nilozalp nilozalp

821 posts   29389 followers   469 followings

Nil Ozalp  Singer-dreamer-reiki healer twitter @nilozalp. snapchat : nilozalp. Menj :TukelBrothers contact:05324686331

http://youtu.be/ku795QhpLEI

Canım Şehrom Manifesto yu bana dinlettiğinde heyecandan yerimde duramamıştım.Hemen herkes duysun istemiştim.Şehrazattır o durur durur en iyisini yapar..Hiç eh fena değil yapmaz 👊🏻İlahi kanaldan ruhuna akan güzellikleri bize en nadide dille aktaran çok özel iki kadın Sezen Aksu ve Şehrazat🙏🏻🙏🏻🙏🏻Helede ikisi birlikte birşeyler yaptığında kaçırılmaz fırsattır. anlattıkları ile hayatımıza dokunur,yaşadıklarımızı bizden daha iyi anlatırlar sanki bizle beraber yaşamış yada o duyguyu aynı anda hissetmiş gibi.İkiside idolümdür.İkiside hayatıma yön ve ilham vermiştir.Daha çok ama çok şarkılarınız olsun 🙏🏻 YAŞASIN HAYAT BUDUR MANİFESTO 🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉Yeni videosu yayında... @sehrazatmusic @sezenaksuresmi

Benden bana gelsin.bana beni anlatsın....I see you... ✨✨✨

When I despair, I remember that the way of truth and love has always won. There may be tyrants and murderers, and for a time, they can seem invincible, but in the end, they always fall. Think of it: always. Ne zaman umudumu kaybetsem,doğruluğun yolunun ve sevginin her zaman kazandığını hatırlarım.Zorbalar ve katiller her zaman olacaktır;bir süre için yenilmez de görünebilirler ama her zaman yenilirler.Bunu her zaman hatırla.
Mahatma Gandhi Yıllar önce izlediğim bazı filmleri zaman geçtikten sonra farklı bir bilinç düzeyinde izlemek Zihnimde Yen'i kapılar açılmasına sebep oluyor. Gandhi ,ülkesinin özgürlüğü için şiddete ve kötülüğe karşı pasif direniş gösteren ve her zaman barış ve hoşgörüden yana olan tek lider.şiddete şiddetle cevap vermeyen,politik katakulliler çevirmeyen,dini politikasına alet etmeden ülkesinde tüm farklı din mensuplarını aynı çatı altında birleşmeye mücadele eden eşsiz bir ruh.binlerce insana özgürlük adına rehberlik ve liderlik ederken peştemalı ve iki parça ekmeği ile mütevazi yaşamı ile bugün izlerken beni bir kez daha utandırdı.Zamanımızı ne boş uğraşlarla,bazense yüce bir amaca hizmet etmeden,ne büyük gösteriş ve EGO'lar ile geçirdiğimizi hatırlattı. Dünyada niye var olduğunu sanıyorsun?
Daha zengin olmak için mi ? Daha fazla güç içinmi? Koca bulmak için mi ? Daha çok kadın için mi ? Daha güzel giyinmek için mi ? Daha güzel yemekler için mi ?
Kendini kime kanıtlamaya çalışıyorsun? Dünyadan 10 tane daha Gandhi gibi ruh geçse dünya daha farklı bir yer olurdu...

Dünün mevzusuna gelirsek, @yalcinasan ın yeni çıkacak olan @tarikister bestesinin okumasını yaptık.Yalcın la senelerce Reina kabininden birbirinize el sallayarak sonrada remixlerdeki arkadaşlığımızı bu şarkı ile bakileştirmiş olduk.Bu yaz Allah'ın izni le bu şarkı ile çok eğlenmenizi ve dans etmenizi istiyorum.Yalcın şarkının ismini sır gibi sakladığı için şimdilik bir ipucu yok.🙊Bu arada @erhanbayrak ile de @sehrazatmusic bestesi ile yaptığımız çalışma devam ediyor. 🎧🎼🎹🎤

Biz bişeyler yapıyoruz 😹bu yaz çok dans edeceksiniz 👯👯👯
@yalcinasan @tarikister

Korkunç acılar çektiğim anlar !!! @fit2movetr @berkannkarabulut

Kuaförde geçen bir gündü 💋 @cemilirez @hkdifference

Ayağımın tozuyla antrenman🏃‍♀️çok özlemişim !!! @berkannkarabulut @fit2movetr

I listen,smile and agree..then I do whatever the fuck I was gonna do anyway 👊🏻👊🏻👊🏻

What do you Want for yourself ??? 🔆🎈🐥

Dostum, güneşe bak, toprağa bak, suya bak, buluta bak; fakat arkana bakma…

Kimin geldiği önemli değil, kimin gelmediği de… unutma yolcu değişir, yol değişir ama
menzil değişmez.

Yolcuya bakıp, yolunu tanıma. Yola bak, yolcuyu tanı, yolcu hakkındaki kıymet hükmünü ona göre ver. Vahim olan yolcunun yolsuz olmasıdır; yolsuz, hedefsiz, amaçsız, şaşkın,hercai ve seyyal… “En doğru yol: en dikensiz yoldur” diyenler seni aldatıyorlar. Onlar karanlık evlerinde kaybettiklerini sokak lambasının altında arayan şaşkınlardır. Aldırma…

Ayağına batan dikenler, aradığın gülün habercisidir.Dikenine katlanmaktan söz edenler, aşıkmış gibi davrananlardır. Gerçek aşık olanlarsa, dikenini de sever…

Dostum, yollar yürümek içindir. Fakat şu gerçeği de unutma; yürümekle varılmaz, lakin varanlar yürüyenlerdir. Yol boyunca; yola çıkıp da yürümeyenleri, yola oturup, gelen-geçenin ayağına çelme takanları, yolda metafizik uyuşturucularla keyif çatanları, tel örgülerle çevirdiği yolu kendisine zindan edip volta atanları, maratona 100 metre koşucusu gibi hızlı gidip, 50. metrede yola yatanları, yürüyüşün uzun ve yolun zahmetli olduğunu görünce, yolculuk üzerine zar atanları, yürümeyi bırakıp, yol-yolcu ve menzil üzerine kalem oynatanları, ayağına batan tek bir dikenin faturasını çıkarıp, ömür boyu tafra satanları, beyaz atlı kurtarıcıyı gözlemek için ufka bakıp bakıp dağıtanları, yanlış kılavuzlara kızıp yolu satanları göreceksin.

Aldırma yürü.

Göğsüne yüreğinden başka muska takma. Vahiy haritan, nebi kılavuzun, akıl pusulan, iman sermayen, amel azığın, sevgi yakıtın, ahlak karakterin, edep aksesuarın, merhamet sıfatın, şeref ve izzet adın olsun.

Doğru yol: insanların çoğunun gittiği yol değildir, düşünen öz akıl sahiplerinin yoludur. Yolda vereceğin her molayı öz eleştiri durağında vermelisin. Unutma, tövbe öz eleştiridir. Her molada yolda olup olmadığını, yürümen gereken menzil istikametinde yürüyüp yürümediğini kontrol etmen, pişman olmaman için elzemdir. Yön tayini sık sık gerekli olabilir.
“Haritayı saklayabileceğin en güvenilir yerin yüreğindir”… Halil Cibran

Kuş ölür ,sen uçuşu hatırla... şurayada şöyle bir tatil fotosu koyayım dedim 🎉👙🏖🔆

Most Popular Instagram Hashtags