[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

nojusber nojusber

809 posts   9108 followers   114 followings

Nojus Berlinskas  Personal trainer

https://facebook.com/PriklausomasNuoSporto/

What a day... vienu metu dviems klientėms yra pildomos anketos mitybos planams, laukia dvi klientės treniruotės, o tuo metu kiti dirba prie puslapio, o Karolis veda asmenines treniruotes kitiems klientams 😀
Šiandien ofise buvo gal 6 ar 7 žmonės dėl programų ir 20 žmonių per mane ir Karolį sudėjus asmeninėms treniruotėms.

Hard work pays off! Always! Love it ❤

Gavau dovanų nuo komandos 👌🏻😄
Happy🙏🏻🎂

Kam reikalingi saldumynai, jeigu galima pasiskanint ir šitaip.. 🙏🏻☀️🙃 Šaldytos avietės, varškės pakelis, aviečių-jogurto proteinas, riešutų sviestas, o ant viršaus - šilauogės, avietės ir šokoladinis be kalorijų sirupas ☺️☺️ Varškę sumalt su blenderiu.👌🏻

Kaip faina, va jau ofise turim ir užrašą! 〰 
Apskritai motyvacijos belenkiek :)) Keliuosi kasdien su puikiu nusiteikimu, nesvarbu kaip kūnas besijaučia, ar trūksta to miego, netrūksta, koks skirtumas, idealiai ir nenoriu jaustis, nes idealiai gali jaustis tik tada, kai nieko neveiki, nieko nedirbi ir ko gero esi atostogose :)) o kad turėt atostogas, reikia dėl jų dirbt, stengtis ir tikrai nusipelnyt, todėl dirbu dirbu ir mėgaujuos tuom. Per dieną pravedu 6-8 treniruotes, tai reiškia,kad ±8 valandas praleidžiu ant kojų, tuomet vidury dienos sportuoju pats apie 1.5 valandos, sportuoju 5 kartus per savaaitę MAKSIMALIU intensyvumu, iki tol, kol palieki mėlynas visas, akys dega nuo prakaito ir būni visas kiauras :D ir va taip dirbi 7 dienas per savaitę, ir šeštadienį, ir sekmadienį, ir jokio poilsio net nesinori ir net nežadu jo turėt, nes kai pasidarai visus darbus, kas būna labai retai, žiūri ką čia dar nuveikus, padirbus, nes tiesiog nebenori ilsėtis, nori siekt savo tikslų, nori judėt į priekį, o ne tiesiog nieko neveikt :) Todėl motyvacija yra didelė toliau savo tikslų ir pastoviai vis kelt naujus tikslus :)) 〰

Daug neįtikėtinų dalykų gali nutikt gyvenime, jeigu nebijai svajot ir kovot už savo svajones!

Kai kojos nebelaiko, bet protas dar nori pažudyt 😈 tas momentas, kai tampa nebesvarbu ar skauda ar ne 😄

😌👌🏻❤

Žiauriai faina vėl grįžt į senus laikus ir augint masę 😀Svoris ryte apie ~89-90kg, tai nuo to laiko, kai buvau atostoguose Italijoj, praėjo jau du mėnesiai, tai +9kg kažkur 👊🏻👌🏻 auginu valgydamas sveiką maistą, jokių saldumynų, tik karts nuo karto suvalgau pvz Takeway makaronų su vištiena, bei kartą kas 1.5-2 savaites 1L popkornų (kas anksčiau būdavo 3L vienam :D).
Visai neblogai viskas kyla, ištvermė, jėgos - atsistatę, ranka atsigavo per ~3.5-4 cm, šlaunis per ~6cm, liemuo irgi padidėjo gal 4-5 cm, bet čia ne problema, man jis visada padidėja, bet nesunkiai jį nusimetu, kai ryškinu.
Esmė tokia, kad kai užsimotyvavau stipriai augint, pradėjau valgyt kas 3 valandas po 100g ryžių, 150g vištos, tada po kelių dienų kas 2.5h, tada po kelių dienų kas 2h valgiau, o tada - padidinau iki 125g 4 valgius vištos, kol galiausiai valgiau 5 valgymus vištienos su 125g ryžių, + aišku ryte kiaušiniai su duona, po sporto avižos, proteinas, bananas, ir dar vakare varškė, bananas, jogurtas, ir riešutų sviestas :) ir svoris augo, visos apimtys be sustojimo kilo, kol galiausiai pradėjau biški cheatint su režimu. - t.y nebesuvalgyt visų valgymų, tai vieną praleidi, kitą, prailgini tarpus tarp valgymo ir vsio, svoris jau ~1.5 sav stovi vietoj, apimtys nebedidėja, nes nebesurenku to pertekliaus, kurio reikia. Nėra lengva kimšt tą maistą, jis atsibosta, sunku ir kas tas 2 valandas ištisai valgyt kai ir to darbo yra daug, tai mąsčiau šiandien gal jau paryškint, pasimažint tą maistą, nes kaip ir tikslas buvo rytinis svoris 90, bet nusprendžiau, kad va ant galo savęs max neatidaviau, todėl toliau dar spausiu max, žiūrėsiu kiek dar gali didėt kūnas ir prisiversiu valgyt tą maistą, toliau sportuosiu, nes noriu dar padidint blauzdas ir dvigalvį, raumenis, kurie pas mane atsilieka, bei pečius. Nes kojų dieną visada darydavau daugiau keturgalvį, dvigalviui ir blauzdai nelikdavo energijos, o rankų ir pečių dieną - pradėdavau nuo rankų ir pečiam nebelikdavo norm laiko, tai dabar akcentuosiu būtent tas vietas. Tai bandysiu dar minimum mėnesį taškytis ir tada bus matyt! Kitą postą kai darysiu, papasakosiu kaip sportuoju, nes darau dabar viską kiek kitaip

🌹❤ @dovile_vas

Forma dabar toli gražu neįspūdinga, nes kaip dauguma žino, didžiają laiko dalį pastaruosius ~9 mėnesius skiriau darbui ir darbui, ne sau bei savo formai, bet dabar greitu tempu atgaunu formą ir spaudžiu kiek eina!

