[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

nodate.nosignature nodate.nosignature

86 posts   8,091 followers   31 followings

بدون تاريخ ، بدون امضا  ‏No Date , No Signature 🎥كارگردان: وحيد جليلوند 📽تهيه کنندگان: على جليلوند احسان علیخانی 🖋نويسندگان: على زرنگار، وحيد جليلوند

.
علی جلیلوند تهیه کننده فیلم "بدون تاریخ، بدون امضا" خطاب به سازمان سينمايى : اين فيلم را شما نابود كرديد /
چرا حرف جدى را خطرناك میدانید ؟

ویدئو اختصاصی دعوت #احسان_علیخانی برای تماشای فیلم #بدون_تاریخ_بدون_امضا ... پر افتخار ترین فیلم‌سینمای ایران در سال ۹۶ که پس از‌ ۴ هفته صدرنشینی مداوم در جدول و فروش‌نزدیک به ۴/۵ میلیارد تومان ، از امروز وارد اکران نوروزی خود شده و در اتفاق عجيبى با تعداد سالن ها و‌ سانس هاى كمترى به نسبت ديگر فيلم‌ها روبرو شده است ...
تهیه کننده این فیلم دو‌ روز پیش در اعتراض به این اتفاقات با لحنی‌‌ تند در توئیتر خود نوشت :" بابت نابودی فیلم مان از معاونت سینمایی،خانه سینما و شورای صنفی اکران تشکر و قدردانی می‌کنم و‌به زودی تمام دلایل‌ نابودی #بدون_تاريخ_بدون_امضا را در‌گفتگویی‌که انجام‌ داده ام و‌‌منتشر خواهد شد ، خواهید دید ..."
@alikhani.ehsan@ali.jalilvand121@navidmohamadzadeh@nodate.nosignature

گروه توليد "بدون تاريخ بدون امضا" امروز‌ ۲۱ اسفندماه به مناسبت تولد وحيدجليلوند، ويدئويى از مراحل پيش توليد‌ و تولید اين فيلم تا استيج معتبرترين جشنواره‌هاى بين المللى فيلم‌هاى دنيا را منتشر کرد.
فيلم #بدون_تاريخ_بدون_امضا با دريافت جوایز مختلف و معتبر بين‌المللی که تعدادی زیادی از آنها را در رشته كارگردانى کسب‌کرده ، به عنوان پرافتخارترين فيلم سال ٩٦ سینمای ايران محسوب می شود .
اکران‌این‌ فیلم در نوروز ۹۷ ادامه دارد و همچنان پرفروش‌ترين فيلم گيشه است

ویدئو اكران مردمى با حضور نويد محمدزاده و با اجراى زنده قطعه فيلم "بدون تاريخ بدون امضا" توسط روزبه بمانى براى اولين بار

اكران مردمی این فيلم که با استقبال بالای مخاطبان در پردیس سینمایی باغ کتاب روبرو شد و روزبه بمانی براى اولين بار يكى از آثار شخصى خود را به صورت زنده اجرا كرد.

اکران #بدون_تاريخ_بدون_امضا در ایام نوروز نیز ادامه خواهد داشت.

ويدئوي اكران مردمى "بدون تاريخ بدون امضا" با حضور احسان عليخانى در پرديس سينمايى مگامال
.
استقبال از " بدون تاريخ بدون امضا" به كارگردانى وحيدجليلوند ادامه دارد و فروش‌آن در پایان هفته سوم از ۴ میلیارد تومان گذشته است. اكران مردمى اين فيلم روز پنجشنبه در پرديس مگامال با حضور احسان عليخانى به ٥ سانس فوق العاده رسيد.

پر افتخار ترین فیلم سینمای ایران در سال ۹۶ چه جوایز مهمی را کسب کرده است ؟
#بدون_تاريخ_بدون_امضا تنها فیلمی است که با فروش نزدیک به ۳/۵ میلیارد تومان فصل سرد زمستان را گرم نگه داشته است

موزيك‌ويدئو "بدون تاريخ بدون امضا" با صداى روزبه بمانى منتشر شد

آهنگ "بدون تاريخ بدون امضا" با صدا، ملودى و ترانه روزبه بمانى همراه با موزيك ويدئو آن منتشر شد. قطعه‌ای که او برای فیلم سینمایی "بدون تاریخ بدون امضا" آماده کرده است در عین برخورداری از امضای همیشگی این هنرمند، فضای متفاوتی نسبت به آثار گذشته اش دارد.

پروسه ساخت موزيك و موزيك‌ويدئو اين اثر بيش از يك ماه به طول انجاميده است.

قطعه "بدون تاريخ بدون امضا"
با صداى روزبه بمانى
زمان انتشار: شنبه ١٢ اسفندماه ساعت ١٩ از سايت‌هاى معتبر موسيقى و رسانه‌هاى سينمايى

.
گزارش تصويرى اكران مردمى "بدون تاريخ بدون امضا" با حضور نويدمحمدزاده و اميرآقايى در پرديس سينما كورش

نظرات جالب عادل فردوسى‌پور، مهراب قاسم‌خانى و شقايق دهقان در مورد فيلم "بدون تاريخ، بدون امضا " "بدون تاريخ، بدون امضا" توانست در فصل سرد اكران در كمتر از دو هفته به مرز فروش ٣ ميليارد تومان برسد و به تنهايى سهم بيش از ٥٥ درصدى فروش سينماى ايران در اسفند ماه را نصيب خود كند.

"بدون تاريخ، بدون امضا" توانست در فصل سرد اكران در كمتر از دو هفته به فروش ٣ ميليارد تومان برسد و به تنهايى سهم بيش از ٥٥ درصدى فروش سينماى ايران در اسفند ماه را نصيب خود كند.
اکران جهانی این فیلم نیز از این هفته در کشور فرانسه به صورت گسترده آغاز شده است و با استقبال بالای مخاطبان روبرو‌شده است.
بدون تاریخ،بدون امضا پر افتخارترین فیلم سینمای ایران در سال ۹۶ محیوب می‌شود که نوید محمدزاده،امیرآقایی و هدیه تهرانی به کارگردانی وحید جلیلوند در آن ایفای نقش می کنند.

اكران مردمى فيلم "بدون تاريخ بدون امضا" به كارگردانى وحيدجليلوند با حضور نويدمحمدزاده و اميرآقايى در پرديس سينما كورش
سانس‌هاى ساعت ١٠ شب به بعد چهارشنبه ٩ اسفند
خريد بليط از سينما تيكت

Most Popular Instagram Hashtags