nojusber nojusber

770 posts   8165 followers   97 followings

Nojus Berlinskas  Personal trainer

http://facebook.com/PriklausomasNuoSporto/

Puikiai praleidėm laiką! Prifilmavau daug video, manau po truputį kelsiu ir rodysiu kas kaip:)) Merginų klienčių susirinko apie 25, nice!

Susitikimas su klientais - puikus!
Aptarėm pačius svarbiausius dalykus, kaip reikia treniruotis, ką veikti sporto salėje norint pasiekti rezultatų, ir apskritai, kokiu nusiteikimu turi eit per viską, kokį turi turėtį mąstymą bei motyvaciją tam, kad tau sektųsi!

Šiandien 13:00h susitikimas su klientėmis :)

Nu va, pavariau rankas šiandien ;)) Nuo šiandien jungsiu sportą ir lauko sąlygomis su salės sportu, stengsiuos kuo įvairiau apkraut raumenis, prijungiant ir treniruotes su didesniais svoriais, ir kardio treniruotes :)) Svoris 87.7, valgysiu pakankamai didelėm porcijom, ~200g mėsos, 75-100g kruopų, 5-6 kartus dienoj, tačiau išlaikysiu kiekvieną dieną aktyvumą, jeigu ne raumenų treniruotę, tai kardio. Be to, kadangi laikysiu didesnį maisto kiekį, tai prijungsiu ir žemo ir aukšto intensyvumo kardio. Žodžiu kaip visada, bandau eksperimentuot ir žiūrėt kaip kur kūnas reaguoja, kad galėčiau tą duot ir kitiems žmonėms :) Taip pat salėj bandysiu visus pratimus daryt su 4 sek negatyvu, žiūrėsim efektą ;))

Šiandien 15:00h Stanevičiaus 23, Savicko sporto klube, seminaras MANO klientams vyrams!
Rytoj, sekmadienį, 13:00h - mano klientėms merginoms!

Kalbėsiu apie pratimų atlikimo technikas, įvairias metodikas, dažniausiai atliekamas klaidas, bei atsakysiu į visus klausimus ir taip toliau :))

Koks killeris... su įtampa leistis žemyn, padaryti 3-5 sekundžių pauzę apačioj išlaikant krūvį raumenyse, pastoviai spaudžiant kulnais žemę, ir tada įtempiant visus kojų raumenis keltis į viršų ir netiesiant pilnai kojų - vėl žemyn ..:) vos neišsijungiau 😀😀😀

Jei yra noro, nėra blogų sąlygų ar prastos savijautos :))
Ryte atsikėlęs nufilmavau kojų treniruotę merginoms, lauko/namų sąlygom, ~15 pratimų :))) oj bus bomba 😀
Daugiau nebus pasiteisinimų, kad negaliu eit į salę, todėl nesportuoju:)) dar nusipirksiu ir gumas, hantelius, ir pafilmuosiu dar 50 pratimų 😄