Tokios kojų treniruotės jau senai neturėjau... viską dariau nuo pat pradžios iki pat galo pagal planą, būtent taip ir ne kitaip, visi pakartojimai iki vieno užskaityti, raumenys visuose pakartojimuose maksimaliai susitraukinėjo, niekad nepaleista įtampa, žodžiu, buvo kosmosas.
Mokausi dabar treniruotis dar protingiau, apkraunant raumenis visiškai visose judesio dalyse, naudojant skirtingą svorį. Pvz blauzdoms pirmos serijos - su lengvesniu svoriu, apkraunant patį susitraukimą su užlaikymu, tuomet kitos serijos - didesniu svoriu, koncentruojantis jau daugiau į vidurinę amplitudės dalį, po to - dar didesnis svoris, koncentruojantis į judesio pradžią bei ištempimą, negatyvą, rezultatas - žveriškas.
Dvigalviui atlikau viską didesniais svoriais, lėtesniu tempu, stipriai akcentuojant judesio negatyvą.
Dabar bandau naują splitą, sportuoju kas antrą dieną, kojas darydamas kas antrą treniruotę ir visada pradėdamas nuo blauzdų bei skirdamas didesnį dėmesį dvigalviui, stengsiuos šiuos raumenis užaugint, ko nepadariau ankstesniuose savo auginimuose.
Svoris ryte apie ~87.0kg, su kiekviena diena kyla, tai žiūrėsiu kaip viskas judės valgant daug sveiko maisto ir labai retai cheatinant. Renku mažiausiai ~4500 kcal.

Susirask darbą, kurį myli ir kuris tau patinka - ir daugiau niekada nereikės dirbt 😊☺️
Kiekvieną dieną praleidžiu ofise / salėj, ar sekmadienis ar pirmadienis ar kelintadienis - mėgaujuos tuom, ką darau, ir nuo to visai nepavargstu, o kaip tik, norėtųsi, kad diena būtų ilgesnė, kad galėčiau daugiau suspėt, daugiau dar visiems padėt ir su visais pabendraut 👌🏻🙏🏻
Šiandien gera diena, nors ir miegojau prastai, žadinamas visokių žaibų ir sprogimų, ir atsikėlęs su pakankamai prasta nuotaika - užsimotyvavau iškart, kad kiekviena diena, yra diena, kuomet reikia judėt į priekį, tobulėt ir negalima nei akimirkos būt negatyviam ir savijauta akimirksniu pasikeitė! Pravedžiau 4 asmenines treniruotes, likusią dieną iki pat dabar, bendravau su klientais.
Rytoj laukia linksma dienelė - 10 asmeninių treniruočių bei darbas prie kompo. Nebloga vasara 😀

Šiek tiek pakeičiau aplinką :))
Su @tskrodenis pasikočiojom 👌🏻👊🏻
Nuo šiol mane galit rast Forum sporto klube, bei SkyGym, kadangi prie pat jo yra mano ofisas 🙏🏻 #personal #trainer #gym #forumpalace #motivation

Iš tikrųjų jau ilgą laiką nerodžiau savęs, kaip atrodau, bet pasirodau, kad netinginiauju ir nesvarbu kiek turėčiau darbo - bandau viską derint ir save toliau spaust. Žinoma, nebėra taip, kaip anksčiau, kai dėl savo fizinės formos aukodavau viską ir bet ką, kai mano forma man buvo pirmoje vietoje, svarbiau už klientą, svarbiau už bet kurią kitą veiklą ir didžiają dalį dienos tiesiog valgydavau. Kuo stipriau stengiausi tiek dėl savo formos, tiek dėl klientų - darbo vis daugėjo, kol galiausiai buvo taip, kad dirbau po 12-15 valandų per dieną ir net nebesportavau 1-2 mėnesius, nes tikslas buvo - kaip ištvert dieną su skaudančia galva, akimis, ir kaip spėt apsidirbt visus darbus, ko žinoma nespėdavau. Žinoma, forma buvo stipriai suprastėjus, bet aš samoniškai paaukojau savo formą ir sportą dėl darbo bei klientų. Bet galiausiai nebesijaučiau savimi, nes truko to režimo, trūko rutinos, geros savijautos, todėl vėl stipriai pradėjau save spaust, valgyt, o tuo pačiu ir labai daug dirbt. Todėl dabar žiauriai džiaugiuos, kad galiu dirbt apie ~12 valandų per dieną, valgyt 7 kartus per dieną, renkant iki ~4000 kcal ir iš visų jėgų spaust sporto salėje ir JAUSTIS GERAI, kas dabar man yra svarbiausia.
Pagaliau per kelis mėnesius pavyko viską derinti. Kad ir dabar - sėdžiu dar vis ofise ir dirbu, kuomet jau yra 23h, tačiau čia jau tapo kasdienybė. Forma nėra tobula, nėra geriausia kas yra buvę, bet labai greitu tempu vėl tobulėju ir dėl to džiaugiuos, keliuos naujus tikslus ir toliau judu į priekį. Tai dabar atsiauginu po truputį masę, kurią turėjau anksčiau :)

Most Popular Instagram Hashtags