без поради, я сама і не справлюсь. Але чому так? Нещрілість психіки чи стили виховання, завжди бути винним чи неповноцінним? Можна довго критикувати більшість усього, чому нас вчили. Але ж ми вирішуємо, вирити цьому чи ні. Чинити так як потрібно, чи як ми відчуваємо.
Залежите Ви від думки оточуючих? Боїтесь не співпадати середньостатистичному опису "нормальності"? Що б ви хотіли робити насправді? Ким бути чи чим займатись? Іноді так багато питань виникає одночасно, і ти відчуваєш, правильно чи ні, те що ти робиш.
А чи не хотіли б Ви помандрувати у космос? Побачити світ, маленькою "блакитною цяткою", та усвідомити, себе і все навколо. І знайти вірний шлях майбутнього.
.
.
.
.
#wakeup2018 #vsco #cake #teatime #minttea #pomegranade #goodday #vscocam #flatlayua #iphonephoto #iphoneonly #bookblogger #book #instabooks #wakeup @stary_lev #norbilifemotivation #крісбарезбраун #якперестатижитинаавтопілоті #norbilifelibrary

З днем Перемоги!
Сьогодні всі розмови лиш про це, і людей, які дійсно знають і розуміють значення цього дня та відчував і проживав усі 4 роки в пеклі. І коли ти чуєш в дитинстві усі розповіді, з деталями , подіі, які не усім відомі. Ти зовсім по іншому відчуваєш світ. Моєму дідусю зараз 94 роки. І він пройшов декілька країн в складі Армії СССР. І вижив. І ветеранів, які ще живі залишились одиниці. Хоч Вінниця і не велике місто. Але людей, які бачили весь жах війни на власні очі, з кожним роком залишається меньше й меньше. І спогади будуть жити в пам'яті дітей і онуків. І сподіваюсь, що це так і залишиться спогадами. І в наш час чи час наших дітей, війна ніколи не повториться. Миру Вам!
.
.
.
.
#деньперемоги #memories #garden #athome #rhododendron #flowers #flowerstagram #goodday #iphoneonly #iphonephotography #nofilter

Як щодо смачного тарту та гарної компанії? А взагалі сьогодні розмова зайшла про роботу. Чи реалізовуєте Ви себе на повну? Чи подобається те, чим займаєтесь? Чи прагнете кар'єрного зростання? Чи просто вдосконалення поофесійних якостей? Ну і про фінансову стабільність чи прибуток в певній мірі теж. Є багато граней чи сфер, по якій можна оцінити будь-що. Зокрема і своє професійне життя.
В медицині дуже часто стається так, що саме батьки вирішують, що - моя дитина закінчить медичний університет. Чи ще варіант, коли всі в сім'ї медики, і іншого вибору просто "немає". Але насправді - це свого роду змушення до вибору. У мене все було по іншому. В сім'і майже нікого немає з лікарів. Майже, тому що є сестра моєї бабусі, яка дуже класний хірург-стоматолог і аж у Білорусіі. І ми бачились всього раз до 10, і на мій вибір іі діяльність аж ніяк не вплинула.
Я любила хімію та біологію, ще з 7 класу. Чи можливо 6. Все було так цікаво і ново. Хотілось дізнаватись все більше і більше. Потім була школа з напрямком для поступлення у медичний університет та кожного дня урок хімії та біології. І останні роки школи, не було часу майже ні на що, крім навчання. Та й навіть не хотілось , дарма витрачати час на щось інше. В університеті, час летів дуже швидко. Всього 6 років, і ти знаєш усе. Від найменших частинок клітини та атомів, з яких вони складаються, до загального процесу нормального та патологічного процесу функціонування усіх систем та організму в цілому. Це було так захопливо. Вивчати спочатку окремі системи, їх структуру. І коли , ти уявляєш все разом - перехоплює подих, від краси і неймовірних маштабів. Наш організм - як всесвіт. І кожних з них - неповторний. І якщо запитати, чи хотіла б я пройти свій шлях якось по іншому. Відповідь однозначно буде - ні! Я не уявляю своє життя без цих знань. Та і у іншій спеціальності також. Так от, після 6 років університету, було ще півтори роки інтернатури. Доволі неоднозначні роки. Але, що незабутні, то дійсно так. І я стала лікарем - психіатром.
Знаєте, психіка людини, напевне одна з недосяжних та непередбачуваних сфер. Чому одна з , тому що є категорія хвороб, які сучасна медицина пояснити не може. А лише констатує факт іх існування.⤵️

