nojusber nojusber

785 posts   8481 followers   110 followings

Nojus Berlinskas  Personal trainer

http://facebook.com/PriklausomasNuoSporto/

Atvažiavo į svečius gražuolis 😅 iš Biržų. Brolis atvyko kartu, rytoj dalyvaus xfaktoriuj! @berlinskas

Selfie lygis - profesionalas 😀
Kiekvieną dieną sportas, dabar bandau tokį splitą -
1. Krūtinė + 1 pratimas šoninei deltai ir 1 pratimas tricui (tiesiog pumpas)
2. Nugara + 1 pratimas bicui, galinei deltai
3. Keturgalvis, blauzdos
4. Rytinis kardio
5. Rankos (arba tricas, priekinė ir šoninė deltos)
6. Pečiai (arba bicas, dilbiai, galinė delta, trapecija)
7. Dvigalvis, blauzdos
8. Rytinis kardio

Gaunasi 8 dienų planas slenkančiu grafiku. Kolkas tikrai patinka, treniruotės 45 min, poilsiai 40 sek, visi pratimai po ~3 serijas + 1 drop setas gale.

5 metai kartu ❤
Atrodo, kad buvai šalia, kai buvau dar visai vaikas, atrodo, kad užaugau su tavim, kad dabar esam viena ir neišskiriama.
Cant imagine day without you 👌🏻❤
@dovile_vas

Žiauriai geras jausmas yra tiesiog pasportuot, išsikraut, pailsėt nuo visko ir pabūt su savim.. mėgaujies kiekviena akimirka ir nenori išeit iš salės :))
Šiandien po treniruotės dar pabandžiau su rolleriu pasivoliot ant kilimėlio, neblogas jausmas po to, kai daug sėdi, įdomu koks bus poveikis nugarai.

Šiandien dariau rankas, dariau neįprastai, ne bicą tricą super setais, tačiau pirma tricą, po to bicą ir dariau daugumą pratimų po vieną ranką, pakeitinėdamas jas be sustojimo, ir tik po vieną pratimą abiejomis rankomis. Tai rezultatas buvo labai geras, stipriai jautėsi raumenys, galima buvo geriau susikoncentruot į raumens susitraukimus, o ir kol viena ranka dirba - kita pailsi, gaunasi puikus poilsio laikas. Jau antrą rankų treniruotę darau naują pratimą tricui gulint su hanteliais, kaip prancūzišką spaudimą, tačiau leidžiant ne už galvos, o kažkur ant kaklo ir laikant rankas ne tiesiai, o šonu, na, sunku paaiškint, kada tai pafilmuosiu, bet žodžiu žiauriai geras. Jokio diskomforto alkūnese, susitraukimai labai stiprūs, amplitudė ir tempimas gerokai didesni. Jau 7 dienas sportuoju kasdien, nuo reguliaraus sporto tokio ir švarios mitybos savijauta stipriai gerėja, kad ir daug dirbu, bet jaučiuos žvalus ir neskauda galvos, tik retkarčiais, o svoris pakrito jau 1.7kg, nors porcijos nėra mažos, tačiau apykaita pagreitėja, kai pastoviai sportuoji ir necheatini.
Judam į priekį, rytoj pečiai, poryt kardio lauke / ant laiptų.

Keliaujam į šeimos meetą :) atvyko iš Biržų brolis su savo mergina, tėvai ir sveikinsim sesę su gimtadieniu 👌🏻
@dovile_vas

Vakarienė - 250g vištienos (žalios), 30g džiugo sūrio, daržovės + 15vnt migdolai :))

Pagaliau padaryta :))))
Užtamsinti galiniai stiklai, priekinis stiklas pakeistas, visiškai pilnai nudažyta, padengta nano danga, pakeistos padangos į vasarines R20, ir daug kas viduj dar pakeista :))
Ratlankius valiau gal visą valandą atsisėdęs 😅
Nice! Audi A5 2008, 3.0 quattro.

