nmdundar nmdundar

113 posts   1298 followers   437 followings

Nurullah M Dündar  Hakikate olan saygımızdan yargılanacağız... İstanbul/Ankara Twitter: @nmdundar

Güzel insan, büyük başkan ile bir kısım hediyeleşmeler :)#gencigiad #igiad #hasbihal @murat_yalcintas

Sen kahramanısın, çelik dişliler arasında direnen insanlığın...

Genç ve Büyük Türkiye için #TariheDamgaVur #GençlikKuruluşlarıBirliği
Gençlik Kuruluşları Birliği (GKB), hazırladığı video ile 16 Nisan halk oylaması öncesi belirlediği tavrını kamuoyu ile paylaştı.

Gençlik Kuruluşları Birliği Genel Sekreteri Nurullah Mahmut Dündar, “Ülkemizin geleceği için çok önemli bir referanduma gidiyoruz, geleceğimizi oylayacağız. Bugüne kadar gençler politik malzeme olmaktan, vaat aracı olmaktan, atıl kalmaktan muzdaripti. İnançlarını yaşayarak okumalarına, istediği okulu seçmesine, istediği kıyafetine giymesine dahi izin verilmiyordu. Son dönemde gelişen, özgürleşen, inandıkların yaşayan ve yaşadıklarıyla ortaya değer koyan bir gençlik var. Bizler bu nimetlerin farkındayız” dedi.

Gençlik vurgusu yapılan videoda, "Hedeflerimiz için, Özgürlüğümüz için; Geleceğimiz için, Gençliğin Gücü için, Genç ve Büyük Türkiye için EVET" vurgusu yapıldı.

Bildiriye imza atan gençlik kuruluşları:
Anadolu Öğrenci Birliği, Genç BİRLİK, Genç İDSB, Genç İGİAD, Genç İHH, Genç Kızılay, Genç MemurSEN, Genç MMG, Genç MÜSİAD, Genç Tebessüm, Genç TÜMSİAD, Genç UHİM, Genç YEŞİLAY, Genç KON, ISWEN, Medeniyet Gençliği, Milli Birlik Cemiyeti, MTTB, Sivil Toplum Hareketi ve TÜGVA.

Türkiye'nin önde gelen Gençlik Kuruluşları başkanlarımızı misafir ettik. Referandumla ilgili güzel bir sürprizimiz olacak inşallah. #GençlikKuruluşlarıBirliği

Bir kısım buluşmalar...

Bir kısım biraz eski fotoğraflar #tbt

Kıymetli dostum, güzel insan @gencmusiad başkanı @yfettahoglu 2 yıldır layıkıyla yürüttüğü görevini bugün 12. Genel Kurulla birlikte Engin Akdağ kardeşimize devretti.
2 yılı, öncesini ve Yavuz'u anlatmaya kalksam sanırım bitmez. Hem temiz kalbin hem sıcacık muhabbetinle geçirdiğimiz her anı değerli kılan güzel dost, Rabbim yolunu da bahtını da açık eylesin. Kızın Zeynep'le ve ailenle güzel günler senin olsun...
#yavuzfettahoğlu #gençmüsiad

Bir kısım konuşmalar... #igiad #genelkurul #üsküdar #gencigiad

Bir kısım kayak sporları. #erciyes #kayseri #kayak

follow this page in feedly

Most Popular Instagram Hashtags