На сьогодні було стільки планів, але ця алергія, просто не можливо нічого робити. І я так люблю квіти, і цвітіння дерев, і воно ж мене вбиває. Який драматизм. Але я валяюсь, не можу встати і все одно спостерігаю неймовірноі краси квіти.
.
.
.
#flowers #orchids #orchidsofinstagram #athome #goodday #norbilifeminds #vsco #vscoua #flowerstagram #iphoneonly #iphonephotography #ua_iphoneography

Вечір п'ятниці за смачним коктейлем і приємною бесідою з @olga_range . Цілі травня в #проектщастя це знахідка. Змінити свої звички і поведінку, і просто насолоджуватись життям. Знаходити нові заняття. Проводити час по новому. Можна відчути себе героєм фільму "завжди кажи так" і знайти новий шлях. Хоча вибір Ваш.
Смачного!
.
.
.
#restaurant #evening #googday #vsco #vscocam #iphoneonly #iphonephotography #ua_iphoneography #withfriends #partytime #party #cocktails #aperolspritz #vinnytsia #vinnitsa

Хоч і пора для фото не найкраща, але головне тут не це.
Травень. П'ятий місяць.
Основна тема - Не легковажте розвагами!
Цілі :
.
- шукати нові задоволення;
- знаходити час, щоб "відриватися";
- не боятись, що зіб'єтесь на манівці;
- колекціонувати.
.
Як Вам плани на місяць? Як на мене , то просто знахідка. Ніби час, щоб струсити увесь світ і відкрити нові горизонти і можливості.
Яка Ваша улюблена справа? Скільки часу Ви приділяєте для свого задоволення? Чи бажаєте спробувати щось нове? Дізнатись, чи Ви здатні на необдумані чи спонтанні вчинки?
І про дозвілля, то взагалі не сидіння перед телевізором та споглядання неймовірної кілткості серіалів. Хоча дехто і від цього отримує задоволення. Для мене - саме це дозвілля , швидко набридає. Але у мене є певний "запас" занять. В першу чергу - читання книжок. І саме це захоплення теж вказує автор Гретхен Рубін. Тому що , з книжкою ти можеш подорожувати у часі і просторі. Віднайти зниклі світи чи країни. Зазирнути у потаємне майбутнє, чи дізнатись щось нове про знайомі часи. Книжка - це машина часу. Як Тардіс. І коли вже нарешті з'являться нові серіі "Доктор Кто"???😭
А як щодо - спробувати щось нове? У мене стільки планів. І здається час є, і бажання. Але чомусь не виходить все спланувати, з користю для усіх. В цьому списку є : споглядання зоряного неба у телескоп, стрибок з парашутом, створення чогось неймовірно- абстрактно-чудового ( сама не знаю, напевне нова картина, але ще не сформувала, яка саме повинна бути), малювання крейдою на вулиці смішних малюнків разом з донечкою, і просто безліч занять з донечкою ( сто відсотків отримуєш безліч приємних емоцій і смієшся без перерви). Головне, дослухатись до інтуіції і діяти у потрібний час. Вона ще нікого не підводила, потрібно правильно налаштуватись на себе, свої відчуття і насолоджуватись моментами.
.
.
.
.
#проектщастя #гретхенрубін #видавництвостароголева #vsco #vscoua #iphoneonly #iphonephotography #book #bookblogger #norbilifelibrary #norbilifemotivation #norbilifeminds #candy #tea #teatime

Трошки солоденького Вам на ніч, як всі вже давно здогадались ( особливо по останнім фото), цукрова залежність і я - річ нероздільна. А так шкода. Я чесно намагаюсь її перебороти. Навіть завела чек-лист для відміток. Але все одно періодично виникають ситуаціі, в яких неможливо себе перебороти. І як мені здається, затянувся мій період зі slow motion, і все ж треба брати себе у руки краще і щось робити.
Завтра планую зробити опис новоі глави #проектщастя. На травень такі спокусливі цілі. Необхідно лиш бажання. Тоді і з'являються усі інші ресурси.
А сьогодні, саме в день всіх трудящихся, після посадки квітів , душевно відпочили і насолодились сонячним днем. Зі Святом Усіх!
.
.
.
#chocolatetart #chocolate #tarte #tart #goodday #withfamily #withsister #withdaughter #tasty #iphoneonly #iphonephotography #ua_iphoneography #vscorussia #vscoua #norbilifemotivation #norbilifeminds #cafe_pancake

Most Popular Instagram Hashtags