👌🏻👌🏻

Kokia gera krūtinės treniruotė buvo :))
Svoris dabar 87.2kg laikosi jau ilgą laiką.

Virš mėnesio sportavau lauke su savo kūno svoriu, ir dabar antra savaitė kaip sportuoju salėj, ir šiandien taip nebuvo jėgų, ryte valgiau ~9:00h, 11:00h vedžiau treniruotę, turėjau užtrukt ~1 valandą, bet gavos taip, kad pravedžiau visą kūno viršų su visiškai visais paaiškinimais kaip dirba raumuo, kokios kieno funkcijos ir tt, kad darė visiškai visus pratimus iš esmės idealiai, irrr, užtrukau 2 valandas.
Tai buvau 4h nevalgęs, silpna buvo, net kojos drebėjo jau, nes nepratęs tiek nevalgyt, bet planuose buvau turėjęs krūtinę daryt.
Tai štangos nespaudžiau 1.5 mėnesio, jei ne daugiau, o prieš tai irgi ilgai, tai norėjau pasibandyt, tai su 100kg paspaudžiau 8 kartus. Po to ėjau prie hantelių 45 kampu, paimu 30, 12 lėtų pilnų padariau, galvoju nu easy, pasiemiau 40, 8-9 rep, easy, galvoju niceee, paimiau 45kg, 4 rep + 2 su pagalba 😃 tai apsidžiaugiau, kad net kilo jėgos, tai paimė azartas.. :)) Tai
1. Štangos spaudimas 20-15-12-10-8 2. Spaudimas kampu su hanteliais
30-40-45kg x max (12-8-6)
Tada 30-20-15-10-5 kg x max BE POILSIO.
3. Lygiagretės + atsispaudimai ant žemės 3 x max
4. Plešimas gulint su hanteliais
5. Suvedimai su trosais. 💪🏻👌🏻👊🏻

Pečiai - padaryti.. :))
Dariau kelis pratimus naujus, vieni jautėsi puikiai, kiti prasčiau, geriausius teks pafilmuot:) Darbinė apranga - on, kimbu į darbus.. šiandien klientų ataskaitos diena, tai prisižiūrėsiu motyvuojančių vaizdelių 🤗

Nuo šiandien pradėjau keltis 7, nes iki šiol tai padaryt būdavo nelengva, nes per dieną daug darbo, akys tiesiog degdavo atsikėlus, jausdavaus pavargęs, tačiau supratau, kad per dideli mano tikslai, per daug noriu pasiekt, kad galėčiau sau leist tiek miegot ..:) todėl keliuos anksčiau, ir atsikėlęs darau kardio, kad nebūtų pasiteisinimų dėl prastų orų, dėl nedirbančios salės rytais - laipiojimas laiptais yra puiki išeitis.. vieną kartą iki 12 aukštų lipti pasistiebus, antrą kartą po vieną laiptą, trečią kartą po 2 laiptus, ir tiek kolkas pakako, nes kojos gerokai išsiputė. Galima varyt ir po 3, galima bėgiot jais, galima šokinėt pritūpimais, varyt dvigubais žingsniais ir panašiai.
Vieną dalyką, ką supratau, kad norint pasiekt rezultatą - reikalinga gerai jaustis. Jeigu iškart užsimotyvavus paimamas per didelis krūvis, jaučiasi silpnumas, galvos skausmai, mieguistumas, jaučiasi poilsio trūkumas ir su tokia savijauta tikrai sunku išlaikyt motyvaciją, nebent tikslas iškeltas yra labai svarbus ir labai aukštas. Todėl derėtų krūvį palaipsniui didint, neskubėt pasiekt rezultato per 3 mėnesius, ir tiesiog stengtis kiekvieną judėt į priekį ir paspaust vis daugiau. 💪🏻👌🏻

Most Popular Instagram Hashtags