Keleta pratimukų :) kad būtų prisiminimui.
@garolis_

Nu va.. atrodau taip:) Ryte svoris be rūbų 88+.
Iš tikrųjų kai pradėjau ryškint vasarą, nuo to laiko valgydavau labai mažom porcijom, kokį ~50g grikių/ryžių per kartą, kai nusiryškinau, po to vis valgydavau mažai, su tikslu, kad vis padegint tuos riebalus, bet galiausiai labai pasidarydavau alkanas ir prasidėdavo nesąmonės tiek su mityba, tiek su svoriu.
Tai galiausiai jau buvau radęs svorį, kuris stovi vietoj, per visus savo sportavimo metus, tai buvo apie 85kg. Ir dabar pradėjau tiesiog valgyt tiek, kiek esu išalkęs, nebūtinai laukt 3 valandas. Tai mano apykaita tikrai greita, aš iš prigimties liekno sudėjimo ir greitos apykaitos, tai valgau kas ~2 valandas po ~200g vištienos ir ~100g ryžių, vat pavalgiau prisš 1:20h ir jaučiuos vėl alkanas. Nors skauda tik krūtinę, tai jeigu skaudėtų visą kūną, galėčiau kas valandą valgyt 😀
Tai va, nusprendžiau tiesiog didint krūvį, didint jėgas, o valgyt tiek, kiek esu alkanas ir žiūrėsiu kas gaunasi.
Kolkas gaunas taip, kad apimtys didėja, keičiasi vaizdas, bet riebalų papildomai nepriaugu, nes kas trečią dieną bandau kardio rytais daryt.
Tai manau, kad pavyks augt ir ryškėt tuo pačiu metu.
Išbandysiu HIIT kardio treniruotes, ir vat, vis bandau naujus dalykus, kad žinočiau kas įmanoma, kas ne, ir kaip kas veikia:)) Tai va, tokia forma kolkas su vidutiniškai pastangų. Dabar jų dėsiu dar daugiau,'kadangi galvos nebeskauda (ačiū Dievui, skaudėjo pusę metų) ir turiu daugiau gerokai jėgų, įpratau prie kompo sedėt po 10+h per dieną, galima dabar ir formą pasidaryt :) tai laukiu kiekvienos trenkės kaip gimtadienio 😀

Loving you is easy cause you're beautiful 🎼❤
@dovile_vas

Kadangi į lauką išeinu kartą per mėnesį, tai reikia įsiamžint 😅

Su šventėmis!!! 🌈🎉❤👌🏻

Krūtinės treniruotė :)) Kiekvieną kartą randu vis naujų pratimų, ir vis naujai apkraunu raumenis, ir juos vis labiau skauda!

1. Atsispaudimai lygiagretėse su bandymu suplot / pašokt / šokinėt į priekį
2. Atsispaudimai lygiagretėse pakėlus kojas ir pasvirus į priekį
3. Paprasti atsispaudimai lygiagretėse
3. Atsispaudimai su suplojimu
4. Atsispaudimai ant žemės paprasti
5. Atsispaudimai ant žemės draugui spaudžiant nugarą žemyn + plešimas gulint ant suoliuko
6. Draugo spaudimas į viršų gulint ant suoliuko + atsispaudimai ant suoliuko keliantis po vieną ranką
Žodžiu, žiauriai nelengva, bet tuo pačiu įdomu:)

Žiauriai geras jausmas, kai nusprendi iš vakaro, kad nesportuosi, ilsėsies, tada atsikėlęs ryte svarstai, sportuot ar ne, nes tikrai skauda visus raumenis, nes prieš tai dienas atidavei save visą, mąstai mąstai, pažiūri pro langą, visur šlapia, šalta, pučia vėjas, atrodo tuoj lys ir sau pasakai, cha, kam iškart nepažiūrėjau pro langą, tai aišku, kad neisiu gi. Atsisėdi ant lovos, išgeri bcaa, kreatino, mąstai jau valgyt eit, ir tada nusprendi, kad nieko nebus, eini sportuot ir išsitaškyt 😂

Sėdau ant dviračio, visu greičiu iki stadiono, tada 8 ratai bėgimo, ko nedariau jau nepamenu kiek laiko, tikrai neprisimenu prieš kiek mėnesių bėgiojau, ar metų, na, tada tempimo pratimai, o tada - išbandžiau visokius naujus kojų pratimus, kuriuos susapnavau miegodamas 😅😅 ir pabandžiau visų po vieną seriją, tai dar iki dabar kojos dreba. Po viso to - dar tempimai ir 2 ratai prabėgti pasistiebus blauzdoms.

Dar porą kartų tuos pratimus atliksiu, kad daugiau patemčiau, ir filmuosiu, nes čia žudikas lauko sąlygom.. O šiaip, dabar va darau tokius dalykus, ko šiaip nedarau, norisi kūno sugebėjimus patobulint ir panašiai :) Naujas kažkoks progresas visada labai įdomu!

Šiandien nusprendžiau, kad noriu vėl padaryt špagatą, kaip senais laikais, kai dar lankydavau lengvąją atletiką, sportuodavau ant turnikų ir treniruodavaus kick boxą 🤣 tai po truputį pradedu.. 🙃

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags